Προς το περιεχόμενο

[Μητρική] Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 απο 15.5€-20.5€ αναλογα την περιοχη σας @Multirama [εξαντλημενο]


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και παρέλαβε κάποιος στα 8.99? αν ναι τότε δυσκολα να πέσει άκυρο τώρα. 

 

Κάποιοι σίγουρα θα παραλάβουν το θέμα είναι τι στόκ έχουν.Αν έχουν 5 κομμάτια πχ ζήτω που καήκαμε.Και η βλακεία είναι οτι δεν έχουν συνδεδεμένο το προϊόν με το στόκ.Λογικά τώρα θα έχουν εξαντληθεί αλλά οι παραγγελίες θα συσσωρεύονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δέχεται ακόμα... Δλδ τι αποθέματα μπορεί να έχουν?

Κάποτε είχε βγάλει κάποιους σκληρούς και παρελαβαν 5 άτομα...

Πάλι τα ίδια νομίζω θα έχουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέχεται ακόμα... Δλδ τι αποθέματα μπορεί να έχουν?

Κάποτε είχε βγάλει κάποιους σκληρούς και παρελαβαν 5 άτομα...

Πάλι τα ίδια νομίζω θα έχουμε...

 

Το Getitnow βγάζει κλασικούς κράχτες όποιος παραλάβει θα είναι υπερτυχερός στην καλύτερη νομίζω θα έχει καμιά δεκαριά κομμάτια και ούτε οι υπόλοιποι θα μείνουμε με την γλύκα.

 

Αν παραλάβω θα πάω να παίξω κανένα δελτίο  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν , το αδερφακι μουλτιραμα είχε βγαλει τοτε την προσφορα στα 8,99€ για μια 2 ωρες ....σε τηλεφωνικη επικοινωνια μου μ'αυτους,μου είπαν οτι υπαρχει μεγαλο στοκ......τωρα ο μεγαλος αδερφος γκετιτναου το εβγαλε στα 12 τοσο + μεταφορικα?

Στοκ υπαρχει,το θεμα θΑ ΕΊΝΑΙ πως θα το μοιρασουν.....

α,και μη ξεχναμε το ξαδερφο παμπλικ....εχουμε δλδ συνεχεια (αν θυμαμαι καλα περσινο οκτωβριο την είχε βγαλει στα 27€)

Θα  συμφωνισω μαζι σου captain για ένα τοπικ τρελων προσφορων...μεχρι εξαντλησεως αποθεματων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τηλεφωνικη επικοινωνια μου μ'αυτους,μου είπαν οτι υπαρχει μεγαλο στοκ......τωρα ο μεγαλος αδερφος γκετιτναου το εβγαλε στα 12 τοσο + μεταφορικα?

Στοκ υπαρχει,το θεμα θΑ ΕΊΝΑΙ πως θα το μοιρασουν.....

 

 

Τι ώρα τους πήρες τηλέφωνο; αλλά αυτό το κατάστημα και το μεγάλο στόκ δεν πάνε μαζί μήπως το λένε για ξεκάρφωμα;Θα δείξει αυτοί μπορεί να πουν ότι δώσαμε 1000-2000 κομμάτια αναλόγως του πόσοι θα παραλάβουν θα φανεί και ο πραγματικός αριθμός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες αντικατέστησα σε υπολογιστη φίλου μια χαλασμένη motherboard με αύτην αλλά η αγορά είχε γίνει μέσω eshop περίπου 40 ευρώ.....

 

Άμα δεν βαριέσαι δώσε την πίσω  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ώρα τους πήρες τηλέφωνο; αλλά αυτό το κατάστημα και το μεγάλο στόκ δεν πάνε μαζί μήπως το λένε για ξεκάρφωμα;Θα δείξει αυτοί μπορεί να πουν ότι δώσαμε 1000-2000 κομμάτια αναλόγως του πόσοι θα παραλάβουν θα φανεί και ο πραγματικός αριθμός. 

δεν σε αδικω,η ιστορια τους δειχνει οτι τα λεγομενα τους δεν αντιπροσωπευουν την αληθεια..(εγω παντως είχα παραλαβει τοτε)...για τωρα,θα δουμε ....παντως δεν το εχουν κατεβασει ακομα..ελπιζω καπετανιε να εισαι απο τους τυχερους :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες αντικατέστησα σε υπολογιστη φίλου μια χαλασμένη motherboard με αύτην αλλά η αγορά είχε γίνει μέσω eshop περίπου 40 ευρώ.....

 

Αν χαλάσει η τηλεόραση κανενός φίλου σου στείλε μου ένα p.m. να έχω το νου μου...Ψάχνω για 50άρα full HD γύρω στα 200€... :P

 

Thanks στον TS και τον καπετάνιο, έκανα κι εγώ μια παραγγελία και βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα και εγώ μία παραγγελία. Για να μένει τόση ώρα διαθέσιμο σημαίνει ότι (μάλλον) έχουμε ελπίδες αλλιώς θα το έδειχνε εξαντλημένο από τα πρώτα 5 λεπτά, όπως συνηθίζουν να κάνουν τα Public/Get It Now/Multirama!

 

Το θέμα είναι - εφόσον παραλάβουμε - παίζει καμία προσφορά σε cpu με 1155 socket?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστούμε τον ts... Την είχα βάλει στο μάτι λόγω τιμής και την ειχα bookmark απο τα μούλτι, μακάρι να κάτσει να ρίξω ένα σελερον πάνω και 4 γιγα ραμ να εχω για κατεβαστήρι γιατι το καημένο το netbook μου το λυπάται πια η ψυχή μου με τα 24/7 που το πάω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...