Προς το περιεχόμενο

[Μητρική] Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 απο 15.5€-20.5€ αναλογα την περιοχη σας @Multirama [εξαντλημενο]


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν σας εχει ερθει email μπορειται να πατε να παραλαβετε. Εμενα το SMS ηρθε μερικες ωρες αφου ειχα ηδη παραλαβει,οποτε μην περιμενετε αδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια και εγω παρελαβα σημερα .Ολα κομπλε,ειχε ολα τα αξεσουαρ και ειναι rev. 2.2 .Τωρα εχω 2 noob questions εχω ενα παλιο τροφοδοτικο το οποιο δεν ξερω αμα δουλευει , οταν το βαζω σκετο πριζα δεν αρχιζει ο ανεμιστηρας να κινειτε , πρεπει να το συνδεσω με μητρικη για να αρχισει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ. Ευχαριστώ τον topic starter. Κάποιο μέλος προηγουμένως ανέφερε ότι πήρε rev 2.0. Εμένα έχει αυτοκόλλητο επάνω rev 2.2. Υπάρχει πάνω στη motherboard κάπου να αναφέρει τελικά ποια έκδοση είναι? Πιο πολύ για τη cpu support list με ενδιαφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω απο δω ψάχνω απο κεί δεν τα βρίσκω.θα ψάξω κάνα δεκάλεπτο ακόμα και θα ξαναενημερώσω είναι και μεγάλος ο χώρος.Εσάς σε ποιό ακριβώς σημείο τα είχε;

Ετσι ακριβως θα πρεπε να ταν :-/ Δεν ηταν ε?

Τουλαχιστον το κιτρινο αυτοκολλητο στo socket του επεξεργαστη το εχει ακομα ε?

temporary_zps5d2d5b66.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ακριβως θα πρεπε να ταν :-/ Δεν ηταν ε?

Τουλαχιστον το κιτρινο αυτοκολλητο στo socket του επεξεργαστη το εχει ακομα ε?

 

Όχι ούτε αυτό :shock:  αρχίζω και παίρνω στροφές :mad:  τι να κάμνω; με δώσανε δεύτερο χέρι;

 

Άντε να την πουλήσω τώρα βρε τι μου κάνουνε :P  και πέρασε και το διήμερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος δεν θέλει την μητρική, την παίρνω, αρκεί να είναι στα ίδια λεφτά που την έδινε το κατάστημα και εννοείται να δουλεύει τέλεια. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...