Προς το περιεχόμενο

[Μητρική] Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 απο 15.5€-20.5€ αναλογα την περιοχη σας @Multirama [εξαντλημενο]


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβώς το ίδιο μου στείλανε και εμένα. Λογικά είμαστε από τους τυχερούς και θα παραλάβουμε. Τώρα το πότε παίζεται.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Αγαπητέ πελάτη

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Getitnow.gr για τις αγορές σας.

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι θα υπάρξει μικρή καθυστέρηση στην παράδοση της παραγγελίας σας με αριθμό XXXXXXX, 

 

Σας διαβεβαιώνουμε ότι συνεχίζουμε την προσπάθεια μας για την αποστολή της παραγγελίας σας το συντομότερο δυνατό.

 

Στην διάθεσή σας

Getitnow.gr Customer Passion

 

 

Τι να σημαίνει άραγε;

 

 

Το ίδιο και σε εμένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/3 εγω κατα τις 8.

 

7.25 παρηγγειλα και μου έριξαν ακυρο... αν θέλεις όταν παραλάβεις στείλε μου ένα πμ με τον αριθμο παραγγελίας σου να τους περιποιηθώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Ακριβώς το ίδιο μου στείλανε και εμένα. Λογικά είμαστε από τους τυχερούς και θα παραλάβουμε. Τώρα το πότε παίζεται.

+1 σαν πολλοί να είμαστε ομως μου φαίνετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7.25 παρηγγειλα και μου έριξαν ακυρο... αν θέλεις όταν παραλάβεις στείλε μου ένα πμ με τον αριθμο παραγγελίας σου να τους περιποιηθώ...

 

15/3 00:30 και πήρα το ίδιο mail με τους υπόλοιπους. Λογικά καθαρίσανε random μερικές παραγγελίες ή κάτι τέτοιο.

 

Αν έχει κάποια σημασία η παραγγελία μου είναι στα 17€ λόγω αντικαταβολής οπότε δε ξέρω μήπως έδωσαν προτεραιότητα σε παραγγελίες που "Βγάζουν" παραπάνω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7.25 παρηγγειλα και μου έριξαν ακυρο... αν θέλεις όταν παραλάβεις στείλε μου ένα πμ με τον αριθμο παραγγελίας σου να τους περιποιηθώ...

τι τροπο παραλαβης ειχες βαλει;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή πλέον και στα 3 καταστήματα εχει πάει στην κανονική της 44-45 ευρώ.

Δεν αναφέρεται κάπου η προσφορά. Επίσης είναι ακόμα ως "Προσωρινά εξανλημένο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...