Προς το περιεχόμενο

[Μητρική] Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 απο 15.5€-20.5€ αναλογα την περιοχη σας @Multirama [εξαντλημενο]


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αξίζει να την παραλάβει και μετά να την στείλει πιστεύω.

Μπαίνει σε τζάμπα κόπο νομίζω...+έξτρα μεταφορικά

 

Να μην μπορούν άραγε να την στείλουν σε άλλο υποκατάστημα χωρίς χρέωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε βγεί γύρω στα 18 ευρώ λόγω αντικαταβολής κτλ. Οπότε δεν θα πάει άλλο ένα 10άρικο ( δεν γνωρίζω ) η αποστολή...Δεν ξέρω αν έχω όρεξη να στέλνω...Τώρα αν είναι κάποιος από την λίστα που έχει ακυρωθεί ( και προφανώς κάπου κυκλοφορεί εδώ μέσα ) και είναι και από την Πάτρα με βολεύει αφάνταστα....αλλιώς βλέπουμε...

Εγω εκδηλωσα το ενδιαφερον μου αλλα δεν ειμαι απο τους "ακυρωμενους" αφου δεν ειχα κανει παραγγελια...αν υπαρχει καποιος που εφαγε ακυρο και ενδιαφερεται ευχαριστως του την παραχωρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να ημουν απο τους πρωτους που εκανα την παραγγελια αλλα σημερα πηγα να την παραλαβω.

Και μενα ειναι rev 2.2 και δεν λειπει τιποτα απο μεσα

 

74157963649936330943_thumb.jpg

 

66313966354024666055_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπειτα απο την αρνητική με πήραν τηλέφωνο 2 άτομα, μία πωλήτρια που της εριξα ακυρο επειδη είχα δουλειά και ένα ευγενικό παλικάρι απο κάποιο τμημα παραπόνων (εχω κρατησει τηλεφωνο!) του ομίλου, επειδη λέει τους έκανε εντύπωση η "κριτική" μου και ήθελαν τη γνώμη μου.

 

Whatever τους είπα να κρατήσουν standby την παραγγελία και να μου ξανατηλεφωνήσουν σήμερα για να τους πω αν τη θέλω ή οχι, δε με πήραν και τώρα είδα μειλ αποστολής...

 

Προσωπικά δε τη χρειάζομαι πλέον... και να την πάρω 20 € πεταμένα θα ειναι... μου τη ζήτησε ένας φίλος μου και θα του τη δώσω αν την θέλει όντως ειδάλλως θα τους τη στείλω πίσω.

Με ξενέρωσαν απίστευτα, συνεννόηση μπουζουκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπειτα απο την αρνητική με πήραν τηλέφωνο 2 άτομα, μία πωλήτρια που της εριξα ακυρο επειδη είχα δουλειά και ένα ευγενικό παλικάρι απο κάποιο τμημα παραπόνων (εχω κρατησει τηλεφωνο!) του ομίλου, επειδη λέει τους έκανε εντύπωση η "κριτική" μου και ήθελαν τη γνώμη μου.

 

Whatever τους είπα να κρατήσουν standby την παραγγελία και να μου ξανατηλεφωνήσουν σήμερα για να τους πω αν τη θέλω ή οχι, δε με πήραν και τώρα είδα μειλ αποστολής...

 

Προσωπικά δε τη χρειάζομαι πλέον... και να την πάρω 20 € πεταμένα θα ειναι... μου τη ζήτησε ένας φίλος μου και θα του τη δώσω αν την θέλει όντως ειδάλλως θα τους τη στείλω πίσω.

Με ξενέρωσαν απίστευτα, συνεννόηση μπουζουκι...

 

Αν θες και δεν τα βρεις με τον φίλο μην την στείλεις πίσω για να εξυπηρετήσουμε κανένα ακυρωμένο.Τουλάχιστον ενδιαφέρονται κάτι είναι και αυτό.Η κριτική έχει αναρτηθεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες και δεν τα βρεις με τον φίλο μην την στείλεις πίσω για να εξυπηρετήσουμε κανένα ακυρωμένο.Τουλάχιστον ενδιαφέρονται κάτι είναι και αυτό.Η κριτική έχει αναρτηθεί;

 

μου ζήτησαν αν θέλω να την τροποποιήσω και επειδη βαριόμουν εστειλα ακυρωτικό στο σκρουτζ... (περιττό να πω οτι σου κάνει τη ζωη δύσκολή μέχρι να ειναι αποδεκτή απο δαύτους)

 

ναι θα δώ και πιθανως να ενηεμρώσω κάποιον...

Υ.γ. μη γεμισει το Inbox, αν ειναι να τη δώσω θα το πώ, θενκς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπειτα απο την αρνητική με πήραν τηλέφωνο 2 άτομα, μία πωλήτρια που της εριξα ακυρο επειδη είχα δουλειά και ένα ευγενικό παλικάρι απο κάποιο τμημα παραπόνων (εχω κρατησει τηλεφωνο!) του ομίλου, επειδη λέει τους έκανε εντύπωση η "κριτική" μου και ήθελαν τη γνώμη μου.

 

Whatever τους είπα να κρατήσουν standby την παραγγελία και να μου ξανατηλεφωνήσουν σήμερα για να τους πω αν τη θέλω ή οχι, δε με πήραν και τώρα είδα μειλ αποστολής...

 

Προσωπικά δε τη χρειάζομαι πλέον... και να την πάρω 20 € πεταμένα θα ειναι... μου τη ζήτησε ένας φίλος μου και θα του τη δώσω αν την θέλει όντως ειδάλλως θα τους τη στείλω πίσω.

Με ξενέρωσαν απίστευτα, συνεννόηση μπουζουκι...

σου ακύρωσαν την παραγγελία, έβαλες αρνητική και μετά στην έστειλαν ή κάτι άλλο έγινε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου ακύρωσαν την παραγγελία, έβαλες αρνητική, με πηραν τηλέφωνο, τους είπα μην την στείλετε ακόμα θα σας απαντησω τη δευτερα αν τη θέλω και μετά στην έστειλαν

το αυτό. Εχει χαθεί η συνεννόηση πάντως definatelly

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...