Προς το περιεχόμενο

[laptop]Lenovo Essential G505s 15.6'' (A8-5550/8GB/1TB)-399€/ You.gr


magdalhnh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα το σετάρω και εγώ για έναν φίλο, τα πλήκτρα στην μέση προς αριστερά δεν τα βλέπω να εφαρμόζουν τέλεια ...

 

Είναι θέμα αυτό??

Σαν να έχει ένα μικρό κενάκι το πανελ του πληκτρολογίου στο σημείο που λέω!

 

 

σαν να είναι η μακέτα του πληκτρολογίου από μέση προς αριστερά λίγο ανεβασμένη εννοείς ?

 

Αν ναι και στης φίλης μου το ίδιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 244
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σαν να είναι η μακέτα του πληκτρολογίου από μέση προς αριστερά λίγο ανεβασμένη εννοείς ?

 

Αν ναι και στης φίλης μου το ίδιο.

Αυτό ακριβώς!!

 

Είναι πρόβλημα ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς!!

 

Είναι πρόβλημα ??

 

δεν το καταμέτρησα σαν πρόβλημα σε αυτά που έγραψα πιο πάνω, αλλά μάλλον είναι.

Κάποιος που το έχει το μοντέλο ή κάποιο παρόμοιο θα ήταν καλό να μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα άλλη μια δοκιμά χωρίς να έχω εγκαταστήσει τίποτα και κόλλησε τελείως.

Πάει για αλλαγή.

Πατάω από το παράθυρο των win8 να πάω επιφάνεια εργασίας και κάνει και γω δεν ξέρω πόσο.

Όταν με δυσκολία μπαίνει ανοίγω  το firefox και κολλάει πριν καν ανοίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα άλλη μια δοκιμά χωρίς να έχω εγκαταστήσει τίποτα και κόλλησε τελείως.

Πάει για αλλαγή.

Πατάω από το παράθυρο των win8 να πάω επιφάνεια εργασίας και κάνει και γω δεν ξέρω πόσο.

Όταν με δυσκολία μπαίνει ανοίγω  το firefox και κολλάει πριν καν ανοίξει.

 

Προφανως εχει θεμα το δικο σου. Αλλαξε το, φαινεται να εχουν αρκετο αποθεμα.

 

 

Πηρα τελικα κι εγω για την αδερφη μου. μου φανηκε σουπερ για τα λεφτα του.

Δεν εχω παρατηρησει κανενα απο τα θεματα που αναφερθηκαν.

Η θερμοκρασια του ανεβηκε μονο ελαφρως κατα τα updates, αλλα ως εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε ρε παιδια καμια εντυπωση απο το μηχανημα. Εγω το εχω αγορασει αλλα εχει παει στο σπιτι και εγω θα παω 31 του μηνα. Για κανα σερφαρισμα καμια ταινιουλα και κανα μετριο παιχνιδι θα τα βγαλει τα λεφτα του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε ρε παιδια καμια εντυπωση απο το μηχανημα. Εγω το εχω αγορασει αλλα εχει παει στο σπιτι και εγω θα παω 31 του μηνα. Για κανα σερφαρισμα καμια ταινιουλα και κανα μετριο παιχνιδι θα τα βγαλει τα λεφτα του?

 

θα τα βγάλει σίγουρα.

 

κάντε και ένα hardware scan με της lenovo το solution center. Βρήκε θέμα στο δίσκο κ πάει για αλλαγή της φίλης μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποια καρτα ειναι καλυτερη,αυτη που εχει επανω (AMD Radeon HD 8750M) η η AMD Radeon HD8330+8550M ?

 

για την ακριβεια αν εξαιρεσουμε τον δισκο που δεν με ενδιαφερει ιδιαιτερα και την μνημη που ειναι λιγοτερη (αλλα μπορεις παλι να βαλεις 8gb)  ποιο αξιζει περισσοτερο,αυτο η αυτο το toshiba --> http://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/notebook-macbook-ultrabook/129716-toshiba-satellite-c55d-a-13g#prettyPhoto

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποια καρτα ειναι καλυτερη,αυτη που εχει επανω (AMD Radeon HD 8750M) η η AMD Radeon HD8330+8550M ?

 

για την ακριβεια αν εξαιρεσουμε τον δισκο που δεν με ενδιαφερει ιδιαιτερα και την μνημη που ειναι λιγοτερη (αλλα μπορεις παλι να βαλεις 8gb)  ποιο αξιζει περισσοτερο,αυτο η αυτο το toshiba --> http://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/notebook-macbook-ultrabook/129716-toshiba-satellite-c55d-a-13g#prettyPhoto

 

το lenovo έχει καλύτερη και έχει και dual graphics

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεταξύ το έβγαλε και το mgmagager 40 ευρώ φθηνότερα.

 

http://www.mgmanager.gr/lenovo_essential_g505s_a855501568gb1tbhd_8750dvdrwwindows_8_5882/el/pid/15849/

 

Επειδή ψάχνω και εγώ λαπτοπάκι για απλές εργασίες για την αδερφή μου αλλά να είναι και ποιοτικά καλό, και έλεγα να πάρω την προσφορά απο το e-shop από το τελευταίο newsletter τους Dell inspiron 3521 με τον 2127U ΣΤΑ 339 ευρώ.  http://www.e-shop.gr/product?id=PER.902223 αλλά το lenovo το πατάει σε όλα.

 

Οπότε με βλέπω να το παραγγέλνω. Δεν νομίζω να βρούμε κάτι καλύτερο κοντά στα 400 ευρώ σύντομα. Μιας και ας περάσουν οι γιορτές πάει το χρονικό όριο για γιορτινό δωράκι που της έχω τάξει (μαθήτρια γυμνασίου)

 

Τα ηχεία του παιδιά είναι καλά; δηλαδή ακούγονται δυνατά από Youtube, mp3 αυτά την ενδιαφέρουν πιο πολύ. η θα χρειαστεί να της πάρω ένα σετάκι εξωτερικά;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεταξύ το έβγαλε και το mgmagager 40 ευρώ φθηνότερα.

 

http://www.mgmanager.gr/lenovo_essential_g505s_a855501568gb1tbhd_8750dvdrwwindows_8_5882/el/pid/15849/

 

Επειδή ψάχνω και εγώ λαπτοπάκι για απλές εργασίες για την αδερφή μου αλλά να είναι και ποιοτικά καλό, και έλεγα να πάρω την προσφορά απο το e-shop από το τελευταίο newsletter τους Dell inspiron 3521 με τον 2127U ΣΤΑ 339 ευρώ.  http://www.e-shop.gr/product?id=PER.902223 αλλά το lenovo το πατάει σε όλα.

 

Οπότε με βλέπω να το παραγγέλνω. Δεν νομίζω να βρούμε κάτι καλύτερο κοντά στα 400 ευρώ σύντομα. Μιας και ας περάσουν οι γιορτές πάει το χρονικό όριο για γιορτινό δωράκι που της έχω τάξει (μαθήτρια γυμνασίου)

 

Τα ηχεία του παιδιά είναι καλά; δηλαδή ακούγονται δυνατά από Youtube, mp3 αυτά την ενδιαφέρουν πιο πολύ. η θα χρειαστεί να της πάρω ένα σετάκι εξωτερικά;;; 

 

ακόμα καλύτερη η προσφορά του mg manager

αν δεν έγραφε όμως και πάνω δεξιά το..

"truck_2.pngΠαραλαβη σε 30+ ημερες"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...