Προς το περιεχόμενο

lg g2


leopayne

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε ενα προσφατο βιντεο ειδα οτι αν χτυπησεις την οθονη του lg g2 με τα δαχτυλα σου 2-3 φορες ανοιγει,χωρις να χρειαζετε να ανοιξεις απο της καμερας πισω το κουμπι,ισχυει αυτο;

και δευτερον αν θελατε αναμεσα σε galaxy s4 vs lg g2 ποιο θα αγοραζατε;εγω βλεπω το lg,αλλα και καποιες αλλες γνωμες θα με βοηθουσαν,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) ναι ισχύει, στην ουσία εγώ τα έχω ξεχάσει τα πίσω κουμπιά. Είναι πλέον αχρηστα νομίζω, μόνο για επανεκίνηση κάνουν. Επίσης η θέση των κουμπιών εκεί πίσω όσο περίεργο κι αν σου φαίνεται είναι πολύ βολική, μακάρι να το υιοθετήσουν κι άλλες εταιρίες.

2) Δεν ξέρω γιατί δεν έχω δουλέψει καθόλου το s4, με μια πρώτη ματιά όταν τα είδα στον γερμανό και τα δύο το lg μου φανηκε σαφώς ανώτερο κι έχει κι αρκετά καλύτερο επεξεργαστή. Βέβαια το ιδανικό θα ήταν να πάρεις άποψη απο κάποιον που έχει δουλέψει για κάποιο χρονικό διάστημα και τα δύο.

 

edit: το γεγονός ότι το lg δεν παίρνει sd είναι σοβαρό μειονέκτημα. Εγώ το μετάνιωσα γιατί έχω εγκαταστήσει 55 εφαρμογές και χωρίς καθόλου φωτογραφίες,βίντεο  και μόνο 1,75 giga μουσική μόνο πλέον έχω μόνο 7,5 giga ελεύθερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μπραβο δεν εχει καρτα...ειδες ομως μαλακιες που κανουν για να τραβανε τους πελατες απο κι απο κει,δεν εχει βγει ενα να τα χει ολα ρε γαμωτο τους,αλλα μαρεσει ο σχολιασμος σου και το σκεφτομαι πολυ.να σε καλα φιλε μου,για τη καρτα βαζω λιγα πραματα εγω κ ετσι δε με ενοχλει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το S4 είναι μια χαρά κινητό. Συγκριτικά του LG υπερέχει στην κάρτα sd και στην επεκτάσιμη μπαταρία. Δεν μπορώ να ξαναχρησιμοποιησω κινητό χωρίς αυτά τα 2 στοιχεία. Οι κάμερες είναι παρόμοιες σε αποτέλεσμα ενώ το λειτουργικό ειναι και στα 2 κινητά βαρύ και τσαπατσουλικο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το S4 είναι μια χαρά κινητό. Συγκριτικά του LG υπερέχει στην κάρτα sd και στην επεκτάσιμη μπαταρία.

Για την sd έχεις δίκιο, αλλά η μπαταρία του lg είναι εξαιρετική και ας μην είναι αποσπώμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το LG G2 μου βγάζει 2μέρες γεμάτες χρήση απο θέμα μπαταρίας,δεν έχει τα τρελά lag-αρίσματα του galaxy S4 που είχα,βλέπεις την οθόνη του με ντάλα ήλιο και κυρίως κάτι πολύ απαραίτητο για μένα ,έχει radio.Όσο για τον χώρο αποθήκευσης υπάρχει και το OTG αν θέλετε να βλέπετε ταινίες και να έχετε καμιά 20αρια GB mp3 πάντα μαζί σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το LG G2 μου βγάζει 2μέρες γεμάτες χρήση απο θέμα μπαταρίας,δεν έχει τα τρελά lag-αρίσματα του galaxy S4 που είχα,βλέπεις την οθόνη του με ντάλα ήλιο και κυρίως κάτι πολύ απαραίτητο για μένα ,έχει radio.Όσο για τον χώρο αποθήκευσης υπάρχει και το OTG αν θέλετε να βλέπετε ταινίες και να έχετε καμιά 20αρια GB mp3 πάντα μαζί σας

otg?τι ειναι αυτο φιλε μου;βλεπω ειχες galaxy s4 και πηγες g2;αρα εχεις μια ολοκληρωμενη αποψη.το βλεπω για g2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...