Προς το περιεχόμενο

Rust


RoS23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τσίμπησα και εγώ γιατί πάντα ήθελα να παίξω φαινόταν πολύ intriguing.

 

Καρκίνος όμως μονο ρε. Friendly μηδεν. Να πηγαίνω με voice chat να τους λεω chill i'm friendly και να έχω ακόμα και τους just spawned τύπους να μου ορμάνε με την πέτρα έλεος.

 

Πλέον μετά απο 2 μέρες Rust μπήκα και εγώ στο τρυπακι, ότι κινείται πεθαίνει...

καρκινος δεν λες τπτ,και κολλημα γερο... θες οπωσδηποτε ομαδα εκει, κανουν κατι ντου τα βραδια απο 10 με 20 ατομα με τντ και δεν αφηνουν μπετοβεργα ορθια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bλεπω πολλους να λενε για καρκινο, friendlies κλπ.

Δεν υπαρχουν φιλοι στο rust. Εκτος και αμα ξεκινησεις με παρεα ολοι μαζι. 

Εγω πχ το παιζω ουσιαστικα απο την αρχη το game. Στην αρχη δεν ηταν τοσο εχθρικοι ολοι, γιατι δεν ηξεραν το game και εψαχναν "συμμαχους" για να εξερευνησουν μαζι. Οσο περνουσε ο καιρος και μεγαλωνε το game σε καθε server που εμπαινες εβλεπες πλεον καθε 5-10 λεπτα τεραστιες βασεις που μαζευονταν οι κλαν. Οι κλαν ειναι που γ@μ@σαν λιγο το game. Περπατας με τοξο εξω απο την βαση μας??? Πεθανες. Ψαχνεις τα Loot boxes στην πολη που ψαχνουμε εμεις?? Πεθανες. 

Γενικα επικρατουσε ( και νομιζω επικρατει ακομα) η φαση οτι στον καθε σερβερ η καθε κλαν-ομαδα ειχε το δικο της territory και οποιος εμπαινε μεσα πεθενε ( αν μπορουσε να μπει). Θυμαμαι την περιοδο που επαιζα και εγω με κλαν σε εναν γνωστο αγγλικο σερβερ ( Unmodded φυσικα) ειχαμε φτιαξει ενα τειχος γυρω απο την μεγαλη βορεια περιοχη με τα resources και δεν περνουσε ΤΙΠΟΤΑ απο εκει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημά μου δεν είναι ο καρκίνος με τους βλαμμένους με τους naked, συνήθισα και έμαθα. Το θέμα μου είναι ότι στο ξαφνικό το παιχνίδι είναι λες και παίζει με 5FPS, στην ουσία είναι unplayable και δεν μιλάω πως απλά δεν μπορώ να κάνω pvp και να ζήσω γιατί αλλού πατάω να βαρέσω αλλού βαράει, αλλού είναι ο άλλος.

 

Χαλια, δοκιμασα αρκετά γιατροσόφια που είδα online αλλά τίποτα το ιδιαίτερο, καμία απολύτως αλλαγή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημά μου δεν είναι ο καρκίνος με τους βλαμμένους με τους naked, συνήθισα και έμαθα. Το θέμα μου είναι ότι στο ξαφνικό το παιχνίδι είναι λες και παίζει με 5FPS, στην ουσία είναι unplayable και δεν μιλάω πως απλά δεν μπορώ να κάνω pvp και να ζήσω γιατί αλλού πατάω να βαρέσω αλλού βαράει, αλλού είναι ο άλλος.

 

Χαλια, δοκιμασα αρκετά γιατροσόφια που είδα online αλλά τίποτα το ιδιαίτερο, καμία απολύτως αλλαγή...

Εχουμε παρομοιο hardware με ιδια gpu (αλλη εταιρια απλα) και παιζω με 80-90 fps.

Εχει να κανει με τι ρυθμισεις παιζεις και επισης το σημαντικοτερο,αν εισαι σε σερβερ  που εχει να κανει καιρο  wipe και βλεπεις παντου σπιτια,λογικο ειναι να σου πεφτουν.

Δοκιμασε σε σερβερ που εγινε wipe σημερα να δεις τα fps σου.

Βαλε στο search 05.07 kαι θα σου βγαλει σερβερς που εγιναν wipe σημερα.Στους community σερβερς παντα αναφερομαι και οχι στους official.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε παρομοιο hardware με ιδια gpu (αλλη εταιρια απλα) και παιζω με 80-90 fps.

Εχει να κανει με τι ρυθμισεις παιζεις και επισης το σημαντικοτερο,αν εισαι σε σερβερ  που εχει να κανει καιρο  wipe και βλεπεις παντου σπιτια,λογικο ειναι να σου πεφτουν.

Δοκιμασε σε σερβερ που εγινε wipe σημερα να δεις τα fps σου.

Βαλε στο search 05.07 kαι θα σου βγαλει σερβερς που εγιναν wipe σημερα.Στους community σερβερς παντα αναφερομαι και οχι στους official.

 

Μπήκα σε wipeαρισμένο server και όλα ήταν τζάμι, λέω εδώ είμαστε καλά τα λέει ο Στέφανος. Μετά μπήκα στον London 1 Small που έχω φτιάξει βαση κλπ και κόλλαγα σαν τρελός χθες, και όλα πήγαιναν ρολόι. Ανέβασα τα γραφικά συνέχιζε κανονικά... Δεν ξέρω τι φταίει αλλά τώρα μπορώ και παίζω άσχετα αν είναι full χτισμένος ή όχι ο server...

 

Oh well...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...