Προς το περιεχόμενο

[tablet] Google Nexus 7 v2 16GB - 153₤ @ game.co.uk


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οσοι το πηρατε απο e-shop, επειδη ειναι σιγουρα παραεισαγωγης, γνωριζουμε για ποια χωρα προοριζοταν η συσκευη ?

Αν δεν κάνω λάθος μπορείς να βάλεις το s/n σε κάποιο site και να σου δείξει για που φτιάχτηκε η συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να αγχώσω κανέναν αλλά εάν γράφει "mint" εννοεί "mint condition",

που βέβαια δεν σημαίνει καινούριο, αλλά σε άριστη κατάσταση. (πχ. refurbished)

Βέβαια η ουσία τελικά είναι το κόστος, αν όντως είναι άθικτο κι αν καλύπτεται από πλήρους διάρκειας εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι το αγόρασαν, το αγόρασαν ως new. Ακόμα και τώρα που δείχνει out of stock γράφει new. Στην απόδειξη γράφει mint. Δυστυχώς δεν πρόλαβα να μιλήσω μαζί τους στο chat αυτή την εβδομάδα αλλά θα το κάνω την επόμενη για να το επιβεβαιώσω.


Επίσης στο sticker με το S/N του warranty card αν παρατηρήσετε πάνω δεξιά γράφει τον αριθμό 12. Στην ακριβώς από πίσω σελίδα γράφει πως το 12 σημαίνει 12 months, το 24 24 months κλπ. Στα refurbished η asus δίνει 90 ημέρες από την ημερομηνία αγοράς αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω εικόνα για να είμαι ειλικρινής δεν το έχω παραγγείλει. Το mint μου ακούστηκε λίγο ύποπτο, γι αυτό έγραψα.

Κάτι άλλο που έχω δει για παράδειγμα είναι demo ή εκθεσιακά κομμάτια, που το μαγαζί όταν τα πουλάει, τα καλύπτει με πλήρη εγγύηση από την ημερομηνία αγοράς, κι ας μην είναι ουσιαστικά καινούρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ υποθέσεις κάνω αλλά νομίζω πως αν ήταν refurbished το sticker πάνω στο warranty card θα έλεγε άλλα. Επίσης δεν νομίζω να ρισκάρουν να το πασάρουν κάτι ως new και στο τέλος να σου δώσουν pre owned. Το να είναι εκθεσιακό το βρίσκω δύσκολο έως απίθανο μιας και το tablet ήρθε σφραγισμένο με όλες τις ζελατίνες του πάνω και ίχνος δαχτυλιάς ή τίποτα τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναέκανε την εμφάνιση του απ' ο,τι βλέπω εδώ.

 

http://www.hotukdeals.com/deals/nexus-7-2013-version-for-149-99-game-online-deal-1793430

 

Δεν κράτησε πολύ όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εφτασε και το δικο μου 2 εβδομαδες μετα την παραγγελια. Αν και η αποδειξη λεει mint ηταν σφραγισμενο κανονικα και με τις ζελατινες του. Εντυπωσεις απο αυριο. Θετικη ψηφος απο μενα στο game.co.uk και ευχαριστω και παλι τον TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το λες με την εννοια του "δεν βαριεσαι τι να κανουμε", οκ, "καλα ειναι, υγεια πανω απο ολα"! (Μεγεια σου με την ευκαιρια).

Αλλα αν το λες με την εννοια της προσφορας, οχι δεν ειναι καλα στα 239, οταν σε 4 μαγαζια (και ενα μεγαλο μεταξυ αυτων) εχει 235-237. Το γραφω επειδη ειμαστε στις προσφορες, μην υπαρξει παρεξηγηση και νομισει κανεις οτι ειναι προσφορα το "239". ;)

Όταν το παρήγγειλα (26/12/2013) απ'ότι θυμάμαι στο skroutz έκανε η το ελάχιστο 240€ + μεταφορικά. Οπότε για αγορά από το Ελλάντα καλά είναι.

 

 

 

 

 

Όσον αφορά για τις εντυπώσεις :

Είναι καταπληκτικό από ΟΛΕΣ τις απόψεις...updates,ηχεία,οθόνη,μπαταρία,ταχύτητα,nexus experience,premium αίσθηση...τέλεια κάμερα με τέλειο 1080p video κ.α.! Είμαι υπερ-ευχαριστημένος,ειδικά για την τιμή του! 

 

 

Φίλος έχει το Note 10.1 και ζηλεύει ;) (και με το δίκιο του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...