Προς το περιεχόμενο

Ποια είναι τα σχέδια και τα όνειρα σας για το νέο χρόνο?


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα όνειρα μας επιτρέπεται να μαστε αγριεμένοι. Με τόση φαπα rl δεν θα μπορούσε να γίνει διαφορετικά.....

 

Η Stephanie έχει μείνει στο μυαλό μου όπως στο μακρινό 1992....στην φωτό με το διάφανο φόρεμα που σηκώνει όλο χάρη. ΑΡΡΩΣΤΙΑ!!!! ΚΛΙΚ ασημένιο εξώφυλλο με αυτήν την φωτό, αρχές '90. Πόσους fapmasters εκολαψες Κωστόπουλε!!!!!

 

Δακρυσα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βρω δουλεια επιτελους, γιατι χωρις ενα σταθερο εισοδημα που παραγεις μονο σου δεν μπορω να κανω ουτε ονειρα ουτε σχεδια για το μελλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γίνει η Ελλάδα επιτέλους ένα φυσιολογικό κράτος ώστε να μην αναγκαστούμε να φύγουμε!!!

Πιο πολλές πιθανότητες δίνω στην παγκόσμια ειρήνη......

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είμαστε καλά στην υγεία μας εγώ, η οικογένειά μου και οι φίλοι μου.

Να βρω το κουράγιο να ξαναγαπήσω.

Να τα πηγαίνω καλά στη δουλειά μου.

Να χάσω 5 κιλά.

Να ξαναγυρίσουν οι καλύτεροί μου φίλοι πίσω στην Ελλάδα...μου λείπουν τόσο πολύ.

Να βγάλουν οι Tool νέο δίσκο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Να βρω το κουράγιο να ξαναγαπήσω.

 

Πολλά ζητάς. Πραγματικά μεγαλώνοντας το ψήνω για σόλο ζωή τέντη μπόη. δεν ξέρω αν χάλασε ο κόσμος η απλά η υπομονή μας σε ατομικό επίπεδο έχει υποστεί συρρίκνωση. 

...ποιος ήρθε;;; Τι σού έκανε η κάργια η ξενιτιά παλικάρι μου;;;

Αμα το καλοσκεφτείς, είναι το καλύτερο όνειρο. Όλα στο πιάτο χωρίς άνχος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε κ σειρα μου να ευχηθω κ εγω για εμε... Αν κ παντα βγαινουν τα αντιθετα λες κ εχω κατι απ τον επιτιμο στο ντι εν εη μου... Ημαρτον...

 

1 να κοψω αυτη τη μλκ λαικιστι τσιγαρο μπας κ ξεπερασω το 2.30 στις καταδυσεις γτ οσο παει κ λιγοστευει ο χρονος κ εχω φρικαρει...

 

2 να πει το ναι η γυναικα μου για παιδι γτ θα την πεταξω απ τον 2ο!! Νισαφι πια!!

 

3 να βρω επιτελους μονιμη εργασια γτ κουραστηκα τα απο δω κ απο κει... Κ το μπος μου να ειναι νορμαλ... Καλα οκ εφ αυτο αλλα ονειρα δν κανουμε??

 

4 η χωρα να βρει συντομα νεο κυβερνητη γτ δε μας βλεπω να κραταμε εως το μαη με δαυτους!!

 

5 να παρω επιτελους το lgακι που ζαχαρωνω εδω κ καιρο...

 

6 να μεινω για παντα νεος... Ε τι διαλα?? Ολοι ειπανε μια αρλουμπα να μν πω κ εγω???

 

Χρονια πολλα σε ολους μας κ ευτυχισμενο το νεο ετος... Μακαρι να βγουν σε ολους μας τα ονειρα πραγματικοτητα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...