Προς το περιεχόμενο

Dell Chromebook 11 με τιμή 300$ και 4GB RAM


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στις ηπα ίσως βρει εφαρμογή, μιας και εκεί έχουν παντού πρόσβαση στο δίκτυο. στο ellada αυτά τα πράγματα δεν παίζουν. άσε δε που η τιμή δεν είναι και μικρή για αυτό που πραγματικά προσφέρει. λυπάμαι αλλά chrome δεν είναι λειτουργικό και κακός παρουσιάζεται έτσι. όπως είπε και κάποιος ποιο πάνω με 50 ευρώ παίρνεις καλύτερο μηχάνημα.

φιλε μου πριν 10 μερες γυρισα από  νεα υορκη οπου δεν εχουν παντου προσβαση μου εκανε τεραστια εντυπωση οτι δεν ειχαν σε τεραστια εμπορικα τυπου μολ.

Τα free wifi είναι ελαχιστα και οπου σε αφηνουν να μπεις σου παιρνουν τα στοιχεια και σε φλομωνουν στις διαφημισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις ηπα ίσως βρει εφαρμογή, μιας και εκεί έχουν παντού πρόσβαση στο δίκτυο. στο ellada αυτά τα πράγματα δεν παίζουν. άσε δε που η τιμή δεν είναι και μικρή για αυτό που πραγματικά προσφέρει. λυπάμαι αλλά chrome δεν είναι λειτουργικό και κακός παρουσιάζεται έτσι. όπως είπε και κάποιος ποιο πάνω με 50 ευρώ παίρνεις καλύτερο μηχάνημα.

Στο ellada ξεχωρίζουμε το "ποιο" από το "πιο" από την Δευτέρα Δημοτικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chromebook "11.6 ιντσών και καλά για φοιτητές" σίγουρα πλάκα μας κάνουν... Ποιος σοβαρός φοιτητής θα το αγοράσει για τη σχολή του; Στην ίδια τιμή βρίσκεις Lenovo (freedos) με πολύ καλύτερες προδιαγραφές... Όμως για newbies & fb είναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου πριν 10 μερες γυρισα από  νεα υορκη οπου δεν εχουν παντου προσβαση μου εκανε τεραστια εντυπωση οτι δεν ειχαν σε τεραστια εμπορικα τυπου μολ.

Τα free wifi είναι ελαχιστα και οπου σε αφηνουν να μπεις σου παιρνουν τα στοιχεια και σε φλομωνουν στις διαφημισεις.

Όταν λέμε για πρόσβαση παντού στην Αμερική δεν εννοούμε το free wifi αλλά το 4G που είναι πάμφθηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι σε εμποδιζει να περασεις σε αυτο λινουξ ?

 

Ε σκεψου τι πληρωνεις και τι παιρνεις και αμεσως απαντας στο εαυτο σου..:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...