Προς το περιεχόμενο

[Μητρική] Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 απο 15.5€-20.5€ αναλογα την περιοχη σας @Multirama [εξαντλημενο]


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15/3 00:30 και πήρα το ίδιο mail με τους υπόλοιπους. Λογικά καθαρίσανε random μερικές παραγγελίες ή κάτι τέτοιο.

 

Αν έχει κάποια σημασία η παραγγελία μου είναι στα 17€ λόγω αντικαταβολής οπότε δε ξέρω μήπως έδωσαν προτεραιότητα σε παραγγελίες που "Βγάζουν" παραπάνω;

εγώ νομίζω απλά τυχαίο είναι ποιός θα πάρει. Και εγώ στα 17 ευρώ είμαι με αντικαταβολή. 

Επισης λογικά όποιος παρήγγειλε πάνω από μία θα έφαγε άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μηπως λεω μηπως δινουν στους καινουργιους πελατες μονο?εγω ας πουμε εκανα λογαριασμο μονο και μονο γιαυτην την παραγγελια.

εν το μεταξυ εχω ενα κουτι εδω και πανω απο χρονο απο ιδια μητρικη να καθετε πισω μου.τωρα το προσεξα.καρμα λεμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως λεω μηπως δινουν στους καινουργιους πελατες μονο?εγω ας πουμε εκανα λογαριασμο μονο και μονο γιαυτην την παραγγελια.

εν το μεταξυ εχω ενα κουτι εδω και πανω απο χρονο απο ιδια μητρικη να καθετε πισω μου.τωρα το προσεξα.καρμα λεμε.

Εγώ έχω λογαριασμό εδώ και 3 χρόνια. Εγώ νομίζω τυχαία είναι η επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωωωωρε μανα μου εσκασε και σε μενα boeing για παραδοση !

ευχαριστω πολυ captain!!!!!θα γινει σπεσιαλ Pcακι για την κοπελα που εχει σιχαθει το λαπτοπ 

 

και για τα record σας :

# παραγγελίας  5121117386 (2014-03-14 19:41:34.29) 

πληρωσα με πιστωτικη και βγηκε 14,25 ε για παραλαβη απο ελτα κουριερ

post-173697-0-72012500-1395326482_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη στεναχωριεστε.....καπου χαμενες ειναι με το αεροπλανο τους...εχω βαλει το δορυφορο να τις εντωπισει..εχει βρεθει το στιγμα εντοπισμου....θα παραλαβετε ολοι.......... :devil: :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...