Προς το περιεχόμενο

[Μητρική] Gigabyte GA-H61M-S2PV - mATX - iH61 απο 15.5€-20.5€ αναλογα την περιοχη σας @Multirama [εξαντλημενο]


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ μίλησα για να τσεκάρω μπας και υπάρχει καμιά πατάτα η οποία δεν φαίνεται.

Με ενημέρωσε η κοπέλα πως όλα είναι σωστά.

Αν υπάρχει πατατιά από κάποιον και η κοπέλα δεν το γνωρίζει και αυτό όμως είναι πιθανό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν υπάρχει πατατιά από κάποιον και η κοπέλα δεν το γνωρίζει και αυτό όμως είναι πιθανό.

 

Σε αυτά που είπα είναι μέσα και αυτό ακριβός! Άλλωστε αυτά τα μαγαζιά δεν ξέρουν τι τους γίνεται ( σε εμένα προσωπικά έκανα 1.5 χρόνο να μου επιστρέψουν χρήματα από παραγγελία που είχαν ακυρώσει αυτοί ) οπότε όλα τα σενάρια είναι πιθανά ...πάντως απ την στιγμή που υπάρχουν κάποια τεμ. διαθέσιμα θα δοθούν ,το πόσα ακριβός είναι ''το θέμα'' και αν μπορούν να εξυπηρετήσουν όλους άλλωστε όλο και κάποιος MEGAλέμπορος του insomnia θα έχει κάνει παραγγελία 30 mobo, μακάρι μόνο να μην είναι απ τους 1ους! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλωστε όλο και κάποιος MEGAλέμπορος του insomnia θα έχει κάνει παραγγελία 30 mobo, μακάρι μόνο να μην είναι απ τους 1ους! 

 

Εχουμε και τετοιους, ε??

τοτε που να προλαβουμε εμεις...

Παντως εμενα αν και την πληρωσα με web-banking, και η πληρωμη φανηκε, η παραγγελια δειχνει ακομα οτι και στην αρχη "καταχωρημενη". Εχει αλλαξει σε κανεναν κατασταση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για  ένα mobo του 2011 με περιορισμενες δυνατοτητες (κατεβαστηρι) , θεωρω οτι τα 30 κοματια υπερβολη......

Αν ισχυει κατι τέτοιο....χμμμμ...αβυσσος η ψυχη του καθενος.....Λογικα λογω πολλων διαφορετικων παραγγελιων....θα ικανοποιησουν απο 1 κομματι στο καθενα, οπως έκανε και το αδερφακι του public παλιοτερα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε και τετοιους, ε??

τοτε που να προλαβουμε εμεις...

Παντως εμενα αν και την πληρωσα με web-banking, και η πληρωμη φανηκε, η παραγγελια δειχνει ακομα οτι και στην αρχη "καταχωρημενη". Εχει αλλαξει σε κανεναν κατασταση ?

 

 

Πάντα είχαμε και θα έχουμε B) μια ματιά στις αγγελίες / προσφορές και θα δεις! όπως και να την πλήρωσες δεν μετράει αυτό ''αν δεν έχουν πολύ απλά θα σου πούνε συγνώμη , θα σας κάνουμε επιστροφή χρημάτων''

 

Μπα μια από τα ίδια υποεπεξεργασία. 

 

Μακάρι dobro Αλλά δεν το λες ''κατεβαστήρι'' άλλωστε μπορείς να μου πεις αν υπάρχει καλύτερο set από πλεύρας 775? Κ' με λίγο περισσότερα χρήματα  B)  μια χαρά είναι και όπως είπε και ο καπετάνιος με έναν g2020 στέλνεις για τσαί αρκετά πακέτα 775 ακόμα και με Ε8400!

http://www.cpu-world.com/Compare/382/Intel_Core_2_Duo_E8400_vs_Intel_Pentium_Dual-Core_G2020.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Προσωρινά Εξαντλημένο"

 

Αυτούς στο chat μην τους παίρνετε στα σοβαρά.. Μου είχε τύχει να με διαβεβαιώνουν ότι θα παραλάβω σε 2 εργάσιμες και έπειτα από μισή ώρα μου ήρθε το κλασσικό e-mail περί λάθους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με το chat πριν λίγο και μου είπε θα την στείλουν μέχρι την παρασκευή! ''δεν ξέρω αν ακόμα δεν έχουν καταλάβει τι παίζει με την Mobo'' ,απ τα λεγόμενα της κοπέλας δεν φάνηκε να υπάρχει κάποιον πρόβλημα παραλαβής ....εξαρτάται φυσικά και από τα διαθέσιμα κομμάτια αλλά όπως και να έχει οι πρώτοι το βλέπω να παραλάβουν κανονικά.

