Προς το περιεχόμενο

[Μητρική] Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 απο 15.5€-20.5€ αναλογα την περιοχη σας @Multirama [εξαντλημενο]


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανώς μια... Δεν είμαι εμπορας

 

Κοινώς δεν εξαντλήθηκε...

τι να εξαντληθεί, μοίρασαν μερικά κομάτια να βγουν όσοι πήραν να πουν την καλή κουβέντα στα φορουμ και οι υπόλοιποι  @@, χάσανε μερικά ευρά αλλά κέρδισαν κάργα ρεκλάμα, παιχνίδι να γίνεται να μαζεύουμε πελατάκια απ'τα διάφορα  ινσομνια, δυσκολοι καιροί και για "γερμανούς" βλέπεις..  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όλα οκ και από εμένα ( σφραγισμένη ήταν :)

καλά τα πήγαν σχετικά αυτήν την φορά ...αφού έχουν δώσει τόσες σπάσανε το προσωπικό τους ρεκόρ!


Σε λιγο θα παω να παρω την δικη μου.

Το κουτι της μητρικης ειναι σφραγισμενο? Να ξερω τι θα δω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω.

 

Rev 2.2. Ήταν με προστασίες κτλ σε κουτί getitnow αλλα η μητρική καθαυτή δεν ήταν σφραγισμένη.

 

Θενξ topic starter άντε να βρούμε και τα υπόλοιπα παρελκόμενα τώρα ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε και εμένανε ήταν σφραγισμένη  :cry:  κάποιος την είχε μαγαρίσει  :P .Απο παρελκόμενα τι είχαν οι δικές σας; και όποιος ανοίξει σφραγισμένη ας μας πει τι περιέχει.Η δικιά μου μόνο το backplate είχε πάλι καλά :lol:  και δύο βιλία το manual και το installation guidebook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω δηλαδή τι θέλετε να πείτε , έχει χρησιμοποιηθεί ? 

( εμένα πάλι από αυτό που παρέλαβα μπορώ να πω ότι δεν έχει δουλέψει σίγουρα μιας όλα δείχνουν να είναι τακτοποιημένα από τον κατασκευαστή !) αν την είχε ανοίξει κάποιος από εκεί να είστε σίγουροι ότι ούτε τα βασικά δεν θα είχε τακτοποίηση ...(sata κλειστά σε όμως όπως και backplate και βιβλιαράκια χωρίς μουτζούρες και σελιδοδείκτες!) 

 

όπως είπε ο σαινόμπις πάνω : αυτό ακριβός θέλω ( μπορεί ή λέξη σφραγισμένη να σας φάνηκε κάπως όμως! ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα σαν του Maxdore217, τα σατα σφραγισμενα, η μητρικη μεσα στο κουτι πληρως τακτοποιημενη, και το backpanel με τα εγχειρηδια απο κατω. και ολα αυτα μεσα σε ενα ακομα κιβωτιο του Getitnow.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι παραπάνω θέλετε ρε μάγκες ? μην λέμε και ανακρίβειες και διαβάσει κανένας και την ακύρωση νομίζοντας ότι είναι μεταχ. ! άλλωστε μέχρι χθες λέγαμε μακάρι να την πάρουμε ακόμα και bulk.  

 

( Aαα, ξέχασα ver. 2.2 ) , και εμένα ήταν ακριβός όπως του Παναγιώτη  (panosem

 

δεν ανοίγουμε και κανένα Νήμα για τα λοιπά (?) CPU, PSU κ.α.

π.χ θα με έψηνε καμία ομαδική για τον g2130 που είναι ταμάμ!  να γλυτώσουμε και τα μεταφορικά π.χ να κόψει και κανά 5-7€  ας πούμε αν είναι και έχει 30 τεμ. παραγγελία.

 

(Όνειρο το βλέπω το 50€ με δωρεάν παράδοση σπίτι!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...