Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση του πρώτου Tizen smartphone της Samsung στην MWC 2014


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδη τωρα θα εχουμε περισσοτερα ασχημα Samsung με ακομα πιο ασχημο UI.

 

Cool.

 

(Σε αυτό το σημειο ερχεται ο "υποστηρικτης" να γραψει κομμεντ τυπου: "Τα χαρακτηριστικα μετρανε, και εκει η Σαμι εχει τερατα, αλλα με τετοια εικονα που εχεις βαλει τι άλλο θα ελεγες εσυ" - Classic - οποτε κοιταξτε ότι δεν κραζω το χαρντγουερ πριν απαντησετε μποιζ)

Τηλεφωνο ειναι δεν ειναι η γκομενα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τηλεφωνο ειναι δεν ειναι η γκομενα σου.

Kαι επειδή είναι τηλεφωνο πρεπει να είναι ασχημο;

Δεν καταλαβαινω την χαζη λογικη σου.

Ο σχεδιασμος πρεπει να είναι ομορφος να χαιρεσαι να το χρησιμοποιεις, να είναι πιο βολικο, πιο ευκολο, πιο λιτο, ειτε είναι κινητο, ειτε είναι τηλεοραση, ειτε είναι αμαξι αλλιως δεν θα πληρωναμε σχεδιαστες.

Μαλλον εχεις samsung από ότι καταλαβα ε;

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι επειδή είναι τηλεφωνο πρεπει να είναι ασχημο;

Δεν καταλαβαινω την χαζη λογικη σου.

Ο σχεδιασμος πρεπει να είναι ομορφος να χαιρεσαι να το χρησιμοποιεις, να είναι πιο βολικο, πιο ευκολο, πιο λιτο, ειτε είναι κινητο, ειτε είναι τηλεοραση, ειτε είναι αμαξι αλλιως δεν θα πληρωναμε σχεδιαστες.

Μαλλον εχεις samsung από ότι καταλαβα ε;

 

 

 

 

 

Οχι, lumia...μαλλον η ΝΟΚΙΑ απελυσε τους σχεδιαστες του Ν9 και ξεχασε να προσλαβει αλλους, οποτε της εμεινε ενα καλουπι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογική κίνηση, όλοι οι μεγάλοι κατασκευαστές αυτή τη στιγμή μόνο θεωρητικά έχουν δωρεάν το android μιας και πληρώνουν ποσοστά στην ms για τις πατέντες που χρησιμοποιεί η google.

 

Και που ξερεις οτι οι πατεντες αυτες δεν ισχυουν και για το Tizen;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι επειδή είναι τηλεφωνο πρεπει να είναι ασχημο;

Δεν καταλαβαινω την χαζη λογικη σου.

Ο σχεδιασμος πρεπει να είναι ομορφος να χαιρεσαι να το χρησιμοποιεις, να είναι πιο βολικο, πιο ευκολο, πιο λιτο, ειτε είναι κινητο, ειτε είναι τηλεοραση, ειτε είναι αμαξι αλλιως δεν θα πληρωναμε σχεδιαστες.

Μαλλον εχεις samsung από ότι καταλαβα ε;

sonyericsson εχω αλλα και samsung να ειχα τι; Θα υποστήριζα την εταιρία που τα έσκασα; Δεν ειμαι τέτοιος.

Το όμορφο ειναι υποκειμενικό εσένα μπορει να σου αρέσει το lumia εμένα παλι οχι και το αντίστροφο περι samsung.πχ s3 μου αρέσει εμφανισιακά αλλα εσενα οχι. ΟΚ δεν κανει ασχημο αυτο το s3 ή το lumia γουστα ειναι επιλογές εχουμε. Στα wp δεν υπάρχουν ομως και τοσες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

sonyericsson εχω αλλα και samsung να ειχα τι; Θα υποστήριζα την εταιρία που τα έσκασα; 

 

Μην τα λες αυτά. Του ανοίγεις έναν εντελώς καινούριο κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...