Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυυυ αργότερα θα έχουν τόσο... Υπάρχει άπειρος κόσμος που τις περιμενει για το Mining,και αυτό απο οτι καταλαβα θα το εκμεταλλευτούν οι εταιρίες στο έπακρο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω, μέχρι στιγμής ότι τιμές έχει δώσει ο λεγάμενος είναι οι περισσότερες spot-on the target!

Μακάρι να αληθεύουν και να δούμε αυτές τις στιγμές on launch! :-)

Πολλά ζητάω ΘΕΕ μου? :ph34r:  5 μήνες περιμένω!  :mad:


http://www.polygon.com/2013/12/13/5170612/amd-mantle-interview Ένα ωραίο άρθρο για το Mantle.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι βαρέθηκα να περιμένω τις customs, μια βδομαδούλα θα έχω off τα Χριστούγεννα και θέλω να κάτσω να λιώσω...βλέποντας την 290 να έχει 4 κατοστάρικα με το bf4 δώρο θα την χτυπήσω, διότι η διαφορά των 70 ευρώ που έχει με την 280 δεν είναι μεγάλη και ας την έχω μόνιμη θερμάστρα....αργότερα στη χειρότερη βάζω μια accelero 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που κυκλοφορούν οι custom θα πάρεις reference; 

 

πρέπει μέχρι τέλος του έτους να αγοράσω, για να την κόψω τιμολόγιο και να γλυτώσω το διόλου ευκαταφρόνητο Φ.Π.Α. 23% (80 ευρώ δεν είναι και λίγα)..περίμενα, περίμενα, αλλά όπως φαίνεται μέχρι τέλος του έτους δε βλέπω φως.....η άλλη μου επιλογή είναι μια asus gtx 780 με πολύ καλύτερες θερμοκρασίες, αλλά και χαμηλότερες επιδόσεις....δυσκολεύομαι να διαλέξω ρε γμτ (αλλά ωραία διλήμματα είναι η αλήθεια :P )...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυυυ αργότερα θα έχουν τόσο... Υπάρχει άπειρος κόσμος που τις περιμενει για το Mining,και αυτό απο οτι καταλαβα θα το εκμεταλλευτούν οι εταιρίες στο έπακρο..

Τι τους έπιασε όλους με το mining ξαφνικά . Το αστείο είναι ότι και με μια κάρτα κάποιοι θέλουν να βγάλουν btc. Lite και πολύ τους είναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τους έπιασε όλους με το mining ξαφνικά . Το αστείο είναι ότι και με μια κάρτα κάποιοι θέλουν να βγάλουν btc. Lite και πολύ τους είναι :P

 

Βεβαίως και όχι μόνο. Θα την πάρει χωρίς απόδειξη, θα την κυκλοφορεί χωρίς άδεια και με πλαστό IP έτσι απλά επειδή είναι ξαδερφούλης του πρώην αφεντικού....ooops αυτό είναι από άλλο ανέκδοτο :P

 

Γράφει για κάρτες γραφικών ο Ψινάκης; Συμπέρασμα: η 290X είναι ΘΕΑ!!! :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βεβαίως και όχι μόνο. Θα την πάρει χωρίς απόδειξη, θα την κυκλοφορεί χωρίς άδεια και με πλαστό IP έτσι απλά επειδή είναι ξαδερφούλης του πρώην αφεντικού....ooops αυτό είναι από άλλο ανέκδοτο :P

 

Γράφει για κάρτες γραφικών ο Ψινάκης; Συμπέρασμα: η 290X είναι ΘΕΑ!!! :D

ΛΟΛ Mr Ailuros!!! Ψινάκης all the way λέμε...  :lol:

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1227&pid=0&psn=000101&lid=1&leg=0

Στο site της Sapphire

Επεξ/σία από STORM1978
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από ώρες βραδινής σκέψης, λέγοντας αν θα πάρω την asus 280x ή θα πάω σε 290 ή σε asus gtx 780, τελικά παρήγγειλα μια sapphire 290 με την προοπτική αν με ενοχλεί τόσο πολύ ο θόρυβος, αργότερα να της κουμπώσω μια accelero....damn can't wait to play crysis 3, metro last light, farcry 3 και bf4 maxed out σε 1080p!!! (υπερβολή ίσως για αυτή την ανάλυση, αλλά σκεφτόμενος ότι θα την κρατήσω περίπου 3 χρόνια, η διαφορά που έχει με την 280 θα κάνει απόσβεση σε βάθος χρόνου και για 70 ευρώ περίπου διαφορά) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...