Προς το περιεχόμενο

[Μητρική] Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 απο 15.5€-20.5€ αναλογα την περιοχη σας @Multirama [εξαντλημενο]


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Επειδή νομιζω ότι καποιοι ακομα περιμενουν να παραλαβουν καντε τους την χαρη να μεινει ανοιχτο το τοπικ.

 

Ανοιξτε ένα τοπικ για συζητηση περι του τι θα πετάξετε πανω στην μητρικη σας στην σχετικη ενοτητα mobo/cpu/ram, όχι εδώ τετοια ασχετα ποστς. Πηγαν 6 αποψινα ποστς στο "ψαχνω για" και 15 χθεσινα συνεχομενα, στον καδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μου ήρθε και εμένα μύνημα να πάω σήμερα να παραλάβω. Παρήγγειλα και επεξεργαστή https://www.skroutz.gr/s/2814144/Intel-Celeron-G1620.html και κουτι απο την προσφορά( ; ) του cosmo-data και μου μένει να βρώ καμιά προσφορά για μνήμη και δίσκο (εκτός αν κάνω εναν εξωτερικό elements που εχω εσωτερικό)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια παραλαβή (μου είχαν στείλει mail από 20/3-παραγγελία 14/3 21:20)...rev 2.2, με καλωδιάκια και όλα τα παρελκόμενα στο κουτί...Ευχαριστώ και πάλι τους TS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα τελικά και εγώ μιας και φυτιλιάστηκε με το φθηνό κουτι+Psu και πάω να βγάλω tower με <100€...

 

μεσα 2 καλωδιακια (σχετικα κοντά τα είδα), βιβλιαράκια, cd και το λαμαρινάκι για το κουτι... ολα good?

 

Παρηγγειλα και επεξεργαστη, τον G1620, τώρα μου λείπει μία προσφορά σε μνήμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Παιδιά στο θέμα της ομαδικής CPU (που δεν ευόδωσε) προσπαθούμε να μαζευτούμε για μία ομαδική ram απο komputerbay (1 dimm 8 gb ~40€). Οποιος ενδιαφέρεται ευπρόσδεκτος!

 

http://www.insomnia.gr/topic/522480-ομαδική-παραγγελία-cpu/page-8

 

 

Προσθηκη matrixxx : Βαζω σε σποιλερ, και αφηνω αυτό το ποστ ως ενημερωση, αλλα MONO εκει παρακαλω σχολια, όχι εδώ.

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα παρελαβα και γω του Αλεξανδρου (Vonloutsos) σημερα στο κουτι ειχε μονο την mobo και 2 sata.Και σας ετσι λιτη ηρθε;

Sent from my iPad using Insomnia

Σήκωσε το κουτί από κάτω και θα δεις μερικά πραγματάκια ακόμα
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τελικα θα πουλήσω και εγω τη μητρικη, μαζί με έναν celeron g1620 που αγόρασα και 4gb ram (kingston blue) διότι...το συστηματάκι δεν είναι συμβατο με μία ata controller card που έχω (στον υπολογιστή της αδερφής μου είναι συνδεδεμένα ένα ata hard disk και ένα ata dvd drive,δεν έχει sata συσκευές.Πριν, έκανε τη δουλειά της με αυτη την καρτα που ανεφερα, αλλα δυστυχώς η καινούργα μητρικη δεν συνεργαζεται μαζί της, όσο και αν προσπάθησα).

 

Τέλος πάντων, αν κάποιος ενδιαφέρεται, πουλάω μητρικη+επεξεργαστή+μνήμη στις τιμές αγοράς τους, με μεταφορικά δικά μου (βρίσκομαι Πάτρα).

 

Τιμες:

Μητρικη 17.26

Επεξεργαστής 36.49

Μνήμη 30

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να τα δώσω σετ.Σαφώς και θα προτιμούσα να τα δώσω σε κάποιον ακυρωμένο,αλλα αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον, θα τα δώσω σε οποιον τα θελήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...