Προς το περιεχόμενο

Rust


RoS23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
The only aim in Rust is to survive. To do this you will need to overcome struggles such as hunger, thirst and cold. Build a fire. Build a shelter. Kill animals for meat. Protect yourself from other players. Create alliances with other players and together form a town. Whatever it takes to survive.

 

 

1387774734283.jpg

 

Το παιχνίδι είναι ακόμα σε alpha στάδιο και εγώ που το δοκιμασα μου φανηκε αρκετα ωραιο ειδικα τα  survival και crafting μερη του. Οτι καλυτερο για να παιξετε με εναν φιλο πιστευω. 18.99 στο steam(early access).

Επεξ/σία από RoS23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εμένα γιατί μου θυμίζει Minecraft με καλύτερα γραφικά, απλά?

Μοιαζει αρκετα βασικα αλλα εγω προσωπικα το βρισκω πολυ πιο διασκεδαστικο το rust απο το minecraft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παίζω rust εδω και παρα πολυ καιρο απο πριν παει στο steam οποιος θελει ας με κανει add http://steamcommunity.com/profiles/76561198058985188

 

η οποίος εχει απορίες σχετικά με το παιχνίδι free to ask :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω αφήσει 2-3 μερες τωρα γιατι οι server γίνονται wipe και δε βλέπω το νόημα να χτίζω το πρωί και να τα χάνω ολα το απόγευμα. οταν φτιάξει τουλάχιστον το θέμα του server θα μπω ξανα.

btw εχει κανεις Ip απο 100% friendly server? θελω να εξερευνήσω και να δοκιμάσω το game αφοβα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται ρε παίδες? Βλέπω και Day Z και Rust, πέφτει πολύ ******* :P

 

Τελικά αξίζει να ασχοληθεί κανείς ή θα έρχεται ο κάθε στρατόκαυλος να σου κάνει τα νεύρα νερό, καθημερινά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...