Προς το περιεχόμενο

[Μητρική] Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 απο 15.5€-20.5€ αναλογα την περιοχη σας @Multirama [εξαντλημενο]


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ, για οσους φαγανε ακυρο....τωρα είναι η ευκαιρια (που την δινουν τα αδερφακια μαγαζια ) ,να τους χ@%$^τε και να τους καταγγειλετε...μηπως και σας στειλουν τελικα :X

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω σημερα μπαινω στο λαιβ, λεω καλα τι γινεται, ουτε ενημερωση ??

Μου απαντουν, δεν εχουν λαβει το αντιγραφο της πληρωμης, το οποιο ειχα στειλει με μαιλ, μιας και πληρωσα με την μια με e-banking.

το ξαναστελνω....ανοιγω υπολογιστη πριν κανα μισαωρο...πρωτο πρωτο το μαιλ απ το G.i.n. Βρεθηκε και το δικο μου boeing......

Αυριο παραλαβη....Ευχαριστω και γω τον TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ και εγώ τον topic starter, έψαχνα για κάτι φτηνό για την αδερφή μου, βρήκα κατά τύχη αυτό το motherboard, το παρήγειλα και...το είχα μισοξεχάσει, γιατί δεν περίμενα ότι θα παραλάβω, αλλά τελικά ήμουν από τους τυχερούς που θα πάρουν ένα κομμάτι.

 

Θα ψάξω τώρα να βάλω κάποιον φτηνό celeron (ακόμα και μεταχειρισμένο αν βρω), θα πάρω και μια μνήμη 4gb και η αναβάθμιση είναι έτοιμη!

 

 

ΥΓ: Σκέφτομαι να βάλω τον Celeron G1620 ως μια εντελώς φτηνή λύση, εκτός και αν βρω κάτι ακόμα φτηνότερο στα μεταχειρισμένα. Αν όμως θεωρείτε ότι υπάρχει κάποιος ανώτερος επεξεργαστής σε αυτά περίπου τα λεφτά, θα ήθελα και μια άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα μου ηρθε και εμενα για παραλαβη.λυπαμαι για τα παιδια που δεν θα παραλαβουν....

ελπιζω τουλαχιστον να δουλευει.και εγω για celeron το κοβω να μπαινει επανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος έχει όρεξη ας ρίξει μια ματια στο θέμα που άνοιξα να μου πει τη γνώμη του http://www.insomnia.gr/topic/522418-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CF%8C-pc-%CE%BC%CE%B5-250%CE%B5%CF%85%CF%81%CF%8E-gpu/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προκαλείς το δημόσιο αίσθημα :P :P

αμα δεν βρω φθηνο επεξεργαστη η τελος παντων αγορασω επεξεργαστη και δεν δουλευει η μητρικη,εκει να δεις γελιο.

ελπιζω οι Kingston hyper x grey 2X4gb 1600 να δουλεψουν χωρις προβλημα.

αλλιως,paylidis δικια σου η μητρικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα δεν βρω φθηνο επεξεργαστη η τελος παντων αγορασω επεξεργαστη και δεν δουλευει η μητρικη,εκει να δεις γελιο.

ελπιζω οι Kingston hyper x grey 2X4gb 1600 να δουλεψουν χωρις προβλημα.

αλλιως,paylidis δικια σου η μητρικη.

 

hahaha δε τη θέλω, αποφάσισα να τα επενδυσω σε άλλο mac mini... Άσε, είχα πάρει και εγω τις  Kingston hyper x grey 2X4gb 1600 για να φτιάξω tower, βαρέθηκα επειδη είδα οτι θέλω πολλα και θα μου βγει ακριβό και τις έδωσα και εγω σε παιδί απο εδω μεσα απο το να κάθονται μέχρι να δεήσω να φτιάξω Pc... :P Και το δίσκο τον 2ΤΒ και αυτόν κατευθείαν τον έδωσα και ένα psu...

Αν δε βαριόμουν να τα κρατάω λιγο λιγο θα εβγαίνε το τουμπανακι φθηνό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hahaha δε τη θέλω, αποφάσισα να τα επενδυσω σε άλλο mac mini... Άσε, είχα πάρει και εγω τις  Kingston hyper x grey 2X4gb 1600 για να φτιάξω tower, βαρέθηκα επειδη είδα οτι θέλω πολλα και θα μου βγει ακριβό και τις έδωσα και εγω σε παιδί απο εδω μεσα απο το να κάθονται μέχρι να δεήσω να φτιάξω Pc... :P Και το δίσκο τον 2ΤΒ και αυτόν κατευθείαν τον έδωσα και ένα psu...

Αν δε βαριόμουν να τα κρατάω λιγο λιγο θα εβγαίνε το τουμπανακι φθηνό!

Εγω παλι τι να πω που εχω εναν athlon II 250 ετοιμο.απλα ηταν προσφορα.γιαυτο την πηρα.και οχι τιποτα αλλο,αμα εχεις μονο μητρικη και δεν εχεις επεξεργαστη....τι να την κανεις,τεσπα ολο και καπου θα χρησιμευσει.ρακοσυλλεκτης εχω καταντησει.

 

Bannare τε τον :P Πρεπει να στην κλέψω

Αμα με μπανναρουν δεν θα εχεις φωτογραφια μετα της μητρικης να κρεμασεις επανω απο το κρεββατι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα δεν βρω φθηνο επεξεργαστη η τελος παντων αγορασω επεξεργαστη και δεν δουλευει η μητρικη,εκει να δεις γελιο.

ελπιζω οι Kingston hyper x grey 2X4gb 1600 να δουλεψουν χωρις προβλημα.

αλλιως,paylidis δικια σου η μητρικη.

Αμα δεν την θες αδερφε στειλε απο δω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...