Προς το περιεχόμενο

[Μητρική] Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 απο 15.5€-20.5€ αναλογα την περιοχη σας @Multirama [εξαντλημενο]


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η παραγγελία σου με αριθμό  \xxxxxxx  στο όνομα  xxxxxxx  βρίσκεται προς παράδοση  στο κατάστημα   SPEEDEX   την επόμενη εργάσιμη ημέρα αν προορίζεται εντός Αττικής/Θεσσαλονίκης/Λοιπές πρωτεύουσες νομών και εντός 3 εργάσιμων ημερών σε υπόλοιπες περιπτώσεις. Η παραγγελία σου θα παραμείνει κρατημένη για παραλαβή για 5 εργάσιμες ημέρες και μετά από αυτό το διάστημα τα προϊόντα θα αποδεσμευτούν κι ενδέχεται να μην είναι διαθέσιμα.

 

:) :) :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ήρθε και σε εμένα πριν 10 λεπτά :-D

Για όποιν ενδιαφέρεται για htpc ας δει και το ΑΜ1 socket της AMD γιατί ίσως συμφέρει καλύτερα (και με έχει βαλει και σε σκέψεις)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεποντας λοιπόν οτι οσοι παραγγείλατε ακόμα και μετά απο εμένα παραλάβατε τους αξίζε η αρνητική με το παραπάνω... Να τη χαίρονται...

 

19.25 (περιπου ενα τεταρτο μετά το πρώτο ποστ) και πήρα ακυρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μενα μου ηρθε μεηλ για παραλαβη..απο σημειο speedex το ειχα βαλει..πως παραλαμβανω ομως?πηρα τηλεφωνο στο κουριερ και μου ζητησε να της πω αριθμο αποστολης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε email ότι μου το στέλνουν. Μπράβο στο getitnow που δεν μας ακύρωσε και ότι είχανε οι άνθρωποι το στείλανε. Εντάξει κάποιοι δεν πήρανε αλλά από ότι φαίνεται δεν εγινε εκ του πονηρού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεποντας λοιπόν οτι οσοι παραγγείλατε ακόμα και μετά απο εμένα παραλάβατε τους αξίζε η αρνητική με το παραπάνω... Να τη χαίρονται...

 

19.25 (περιπου ενα τεταρτο μετά το πρώτο ποστ) και πήρα ακυρο...

 

Μια έβαλες ή 30 κομμάτια? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια έβαλες ή 30 κομμάτια? :P

Προφανώς μια... Δεν είμαι εμπορας

Κοινώς δεν εξαντλήθηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Public διαθέτει 3 τεμάχια. Στα 4...

"Δυστυχώς η ποσότητα που επιθυμείτε για το προϊόν 0662141 - Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 δεν είναι διαθέσιμη"

 

Στο Multirama μπαίνουν έως 6 χωρίς κάποιο μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...