Προς το περιεχόμενο

[tablet] Google Nexus 7 v2 16GB - 153₤ @ game.co.uk


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρόσεξα και εγω αλλα δεν έδωσα σημασία λέω θα αντέγραψαν λάθος την περιγραφή απο το google, λες να παραλάβουμε 4g?

Νομίζω ο,τι μόνο τα 32gb έχουν 4g αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απλα να πω οτι εγινε shipped η παραγγελια μου, και αρα συντομα θα δουμε...

 

edit: questioner.. ειμαι περιεργος τι σου χρεωσε για την μετατροπη νομισματος το paypal...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα να πω οτι εγινε shipped η παραγγελια μου, και αρα συντομα θα δουμε...

 

edit: questioner.. ειμαι περιεργος τι σου χρεωσε για την μετατροπη νομισματος το paypal...

 

Κι εμένα έγινε shipped. Άραγε θα έχουμε tracking;

 

Τη μετατροπή έχω επιλέξει να την κάνει η τράπεζα. Κι όπως τα υπολόγισα με χθεσινή ισοτιμία βγαίνει κάπου στα 185 τελική. Θα το τσεκάρω όμως από βδομάδα στο web banking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Hotukdeals έχει μαρκάρει την προσφορά ως expired, οπότε πρέπει να σφυρίξουμε λήξη. Μπείτε πάντως στη λίστα για ειδοποίηση όταν υπάρχει απόθεμα, δε χάνετε τίποτε.

 

Το Nexus πρέπει να έχει απίστευτη επιτυχία τώρα στις γιορτές. Όσες άλλες προσφορές είδα (περίπου στις 170 λίρες αλλά οι περισσότεροι δε στέλνουν Ελλάδα) όλες ήταν μαρκαρισμένες ως Hot και ολες ήταν expired.

 

Γενικά οι προσφορές για tablets είναι ποταμός στην Αγγλία (αλλά, όπως είπαμε, οι περισσότεροι δε στέλνουν Ελλάδα).

 

ΥΓ. Kit Kat 4.4.2 έχει το Nexus. Η αναβάθμιση γίνεται σε ελάχιστα λεπτά και απροβλημάτιστα, αρκεί να είσαι online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο hotukdeals κάποιοι γράφουν ο,τι ίσως είναι used ή refurbished γιατί στην παραγγελία έγραφε DEV <κάτι> και δίπλα αντί για new, mint. Εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο στην παραγγελία μου και όταν πηγαίνω στο review αυτής βλέπω ο,τι γράφει New. Επίσης και εκεί που πας να το βάλεις στο καλάθι γράφει New. Λέτε να έρθει καμία pre-owned σαβούρα;  :shock:  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε μπελα που βρηκαμε ... εχουμε την soupaliga να μας διαλυει το νευρικο συστημα εχουμε κ αυτο το nexus που μπριζωθηκα να το παρω και δε το προλαβαινω ποτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...