Προς το περιεχόμενο

"Σπάει πλάκα" η Nova με τις παράνομες συνδρομές IPTV


tig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαύρο σκοτάδι έπεσε πάλι στο 15ο λεπτό της διάρκειας του αγώνα Ολυμπιακός – Άντερλεχ. Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του Digital TV info το μαύρο σκοτάδι έπεσε ταυτόχρονα σε 2-3 serves, αφήνοντας για άλλη μια φορά στα κρύα του λουτρού τους παράνομους συνδρομητές τους. Το συγκεκριμένο μαύρισμα φαίνεται να προτιμάται στα κρίσιμα παιχνίδια του Ολυμπιακού, από την Nova.

 

http://www.digitaltvinfo.gr/index.php?option=com_magazine&task=viewArticle&id=10276&Itemid=109

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά όπως πολύ εύστοχα διάβασα σε ενα σχόλιο απο κάποιο παλικάρι σε ειδησιογραφικό site το να παρακολουθείς κλεμενη συνδρομητική είναι σαν αυτούς που δεν πληρώνουν εισητήριο στο μετρό με αποτελεσμα να ανεβαινει η τιμη του εισητηριου ώστε αυτοί που πληρώνουν πληρώνουν και για τους τσαμπατσηδες.Και πες παλιά η συνδρομητική τηλεοραση ηταν ακριβή...τώρα είναι πολύ φτηνή δεν καταλαβαινω τον λόγο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πες παλιά η συνδρομητική τηλεοραση ηταν ακριβή...τώρα είναι πολύ φτηνή δεν καταλαβαινω τον λόγο

Χωρίς να θέλω να διαφωνησω σε οτι γράφεις πιο πριν αλλά "φτηνό" λέμε κατι που το φουλ πακέτο κοστίζει 61,29€ κ το αθλητικό πακέτο 52,20€ ενώ ο ανταγωνισμός (ΟΤΕ) ειναι στα 31,38€ κ 28,88€ αντίστοιχα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να διαφωνησω σε οτι γράφεις πιο πριν αλλά "φτηνό" λέμε κατι που το φουλ πακέτο κοστίζει 61,29€ κ το αθλητικό πακέτο 52,20€ ενώ ο ανταγωνισμός (ΟΤΕ) ειναι στα 31,38€ κ 28,88€ αντίστοιχα;

 

Συγγνώμη παρεξήγησες και με το δίκιο σου ισως να έπρεπε να το διευκρινίσω καλύτερα.Οταν λεω η οτι συνδρομητική τηλεόραση είναι πλεον φτήνη και δεν αξίζει η πειρατεία εννοω η συνδρομητική γενικά όχι μόνο nova.....επίσης για τιμές για σκέτη συνδρομητική δεν έχω ιδέα (φαντάζομαι αυτές που αναφέρεις είναι για σκέτη συωδρομητική??) στο μυαλό μου έχω την χριστουγεννιάτικη προσφορά της nova κι αυτή επειδή την έχουμε συζητήσει στη δουλειά και μας είχε φανεί φτηνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει νομίζω οτι γίνονται φιλότιμες προσπάθειες από ολες τις εταιρίες (η μάλλον τις περισσοτερες) για να ανταποκριθούν στα σημερινά δεδομένα....ίσως να τις παίρνει να τις ρίξουν κι άλλο??Δεν ξέρω τι να πω δεν ειμαι ειδικός αλλά φαντάζομαι οτι αν τους επαιρνε να τις ρίξουν θα τις έριχναν για να κερδίσουν ακόμα περισσότερες συνδρομές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δούμε μήπως η cyta βοηθήσει να πέσουν οι τιμές.Βέβαια προς το παρόν αυτό που έχει δεν το λες και συνδρομητικη τηλεόραση ούτε καν κανάλι με ταινίες δεν έχει αλλά αν στο μέλλον μπορέσει κι ανέβει σίγουρα θα πέσουν οι τιμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνετε εκτός θέματος. 

 

Το αν είναι φθηνή ή ακριβή σε σχέση με τις συνθήκες και τις υπηρεσίες ειναι αλλο θέμα συζήτησης.

 

Ότι και να είναι (ακριβό ή φθηνό) είναι δικαίωμα της nova (και κάθε Nova) να "trollαρει" τους iptv χρήστες, όπως ειναι δικαίωμα των iptv χρηστών να "trollαρουν" τη nova οταν εχουν σήμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά όπως πολύ εύστοχα διάβασα σε ενα σχόλιο απο κάποιο παλικάρι σε ειδησιογραφικό site το να παρακολουθείς κλεμενη συνδρομητική είναι σαν αυτούς που δεν πληρώνουν εισητήριο στο μετρό με αποτελεσμα να ανεβαινει η τιμη του εισητηριου ώστε αυτοί που πληρώνουν πληρώνουν και για τους τσαμπατσηδες.Και πες παλιά η συνδρομητική τηλεοραση ηταν ακριβή...τώρα είναι πολύ φτηνή δεν καταλαβαινω τον λόγο

To ότι νέα παιδιά υιοθετούν αυτόν τον τρόπο σκέψης είναι ότι με τρομάζει περισσότερο σε αυτή την χώρα..

Ναι φίλε μου το ίδιο συμβαίνει και στις Εταιρίες κινητής τηλεφωνίας και στα super market εξάλλου καθημερινά..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά όπως πολύ εύστοχα διάβασα σε ενα σχόλιο απο κάποιο παλικάρι σε ειδησιογραφικό site το να παρακολουθείς κλεμενη συνδρομητική είναι σαν αυτούς που δεν πληρώνουν εισητήριο στο μετρό με αποτελεσμα να ανεβαινει η τιμη του εισητηριου ώστε αυτοί που πληρώνουν πληρώνουν και για τους τσαμπατσηδες.Και πες παλιά η συνδρομητική τηλεοραση ηταν ακριβή...τώρα είναι πολύ φτηνή δεν καταλαβαινω τον λόγο

Κάνουν δουλειά τελικά οι Πρετεντέρηδες...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το συμπαθειο, η θέαση ποδοσφαιρικών αγώνων είτε στην τηλεόραση είτε στο γήπεδο είναι είδος πολυτελείας , δεν έχεις δεν βλέπεις,  έτσι λειτουργεί αυτό δυστυχώς  . Προσωπικά δεν τον είδα .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...