Προς το περιεχόμενο

Rust


RoS23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κανέναν server της προκοπής βρήκατε; χωρίς hackers κλπ;

το έχω και εγώ το παιχνίδι και έχω παίξει 2-3 φορές μόνος, αλλά δεν παίζεται αυτή τη στιγμή με τους καθυστερημένους και τους hackers. απ'ότι έχω καταλάβει, το παιχνίδι έχει πολύ δρόμο μιας και αντικαθιστούν σιγά σιγά όλο τον κώδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω βρει έναν σέρβερ που παίζουν το πολύ 10-15 άτομα και έχει λιγότερο από 90 ping... Γενικά δεν συνάντησα πολλούς εκτός του παιδιού που κάναμε ομάδα.... Είδα μόνο ένανμε όπλα και full armor αλλά ήταν φιλικός( μου έδωσε και φαγητό). Κατά τα άλλα wipe έγινε στις 5 του μήνα οπότε έχει πολύ δρόμο ακόμα... Είναι mod server και μπορείς να χρησιμοποιήσεις εντολές για να κανείς teleport σε έναν φίλο σου μέσα στον σέρβερ οπότε δεν χρειάζεται να τον ψάχνεις αιώνια...

Πες μου όνομα να σε κάνω add στο steam...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[GRC] - GREEK Rust Server - 85.236.105.22:28115

Μιας και και δεν υπάρχει μέχρι στιγμής κάποιος Ελληνικός Server πήρα την πρωτοβουλία και ανέβασα έναν για το Ελληνικό Community.

Προς το παρών είναι vanilla rust, αλλα θα περάσουν επιπλέον mods για antihack μόλις εξοικειωθώ με τη διαδικασία.

Για να μπείτε αμέσως πατήστε F1 για τη κονσόλα και μετά

net.connect 85.236.105.22:28115


Ο σέρβερ είναι απο τη Multiplay και βρίσκεται στη Γερμανία. Όποιος θέλει να ασχοληθεί ας με κάνει add στο Steam. (paperpill)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κανά καλό / συμμαζεμένο tutorial που ξέρετε για το rust; όποτε μπαίνω, μια η ραδιενέργεια (wtf, που κολλάει και τι κάνουμε), μια κανάς λύκος - αρκούδα, καταλήγω κάτω πριν καν φτιάξω κανά τόξο.

 

btw στον ελληνικό server μπήκα, αλλά 330ms είναι κάπως πολλά. περίεργο για γερμανία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ποιος ειναι ο τιτλος του τραγουδιου , γνωριζει κανεις?  :unsure:   

η καποιο τελοσπαντων παρομοιο τραγουδι υπαρχει?

οι youtubers δεν φαινεται να γνωριζουν

κατι μου θυμιζει ...

εστω καποιος να δημιουργησει μια λουπα να το βαλω στο mp3 player μου  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κανά καλό / συμμαζεμένο tutorial που ξέρετε για το rust; όποτε μπαίνω, μια η ραδιενέργεια (wtf, που κολλάει και τι κάνουμε), μια κανάς λύκος - αρκούδα, καταλήγω κάτω πριν καν φτιάξω κανά τόξο.

 

btw στον ελληνικό server μπήκα, αλλά 330ms είναι κάπως πολλά. περίεργο για γερμανία

 

Για τutorial δες το videaki αυτό. 

 

όσο για το ping λογικά είναι η κάτι απο μεριάς σου η προσωρινό του σέρβερ. Όλοι μπαίνουμε με 70-90 ping.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>υπάρχει κανά καλό / συμμαζεμένο tutorial που ξέρετε για το rust; όποτε μπαίνω, μια η ραδιενέργεια (wtf, που κολλάει και τι κάνουμε), μια κανάς λύκος - αρκούδα, καταλήγω κάτω πριν καν φτιάξω κανά τόξο.</p>

<p> </p>

<p>btw στον ελληνικό server μπήκα, αλλά 330ms είναι κάπως πολλά. περίεργο για γερμανία</p>

 

 

Εγώ πάντως έμαθα για το Rust από τον markiplier( best youtuber ever)!

Έχει 10 βίντεο τα οποία δεν είναι και τόσο tutorial αλλά ποιο πολύ gameplay που το θεωρώ καλύτερο. Επίσης έχουν πολύ γέλιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ μπαίνω καθημερινά μέσα πάντως... Οπότε δεν θα είναι κανείς μόνος. Έτσι κιαλιως μπαίνουν και 3-4 ξένοι στον σέρβερ οπότε έχει άτομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...