Προς το περιεχόμενο

iphone 5 και μπαταρια


cristiano123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω ένα iphone 5 περίπου ένα χρόνο και η μπαταρία κρατάει γύρω στις 6 ώρες χρήση κ 7 αναμονή...Αρκετές από τις φορτίσεις μου δεν ήταν ολοκληρωμένες.Ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω κατι γιαυτό??Επίσης γίνεται να αλλάξω μπαταρία και αν ναι πόσο περίπου θα στοιχίσει..

 

Υ.Γ  Να σας πω ότι παίζω αρκετά παιχνίδια και χρησιμοποίω ίντερνετ και wifi και LTE σαυτες τις ώρες ζωής της μπαταρίας..

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα iphone 5 περίπου ένα χρόνο και η μπαταρία κρατάει γύρω στις 6 ώρες χρήση κ 7 αναμονή...Αρκετές από τις φορτίσεις μου δεν ήταν ολοκληρωμένες.Ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω κατι γιαυτό??Επίσης γίνεται να αλλάξω μπαταρία και αν ναι πόσο περίπου θα στοιχίσει..

 

Υ.Γ  Να σας πω ότι παίζω αρκετά παιχνίδια και χρησιμοποίω ίντερνετ και wifi και LTE σαυτες τις ώρες ζωής της μπαταρίας..

 

Ευχαριστώ πολύ

Η αλλαγή μπαταρίας θα σου κοστίσει περιπου 50-60 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.com/itm/OEM-1440mAh-Li-ion-Battery-Replacement-With-Flex-Cable-For-iPhone-5-5G-7-Tools-/350840069584?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item51afb29dd0

5-10 ευρω κανει μαξ η μπαταρια,υποθεση λιγων λεπτων να στην περασει καποιος.Πηγαινε σε ενα φιλο που πιανουν τα χερια του ανοιξε ενα βιντεακι και φτιαχτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγαλοι κλεφτες οχι λιγο σε ενα φιλο μου το καλοκαιρι σε ενα καταστημα του πηραν 350 για το i phone 5  ειχε βραχει λιγο μπροστα και του εβγλαν και ενα σωρο αλλες ζημιες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα στατιστικά της μπαταρίας τα έχεις τσεκάρει? Είναι ΛΑΘΟΣ να προτείνουμε αλλαγή χωρίς να ξέρουμε..Τα φαινόμενα απατούν..Λογικά τη φορτίζεις με αστάθεια στα ποσοστά,γιατί αυτό προδίδει η αυτονομία...Μην βιάζεσαι τόσο να πετάξεις την γνήσια μπαταρία...μπορεί να πάρεις ποιοτική από ifixit mendmyi αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα είναι γνήσια..αυτό σημαίνει ότι δεν θα έχουν και την πλήρη αυτονομία που περιμένεις...οι γνήσιες με προσεγμένες φορτίσεις ακόμα και μετά από πτώση της χωρητικότητας μπορούν να πάρουν τα πάνω τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...