Προς το περιεχόμενο

[laptop]Lenovo Essential G505s 15.6'' (A8-5550/8GB/1TB)-399€/ You.gr


magdalhnh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια στο θεμα με την θερμοκρασια αν βαλουμε το καινουριο update τον βιος μηπως φτιαξει?
υπαρχει δυνατοτητα να πειραξουμε τον ανεμιστηρα να δουλευει περισσοτερο?απο τα βιος εγω που εψαξα δεν βρηκα κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 244
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδες ειναι τοσο ενοχλητικο το θεμα με την θερμοκρασία και το αντιμετωπιζετε ολοι?

 

Οχι φιλε.

Εγω σε σχεση με ενα νετμπουκ και ενα λαπτοπ 10ετιας το βρισκω αρκετα πιο "ψυχρο".

Βεβαια ειναι και χειμωνας ετσι?.

Το καλοκαιρι δε μπορω να ξερω πως θα συμπεριφερεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον δεν ανοίγει η σελίδα, τέλος; Γιάτι ψάχνω για τον πατέρα μου για Laptop μέχρι 400Euro για ταινίες και κανένα μη απαιτητικό Game μέχρι 31 του μήνα γιατί 1η φεύγει εξωτερικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον δεν ανοίγει η σελίδα, τέλος; Γιάτι ψάχνω για τον πατέρα μου για Laptop μέχρι 400Euro για ταινίες και κανένα μη απαιτητικό Game μέχρι 31 του μήνα γιατί 1η φεύγει εξωτερικό...

 

Ναι τέλος, έψαχνε και άλλος γνωστός μου να το πάρει, από εχθές!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Πλέον δεν ανοίγει η σελίδα, τέλος; Γιάτι ψάχνω για τον πατέρα μου για Laptop μέχρι 400Euro για ταινίες και κανένα μη απαιτητικό Game μέχρι 31 του μήνα γιατί 1η φεύγει εξωτερικό...</p>

 

http://www.skroutz.gr/s/3754931/Lenovo-Essential-G505s-A8-5550-8GB-1TB.html

Ισχύει η τιμή που βλέπω;;; 350κατι; :)

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη θέση σου θα περίμενα να δω τι παίζει με το παρακάτω. Εάν τελικά επαληθευτεί πιστεύω ότι είναι πολύ καλύτερο πακέτο.

 

http://www.insomnia.gr/topic/511365-laptoplenovo-g500s-i5-32304gb1tbgt720m-1gb-380%E2%82%AC/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/3754931/Lenovo-Essential-G505s-A8-5550-8GB-1TB.html

Ισχύει η τιμή που βλέπω;;; 350κατι; :)

 

Sent from my XT890 using Insomnia

 

τι ακριβως εβλεπες? διοτι τωρα δεν φαινεται τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ακριβως εβλεπες? διοτι τωρα δεν φαινεται τιποτα

Στο mgmanager έλεγε ότι το είχε στα 360ευρώ, κατόπιν παραγγελίας, με 30 μέρες αναμονή.

Προφανώς κάποιο λάθος θα είχε γίνει. Ούτε στα built to order δεν κάνουν 30 μερες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μίλησα με την την MG και μου είπαν πως τελείωσαν και πως περιμένουν να μιλήσουν με την lenovo (αλλά μετά τις γιορτές γιατί τώρα κάνουν απογραφή στην lenovo και έχουν παγώσει οι παραγγελίες!) Δεν μπορούμε να το προ-παραγγείλουμε στην τιμή των 360 γιατί μου είπαν δεν ξέρουν σε τι τιμή θα τους το ξανά δώσει η lenovo.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μικρό review για το λαπτοπάκι μετά από χρήση του για 1 ώρα.

 

Το λαπτοπάκι είναι μια χαρά πολύ στιβαρή κατασκευή ελαφρύ και λεπτό μου φάνηκε.

 

Σχετικά με την θερμοκρασία κανένα απολύτως πρόβλημα (με χρήση Amd overdrive είδα τις θερμοκρασίες) σε idle 34 C, σε χρήση 40-50 C.Μάλιστα στην έξοδο του αεραγωγού ο αέρας που έβγαινε ήταν αρκετά ζεστός ενώ το λάπτοπ στο κάτω κομμάτι του δεν ήταν σχεδόν καθόλου ζεστό.Πράγμα που σημαίνει πολύ καλή αποβολή της θερμότητας.

 

Σχετικά με το πληκτρολόγιο όπως διάβασα σε κάτι μηνύματα παραπάνω δεν παρατήρησα κανένα απολύτως πρόβλημα, μάλιστα μου αρέσει πολύ η ποιότητα του.Έτσι και το trackpad ήταν μια χαρά δεν κόλλαγε καθώς και τα κλικς.Τώρα όσο παιδία είπαν οτί είναι λιγο στραβό (ή κάτι άλλο που δεν κατάλαβα) ή όντως το δικό τους ήταν προβληματικό ή έχουν μάτι με ενσωματομένο αλφάδι.

 

Στα θετικά ακόμη είναι τα ηχεία τα οποία για λάπτοπ μου φάνηκαν πολύ καθαρά αλλά και δυνατά σε ένταση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παράγγειλα απ το you το σάββατο που μας περασε, όπου υπήρχε διαθέσιμο κανονικά στο site.
 

μέχρι και τώρα στην παρακολουθηση παραγγελίας δεν εχει ανανεωθεί η εξέλιξη :/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...