 

 

Να θυμίσω ότι το καλοκαίρι αρκετά μέλη από εδώ επικοινωνούσαν με κατάστημα-μπακάλικο προκειμένου  να ενημερωθούν αν θα παραλάβουν μνήμες σε προσφορά.Ο καταστηματάρχης γελούσε και ισχυριζόταν ότι δεν υπάρχει κανένα λάθος και ότι η παραλαβή θα γίνει κανονικά. Τελικά έπεσαν τα άκυρα χωρίς να συμβαίνει κάτι και με εξήγηση εντελώς διαφορετική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Προσωρινά Εξαντλημένο"

 

Επιτέλους και έλεγα ότι είχαν ανοίξει απευθείας σύνδεση με το εργοστάσιο της Gigabyte φούρνιζε και τα παίρνανε αχνιστά αχνιστά :P

 

Πολύ χαλαρούς τους κόβω οπότε εμείς πρέπει να ανησυχούμε :lol:  σαν το λεφτά υπάρχουν ένα πράγμα ή πετά ο γάιδαρος; αμέ πως δεν πετά κάνει και βολ πλανέ. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θυμίσω ότι το καλοκαίρι αρκετά μέλη από εδώ επικοινωνούσαν με κατάστημα-μπακάλικο προκειμένου  να ενημερωθούν αν θα παραλάβουν μνήμες σε προσφορά.Ο καταστηματάρχης γελούσε και ισχυριζόταν ότι δεν υπάρχει κανένα λάθος και ότι η παραλαβή θα γίνει κανονικά. Τελικά έπεσαν τα άκυρα χωρίς να συμβαίνει κάτι και με εξήγηση εντελώς διαφορετική.

 

Φίλε Βασίλη μην συγκρίσεις διαφορετικά μαγαζιά στην προκειμένη περίπτωση μιας και είχα κάνει και εγώ μια παραγγελία ( Για πλάκα ούτε καν ασχολήθηκα να τον κράξω) θυμάμαι ότι δεν είχε ιδέα αυτός που είχε τοι μαγαζί τι παίζει ( Να θυμίσω ότι το μαγαζί ήταν συνοικιακό αυτό τα λέει όλα) εδώ μιλάμε για μεγάλο κατάστημα με πολλά βέβαια άκυρα αλλά και άλλες φορές που μερικοί έχουν φτιάξει την προίκα τους! Δεν είπα πουθενά ότι είναι βέβαια ότι θα παραλάβουμε αλλά είναι πιθανό τουλάχιστον για τους πρώτους!άλλωστε τις γραφικών μια χαρά τις έδωσε.

 

Στην τελική αυτό που μου είπαν σας είπα ( τι δεν έπρεπε...?) άλλωστε δεν βλέπω κανένας να έκανε τον κόπο να μοιραστεί την πληροφορία...!μιας και βλέπω ότι όλοι έχετε μάθει τι παίζει ) άλλη φορά δεν θα το λέω και εγώ για να μην υπάρχουν διαμάχες  :-D .

Επιτέλους και έλεγα ότι είχαν ανοίξει απευθείας σύνδεση με το εργοστάσιο της Gigabyte φούρνιζε και τα παίρνανε αχνιστά αχνιστά :P

 

Ρε καπετάνιε ( κλαίω ) τι είπε το άτομο ! χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως και εγω κατοπιν επικοινωνιας μου, ειπαν οτι η παραδοση θα γινει παρασκευη

 

Και φίλος που του είπα για την μητρική και παράγγειλε για Παρασκευή του είπαν.Είμαι καχύποπτος ή το γεγονός ότι το πάνε για τέλος εβδομάδας πρέπει να προβληματίζει ?,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φίλος που του είπα για την μητρική και παράγγειλε για Παρασκευή του είπαν.Είμαι καχύποπτος ή το γεγονός ότι το πάνε για τέλος εβδομάδας πρέπει να προβληματίζει ?,,,

 

Τόσο δεν έλεγε στο σάιτ 3 με 5 μέρες; δηλαδή 5  :P  οπότε δεν είπαν κάτι διαφορετικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο δεν έλεγε στο σάιτ 3 με 5 μέρες; δηλαδή 5  :P  οπότε δεν είπαν κάτι διαφορετικό

 

Δεν το είχα προσέξει αυτό.Θέλουν να εξαντλήσουν όλο το διάστημα.Οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια και εγω επικοινωνησα μαζι τους στο τσατ και μου ειπαν οτι μεχρι την παρασκευη θα εχω παραλαβει , αλλα αυτο που με προβληματισε για την εγκυροτητα αυτου που μου ειπε ειναι οτι την ρωτησα ποιο rev ειναι και δεν ηξερε τι ειναι αυτο :eek: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια και εγω επικοινωνησα μαζι τους στο τσατ και μου ειπαν οτι μεχρι την παρασκευη θα εχω παραλαβει , αλλα αυτο που με προβληματισε για την εγκυροτητα αυτου που μου ειπε ειναι οτι την ρωτησα ποιο rev ειναι και δεν ηξερε τι ειναι αυτο :eek: .

E στο τηλεφωνικο κεντρο δεν ειναι και οι σχετικοτεροι με το θεμα. Λογικο μου φαινεται να μην ξερει το Rev στις μητρικες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...