Προς το περιεχόμενο

NVIDIA Maxwell aka ΚΑΙΦΕΣ - άνοιξη 2014


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η προσωπικη μου γνωμη αν εχει καποιος 670 ή 680(ισως και 660ti) ειναι να κοιταξει για καρτα γραφικων σε κανενα χρονο απο τωρα(εκτως αν εχει πολυ απαιτιτικη αναλυση).

 

Στον δε τομεα του Pc gaming ειναι σχετικα ’’πεθαμενη’’ αυτη η χρονια.Και μεγαλες κυκλοφοριες να βγαινουν απο την επομενη χρονια(βλεπε νωρις νωρις το Witcher 3). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 938
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι Fulgore, δεν θα περιμένω μέχρι του χρόνου, θέλω να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο, να ξέρω πως όποιο παιχνίδι και να βγει θα το παίξω ultra/1080P χωρίς κανένα περιορισμό.Το θέμα αναβάθμιση είναι καθαρά υποκειμενικό, αν θεωρείς ότι το σύστημά σου σε καλύπτει οκ, αν όχι αναβαθμίζεις.Εσύ αποφασίζεις και οι απαιτήσεις αλλάζουν με το χρήστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μην περιμενουμε μεχρι του χρονου. Μπορει αρκετα απο τα μεγαλα παιχνιδια να βγαινουν του χρονου(witcher 3 metal gear 5 mortal kombat 10 batman arkham origins .....) αλλα και φετος βγαινουν παιχνιδια σαν ac unity fc 4 Ryse son of rome που θελουμε να τα παιξουμε απο την ημερα κυκλοφοριας τους σε ultra 60 fps 1080 p. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι Fulgore, δεν θα περιμένω μέχρι του χρόνου, θέλω να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο, να ξέρω πως όποιο παιχνίδι και να βγει θα το παίξω ultra/1080P χωρίς κανένα περιορισμό.Το θέμα αναβάθμιση είναι καθαρά υποκειμενικό, αν θεωρείς ότι το σύστημά σου σε καλύπτει οκ, αν όχι αναβαθμίζεις.Εσύ αποφασίζεις και οι απαιτήσεις αλλάζουν με το χρήστη.

Σε θυμαμαι που περιμενεις πως και πως απο την σειρα 7 που βγηκε να αλλαξεις την 670 σου,αν και το παραπανω δεν το εγραφα για σενα συγκεκριμενα :P Για ποια καρτα βλεπεις να πηγαινεις 970 ή 980?? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα πόση διαφορά θα έχει η 970 σε σχέση με την 980, αν είναι η διαφορά όπως ήταν με τις 670-680(Που ήταν τελείως κοροϊδία) και είχαν 150 ευρώ διαφορά, φυσικά θα προτιμήσω να πάρω την 970.Αν η διαφορά είναι μεγαλύτερη όμως(15-20%) θα κοιτάξω την 980.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν θα βγει καμια να τις αντικαταστησει, γιατι να μειωθει η τιμη τους?

 

Για κάνε μια αναζήτηση στο skroutz για πλάκα για "GTX660ti" και μετά "GTX760" και πες μου τι παρατηρείς :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...