Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @public.gr και multirama.gr


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι online σε στάδιο παραλαβής (μόλις) ίσως επειδή έβαλα τιμολόγιο?

Και με τιμολογιο να το επαιρνες παλι στην ιδια τιμη θα το πληρωνες δεν αλλαζει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιστεύετε ότι τόσο μεγάλο μέγεθος 5,3" είναι κάτι που το συνηθίζεις;

Ρωτάω γιατί ψήνομαι!

σε 2 χρονια που θα παρεις μεγαλυτερο,το νοτε θα σου ναι μικρο..

ως κ 5,5 ιντσες ειναι οκ,προς 6 ξεχειλωνει το χερι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρεχα panagob,μην το σκφτεσαι

εφυγες κ πανε παρτο..

 

απο αντροιντ εκει εισαι..

σε win phone μονο στα λεφτα αυτα..

και να υπαρξει και κατι αλλο που ηδη ηπηρξε

στα 219 απο getitnow lg 4x και 250 το lg vu,τα συν του νοτε ειναι αδιαμφισβητητα.

 

Καλή πρόταση για όσους τους ενδιαφέρει η πολύ μεγάλη οθόνη , αλλιως υπάρχουν και καλύτερες λύσεις. Ειδικά για το φιλο που έρχεται απο ios για μένα αν δεν σε νοιάζει η τόσο μεγάλη καλύτερα να πας σε WP και Lumia 820 ή 920 εκει τα βρισκεις και αυτα. Το λειτουργικό πιο smooth και απο ios και με περισσότερες ελευθερίες και δεν μπλέκεις με lagαρισματα android , flashαρισματα κτλ

Sent from my lumia 820

 

Πολύ καλή,ούτε κάν να το σκεύτεσαι!

 

 

Oχι!

 

Ευχαριστώ για τις σκέψεις σας. Ερχόμενος απο ios και έχοντας δουλέψει android σε κινητά φίλων μόνο, πιστεύω πως τουλάχιστον απο μεριάς εφαρμογών θα είναι υποδεέστερο σε σχεση με ios. Επίσης ξέρω πως για να έχεις καλύτερη εμπειρία σε android θελεις root ή σπασιμο ή όπως λέγεται, και αν και έχω εμπειρία jaibreak, μου φαίνεται λίγο βουνό.

 

Αυτοί είναι οι λόγοι που με κρατάνε απο την αγορα του, αλλα ξερω πως ios δε προκειται να ξανααγορασω λογω χρηματων και μονο, αν και πιστευω πως θα το παρω τελικα. Windows ειχα δει παλαιοτερα λιγες φορες και επειδη δεν εχω γνωση, δεν θα ""ρισκαρα"" να πας εκει.

 

Και κατι τελευταιο που ειδα. Το οτι υποστηριζει μεχρι 4.1.2 επισημα, σημαινει πως δεν θα υπαρχει στο κοντινο μελλον υποστηριξη στις εφαρμογες που θα βγαινουν οπως στο ios; Ας πουμε στο 3GS που εχω, επειδη δεν υποστηριζει ios7, το 80-90% των νεων εφαρμογων που βγαινουν δεν υποστηριζονται απο την συσκευη μου. Το ιδιο γινεται και στα android;

 

 

Υ.Γ: Που/πως μπορω να πουλησω το 3gs στα 100 ευρω; Δεν πιστευω οτι πιανει τιποτα γιατι εχει ενα μικρο σπασιμο στην οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε θα ασχοληθεις καποτε κ θα περασεις τελευταια ανεπισημη ρομ.

στην αρχη ομως κανεις ροοτ με 5-20 λρ

επτα προσπαθεια αφου διαβασεις διαδικασια

τπτ ιδιαιτερο!!!

και οολες 99.999 % εφαρμογων τρεχουν σε 4.1 για καιτο πολυυυ ακομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω πηγα σημερα metro mall και πηγα και τσεκαρα στα public το note και ειχε την αρχικη του τιμη.Δεν ειδα καποια προσφορα.Ειναι μονο για Online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμείς που παραγγείλαμε σημερα και λεει¨"σε επεξεργασία" (εβαλα με παραλαβη απο καταστημα) υπαρχει περιπτωση να παραλαβουμε και αυριο ή απο βδομάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα 179,10ε είχα έκπτωση 20ε δεν θυμάμαι γιατί όμως... lol, ευχαριστώ τον topic starter...

 

πότε έκανες την παραγγελία? σε κατάστημα το παρήγγειλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα 179,10ε είχα έκπτωση 20ε δεν θυμάμαι γιατί όμως... lol, ευχαριστώ τον topic starter...

Το πιθανότερο είναι να είχες 10% έκπτωση σε μελλοντική αγορά σαν δώρο λόγω ακυρωμένης παραγγελίας (από αυτούς), στο παρελθόν ,λόγω μη διαθεσιμότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει γουστο τωρα που το διαφημιζουνε με συνδεση wind να φαμε κανα ακυρο και να εχουν προτεραιοτητα αυτοι που θα το παρουν με συμβολαιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω πηγα σημερα metro mall και πηγα και τσεκαρα στα public το note και ειχε την αρχικη του τιμη.Δεν ειδα καποια προσφορα.Ειναι μονο για Online?

 

Ναι στα public οι περισσότερες προσφορές είναι on the line

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To είχα πάρει στην γυναίκα μου όταν είχε ξαναβγεί σε παρόμοια προσφορά.

Μπορώ να πώ ότι το συγκεκριμένο smartphone έχει την καλύτερη κάμερα που έχω συναντήσει ώς τώρα!!!

 

και καναδυό δείγματα

 

11544164845_9c567cc053_b.jpg
Kavala's City Walls by mimoushca, on Flickr

 

11210125495_3a219ac36b_b.jpg
Lake boat by mimoushca, on Flickr

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...