Προς το περιεχόμενο

Left 4 Dead 2, δωρεάν στο Steam μέχρι τις 26/12


marios32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δοκίμασε κανείς να παίξει multiplayer; Εμένα μόνο το single player παίζει.

μια χαρά έπαιζε και multi 

εγώ μπήκα πριν τις 8 βέβαια χμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"It will be free as in, grab it now, pay no money, and it is yours to keep forever – FOR FREE!

To claim your L4D2 gift, all you need to do is install it." 

 

Παιδια εφ οσον εμφανιζεται στο library ειναι σαν να το εχεται αγορασει!! δεν εχει σημασια αν κρασαρει ο υπολογιστης θα υπαρχει οποιαδιποτε στιγμη για κατεβασμα.

 

Εφ οσον καποιος το προλαβει να το κανει εγκατασταση θα μηνει για παντα στο λογαριασμο του ανεξαρτητα αν δεν προλαβε να το κατεβασει 100%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν στεναχωριέμαι καθόλου που πλήρωσα γι αυτό. Είναι παιχνίδι που το ευχαριστιέμαι τα τελευταία 2 χρόνια, και που μπαίνει συχνά σε προσφορές και σχεδόν συνεχώς κοστίζει 3.49 ευρώ. Ελπίζω να το χαρείτε όλοι :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πο, τελείωσε η προσφορά.. ειχα την εντύπωση πως τελειωνει 8 τα ξημερώματα.. εγω το πρόλαβα.. αλλα οχι οι φίλοι μου.. θα ειχε φαση να παιζαμε ολοι μαζι..

51% and still downloading

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:fear:  το εχω βάλει απο τις 7 να κατεβαίνει και ακόμα είναι στο 15%. ο κολλητός μου κατεβάζει απο ελλάδα με 700ΚΒ/s με σύνδεση 12αρα  και εγω απο ροτερνταμ με 160ΚΒ/s και σύνδεση 30αρα  :confused: . Το βάλαμε την ίδια ώρα και σε αυτόν έχει φτάσει στο 60% μήπως είναι overloaded οι server τους? αν κατέβει είναι ενεργοποιημένο η τσάμπα πάει το download? :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πο, τελείωσε η προσφορά.. ειχα την εντύπωση πως τελειωνει 8 τα ξημερώματα.. εγω το πρόλαβα.. αλλα οχι οι φίλοι μου.. θα ειχε φαση να παιζαμε ολοι μαζι..

51% and still downloading

8 τα ξημερωματα?  :confused:  οπως λεμε 12 πρωι πρωι

πλακα πλακα να μαζευτουμε ολοι εμεις που το κατεβασαμε η το κατεβαζουμε ακομα..να παιξουμε μαζι.. B)  B)  :ph34r:  :ph34r:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν κ το εχω στο xbox,ας υπαρχει κ στο steam.

Eιναι αρκετα διασκεδαστικο παιχνιδι με πολυ καλα κ εξυπνα achievements οπως το Rescue Gnome Chompski from the Carnival κ το Prove you are faster than Moustachio.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...