Προς το περιεχόμενο

Ποια είναι τα σχέδια και τα όνειρα σας για το νέο χρόνο?


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>να βρω ενα κοφτερο μαχαιρι ειδικων δυναμεων με πυξιδα απο πανω σαν αυτο του Ραμπο</p>

 

Και με την ειδικη θηκη στη λαβη που εχει μεσα 3 οπλοπολυβολα,1 αντιτορπιλικο,1 τανκ,4 μπυρες,βελονα-κλωστη(για να περναει η ωρα),αναπτηρα zippo,χαρτι υγειας,φουμο,133 καλυκες για m16 και ενα παγωτο χωνακι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βρω μια δουλειά ή έστω κανα μεροκάματο συχνά πυκνά.. έστω και 4ωρο μπας και συνδυαστεί μαζί με την σχολή.

Γενικά αν γίνει κάτι απο τα παραπάνω, σιγά σιγά θα μπορώ να υλοποιήσω και μερικά άλλα σχέδια.

Κατα τ' άλλα υγεία πρώτα σε όλους μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ονειρο μου για το νεο χρονο ειναι να δω στην φυλακη ΟΛΑ τα λαμογια ψευτες ξεφτιλισμενους δηθεν επαναστατες και υποκριτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ονειρο μου για το νεο χρονο ειναι να δω στην φυλακη ΟΛΑ τα λαμογια ψευτες ξεφτιλισμενους δηθεν επαναστατες και υποκριτες

Ξεχασες να πεις και αποδειξεις για τους ψεκασμους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασες να πεις και αποδειξεις για τους ψεκασμους :)

 

Εγώ πάντως πιστεύω πως όλα γίνονται για την παραπλάνηση της μάζας. Για αποπροσανατολισμό από τα σημαντικά προβλήματα. Επειδή μπορεί να γράφω μέχρι το βράδυ , Μπορεί να ανοίξω και σχετικό thread...μπορεί

Συνεχίζουμε το νήμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  1. Να σταματήσω να ειρωνεύομαι τόσο πολύ.

Να ξεπεράσω τις κρίσεις πανικού :)

Να μην φτιάχνω τόσα πολλά γλυκά γιατί παχαίνω

Να μπορέσω να φύγω στο εξωτερικό, και τέλος

Ρε Κώστα κάνε επιτέλους την πρόταση, μην το σκέφτεσαι τόσο πολύ! :wub:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Να εχω να φαω

2)Να εχω να πληρωσω το ρευμα και το νοικι

και ενα iPhone 5s γιατι μπορει να μην εχουμε σωβρακο να βαλουμε αλλα το iphone τα αξιζει τα λεφτα του !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Να βρώ μόνιμη εργασία (είτε στην Ελλάδα είτε στην Ανταρκτική, αδιάφορο)

- Να μπλέξω με το σκοτεινό αντικείμενο του πόθου....και να βγω στα μέρη που συχνάζει ο χρήστης Jenkins και να του φωνάξω "ΠΑΡΤΑ ΜΛΚ SHE's MINE" :lol:

- Να κάνουν δεκτή την αδερφή μου στην Ουπσάλα ώστε να αποκτήσω πρόσβαση στην Σκανδιναβία

- Να παντρέψω επιτέλους τον κουμπάρο toxovolo με τον Ινδό, να ησυχάσω

- Να κόψω οριστικά το κάπνισμα

- Να ξεκινήσω την αποταμίευση για την Shelby

- Να κερδίσω το τζόκερ και να πάρω ma homies να δούμε από κοντά το παγκόσμιο κύπελλο παρέα με αιθέριες Λατίνες

 

Το μεγαλύτερο όνειρο μου ωστόσο είναι η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξεκινήσω την αποταμίευση για την Shelby

 

Λέγοντας "Shelby", αναφέρεσαι σε αυτό; Αν ναι, έχω δύο πράγματα να πω:

 

1) Συμφωνώ με το γούστο σου. Είναι σκέτη αρρώστια.

2) Το να την αγοράσεις, είναι - συγκριτικά με ιταλικά και γερμανικά αντίστοιχων επιδόσεων - σχετικώς εύκολο. Είναι τσάμπα γι' αυτό που προσφέρει. Το πρόβλημα είναι ότι, χωρίς να σου κάτσει το joker, ή θα πληρώνεις τη βενζίνη της, ή θα τρως. Μαζί και τα δύο...δεν!

 

(Α! Δεν ξέρω κιόλας, αν θα ταιριάζει αισθητικά το ρυμουλκούμενο βυτίο για τα καύσιμα, διότι το δικό της ρεζερβουάρ είναι υπόθεση μιας γκαζιάς το να αδειάσει...)

 

Το μεγαλύτερο όνειρο μου ωστόσο είναι η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

 

Συμμετέχεις στα επόμενα καλλιστεία και κάνεις πρόβα τις απαντήσεις; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει και η Shelby του 67, του 2014 δεν μου αρέσει και τόσο συγκριτικά με τις προηγούμενες εκδόσεις. Δεν με νοιάζουν ούτε οι Γερμανίδες ούτε οι Ιταλίδες, εγώ την αμερικάνα θέλω. Αυτά παθαίνει οποίος μεγαλώνει με mtv. (Το παλιό το καλό.....)

 

Guns n roses - don't you cry.....γκόμενα επιπέδου Stephanie Seymour, mustang και μακρύ ξανθό μαλλί......το τελευταίο το κατάφερα τουλάχιστον :lol:.

 

Θεωρητικά αν συγκεντρώσω το πόσο θα μπορώ να συντηρώ και το βυτίο από πίσω της. Και αν δεν μπορώ βρε αδερφέ βουτιά στο κενό όπως ο Slash στο κλιπ :lol:

 

Δεν παύω να την ονειρεύομαι.....dream till your dreams come true που λέει και ο μπαμπάς της liv

 

Και αν η Stephanie γέρασε υπάρχει και η faith του moody για περισσότερο dreaming!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει και η Shelby του 67

 

Αυτή είναι ακόμα πιο heavy metal. Αγριεμένο σε κόβω...

 

Και αν η Stephanie γέρασε

 

 

...και αυτή...ΔΕ ΓΕΡΝΑΕΙ!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...