Προς το περιεχόμενο

Αγορά macbook pro από Πλαίσιο.


nas100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να μην ανειξω καινούργιο θέμα τώρα ροταω σχεδόν το ιδιο ακριβώς πράγμα. Θέλω να πάρω λαπτοπ άμεσα και τώρα σκέφτηκα μήπως να παρω το macbook pro 13 inch 2013 και εγω για μουσική παραγωγή, απο gaming κανά lol και minecraft :) αξίζει τα λεφτά του? πήγενα σε windows αλλά αγαπώ την apple <3 128 gb ssd δεν είναι λίγο μπορώ να εχω πχ. Την μουσική μου σε usb κανονικά.? Αυτά thanks :)

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην ανειξω καινούργιο θέμα τώρα ροταω σχεδόν το ιδιο ακριβώς πράγμα. Θέλω να πάρω λαπτοπ άμεσα και τώρα σκέφτηκα μήπως να παρω το macbook pro 13 inch 2013 και εγω για μουσική παραγωγή, απο gaming κανά lol και minecraft :) αξίζει τα λεφτά του? πήγενα σε windows αλλά αγαπώ την apple <3 128 gb ssd δεν είναι λίγο μπορώ να εχω πχ. Την μουσική μου σε usb κανονικά.? Αυτά thanks :)

Sent from my iPad using Insomnia

Κανε ότι αγαπάς...κανονικά.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην ανειξω καινούργιο θέμα τώρα ροταω σχεδόν το ιδιο ακριβώς πράγμα. Θέλω να πάρω λαπτοπ άμεσα και τώρα σκέφτηκα μήπως να παρω το macbook pro 13 inch 2013 και εγω για μουσική παραγωγή, απο gaming κανά lol και minecraft :) αξίζει τα λεφτά του? πήγενα σε windows αλλά αγαπώ την apple <3 128 gb ssd δεν είναι λίγο μπορώ να εχω πχ. Την μουσική μου σε usb κανονικά.? Αυτά thanks :)

 

Sent from my iPad using Insomnia

Φυσικα και μπορεις να εχεις την μουσικη σου σε usb.

Επισης εχε υποψην σου οτι για gaming το απλο macbook pro 13(που ειναι κακη αγορα και οδευει προς καταργηση) ειναι πιο αργο απο το macbook air 13"  και απο το retina mbp 13", λογω υποδεεστερης καρτας γραφικων.

 

Περι οθονης, αυτονομιας, βαρους, φορητοτητας, ταχυτητας λογω ssd ειναι προφανη τα πραγματα, δεν χρειαζονται να επαναλαμβανομαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταχειρισμένο με εγγυηση ειναι και η δική μου γνωμη.. Εγω τουλαχιστον έτσι αγορασα το 2010 μοντέλο σε εργοστασιακή κατάσταση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παει ακριβως ετσι, τα 128 πχ δεν τα θεωρω αρκετα. δεδομενου πως θες και καποιο αερα αδειο για να λειτουργει ομαλα.

Εχω ενα καρο προγραματα συμπεριλαμβανομενου και το logic pro x με επισης πολλα plug ins και εχω 60gb free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδώ σκέφτομαι να πάρω τελικά: http://www.e-mac.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=3194&category_id=48&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart

 

Η γνώμη σας;

Είναι αξιόπιστο το site;

 

Επικοινώνησα με αυτούς και μου είπανε οτι αν γίνει έκδοση τιμολογίου δεν θα πληρώσω το ΦΠΑ αφού το φέρνουν απο Γερμανία οπότε η τιμή θα είναι μικρότερη..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Δεν παει ακριβως ετσι, τα 128 πχ δεν τα θεωρω αρκετα. δεδομενου πως θες και καποιο αερα αδειο για να λειτουργει ομαλα.

Εχω ενα καρο προγραματα συμπεριλαμβανομενου και το logic pro x με επισης πολλα plug ins και εχω 60gb free

Έχεις αρκετά vsts μέσα;Αν μερικά τα έχω σε εξωτερικό δίσκο θα χω πρόβλημα στο να τα τρέξω;Ρωτάω γιατί ήμουν στα windows μέχρι τώραSent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;">Το site είναι μια χαρά και ισχύει αυτό που σου λένε αλλά για BTO Mac αργούνε αρκετά να τα στείλουν.</span></p>

 

BTO τι ακριβώς σημαίνει;

Γιατί έχει και άλλο ένα που λέει Ζ/Α στο τέλος και έιναι πιο φθηνό κατα 40 € περίπου...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδώ σκέφτομαι να πάρω τελικά: http://www.e-mac.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=3194&category_id=48&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart

Η γνώμη σας;

Είναι αξιόπιστο το site;

Επικοινώνησα με αυτούς και μου είπανε οτι αν γίνει έκδοση τιμολογίου δεν θα πληρώσω το ΦΠΑ αφού το φέρνουν απο Γερμανία οπότε η τιμή θα είναι μικρότερη..

Sent from my iPhone using InsomniaΈχεις αρκετά vsts μέσα;Αν μερικά τα έχω σε εξωτερικό δίσκο θα χω πρόβλημα στο να τα τρέξω;Ρωτάω γιατί ήμουν στα windows μέχρι τώραSent from my iPhone using Insomnia

Σχετικά με το θέμα του εξωτερικού σκληρού, σου θυμίζω ότι του MacBook Pro retina έχει USB 3, το οποίο ξεπερνάει σε ταχύτητα το sata 2, που μπορεί να έχει ο παλιός υπολογιστής σου με windows.... Δηλαδή και windows να τρέξει το retina , με ένα εξωτερικό σκληρό USB 3 θα έχεις μεγαλύτερες ταχύτητες απο τους εσωτερικούς σκληρούς ενός PC με sata 2.

Αυτά φυσικά ισχύουν για οποιονδήποτε υπολογιστή έχει USB 3 ή sata III.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...