Προς το περιεχόμενο

Nexus 10 299€ @Plaisio "Pick of the day"


Blacky4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Το ειδα οτι υπαρχει, αλλα το ριξανε και αλλο, για μια μερα μονο!! Μετα τις 00:00 θα γυρισει στα 349 λογικα!!!

 

Απο χθες το εχουν αναφερει (την νεα τιμη των  299 €)  στο παλιο (κακως) τοπικ που ελεγε στον τιτλο 350€.

 

Καλα εκανες και ανοιξες νεο τοπικ με την νεα τιμη, εφερα εδω και ολα τα χθεσινα ποστς που αφορουν την τιμη των 299€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ισχύει όταν φτάνεις στο ταμείο, αλλά αναφέρει και 50 άτοκες δόσεις εδώ http://www.plaisio.gr/Campaign/20131213-daily-offer.htm?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Newsletter-20131213-pick-of-the-day

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη μου εχει ξεμεινει αυτο απο τα παλια, κανει τη δουλεια του εξωτερικου 3g??http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/laptop-accessories/mobile-internet-usb/Cosmote-USB-Stick-MF110-7-2-Mbps-Black-white-E00-2001-1001-021.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φίλε αυτό από το πρώτο link της προσφοράς είναι 32GB και από το δεύτερο λινκ είναι το 16GB !!

Εκτός και αν τα πόσταρες για κάποιον άλλο λόγο και δε κατάλαβα εγώ!

Είναι καλή προσφορά, αν και είναι λίγο βαρύ .. 600γραμμάρια κάπου / βάλε και καμιά καλή θήκη από 100 με 200 γρ. και θα κρατάς τούβλο! Από χαρακτηριστικά και τιμή όμως σκίζει !! (Έχω την εντύπωση πως σε λίγο καιρό θα παρουσιάσουν το nexus 10 , 2 οπότε ξεστοκάρουν σιγά σιγά το παλιό!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως στο ενημερωτικό μειλ λεει 50 ατοκες δοσεις και δεν μπορεις να τις παρεις μέσω του site...wtf...

Το κοιταξα και εγω. Μηπως γιατι η προσφορα ειναι για τις 15 του μηνα?

Θα δουμε σε λιγη ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως το καλυτερο διπυρηνο της αγορας.και το καλυτερο στα χρηματα του αυτη τη στιγμη.το ανδροιδ εχει αναγκη απο μνημη και το συγκεκριμενο εχει μπολικη...στο πλαισιο της βενιζελου ,ειχε 5 κομματια σημερα το απογευμα..ειδικα αν συνδυαστει κ με 50 η και λιγοτερες δοσεις,ειναι ευκαιρια..


τσιμπησα ενα εγω,γενικα δεν πρεπει να εχουν και πολλα,πηρα το τελευταιο απο το καταστημα βενιζελου και στο καταστημα τσιμισκης & παλ. πατρ. γερμαν. ειχε μονο το βιτρινας, βεβαια μου ειπαν το ψεματακι οτι εχει τελειωσει σε ολη την πολη(για την ακριβεια ειπε οτι εδωσαν 300 κομματια σημερα) κ οτι θα φερει απο βδομαδα εκτος αν ηθελα να παρω το βιτρινας.

Εγω ομως δε τους πιστεψα και πηγα στο καταστημα βενιζελου οπου και πηρα το τελευταιο που ειχαν εκει.

Πρωτη εντυπωση φαινεται αρκετα γρηγορο και περιεργως δεν ειχε πανω την 4.4,μολις μπηκε internet βρηκε την 4.3 για να κανει update

αυτα μεχρι στιγμης


επισης για το θεμα 8" ή 10" ειχα και γω αυτο το διλημμα,καθενα εχει τη χαρη του αλλα μετα απο χρηση ενος 10" για αρκετο καιρο πιστευω οτι δεν ειναι και τοσο μεγαλο και γενικα μου φαινεται πιο ευχρηστο σε γενικες γραμμες εκτος αν θες ταμπλετ για την καφετερια :P  εκει το 8" κερδιζει

 

αποκλειεται να πηρες το τελευταιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα και εδωσα προκαταβολη ελλειψη πιστωτικης καρτας πανω μου. Ξερει κανεις αν θα μου πουν την δευτέρα άλλαξε η τιμή παρε τα @@ μας...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή δεν είναι κακή. Ούτε το Nexus 10 είναι κακό μηχάνημα, χωρίς να είναι τέλειο. Το κύριο πρόβλημα δεν είναι τόσο οι δύο πυρήνες και το λαγκ σε κάποιες εφαρμογές όσο το ότι το Android στις 10 ίντσες δεν βρίσκεται ακόμα στο σημείο που θα έπρεπε κάνοντας την εμπειρία όχι ιδανική σε αρκετές περιπτώσεις. Οι περισσότερες εφαρμογές δεν είναι προγραμματισμένες να τρέχουν σε 10 ίντσες καθώς οι χρήστες που χρησιμοποιούν μεγάλα αντρόιντ τάμπλετ είναι λίγοι.  Όταν με 50 ευρώ λιγότερα παίρνεις το σχεδόν εξαιρετικό νέο Nexus 7, η μεγαλύτερη οθόνη έρχεται με δυσανάλογο κόστος.  Καλή η προσφορά για όσους οπωσδήποτε θέλουν προσιτό δεκάιντσο Android, αλλά εγώ δεν θα αγόραζα τη συγκεκριμένη συσκευή αυτή τη χρονική περίοδο ούτε με 250 ευρώ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...