Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @public.gr και multirama.gr


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι στα public οι περισσότερες προσφορές είναι on the line

Για το συγκεκριμένο η τιμή και στο κατάστημα είναι η ίδια. Το παρήγγειλα online και την επομένη το πρωϊ πήγα το βρήκα σε κατάστημα και το πήρα (ανεξάρτητα απο την παραγγελία). Στο εκθεσιακό που είχε έγραφε τιμή 399€. Σε αυτό που πήρα έγραφε στο κουτί 299€. Και βέβαια το πήρα 199€.

Το ωραίο είναι ότι είπα στον υπάλληλο να ακυρώσει την online παραγγελία και μου απάντησε ότι δεν μπορεί και θα πρέπει να πάρω τηλέφωνο στα κεντρικά.

 

εχει γουστο τωρα που το διαφημιζουνε με συνδεση wind να φαμε κανα ακυρο και να εχουν προτεραιοτητα αυτοι που θα το παρουν με συμβολαιο...

Μου έχει έρθει ειδοποίηση να παραλάβω από το Public στο Metro mall (Σταθμός μετρό Αγ.Δημήτριος). Άρα αν κάποιος βιάζεται να παραλάβει και τον βολεύει το public στο metro mall, ας μου στείλει pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να κανω μια ερωτηση,επειδη πρωτη φορα παραγγελνω... Τωρα που γραφει προσωρινα εξαντλημενο στο site,επηρεαζει εμας που εχουμε κανει ηδη παραγγελια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To είχα πάρει στην γυναίκα μου όταν είχε ξαναβγεί σε παρόμοια προσφορά.

Μπορώ να πώ ότι το συγκεκριμένο smartphone έχει την καλύτερη κάμερα που έχω συναντήσει ώς τώρα!!!

 

και καναδυό δείγματα

 

11544164845_9c567cc053_b.jpg

Kavala's City Walls by mimoushca, on Flickr

 

11210125495_3a219ac36b_b.jpg

Lake boat by mimoushca, on Flickr

 

Θες να πεις ότι αυτές οι φωτό είναι από κάμερα κινητού;

Ούτε για αστείο! Άσε που έχουν επεξεργαστεί στο photoshop...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι φωτό είναι απο το Note 1 όπως είπα και παραπάνω και η επεξεργασία που λές για να γίνουν HDR έχει γίνει απο εφαρμογή android με το όνομα snapseed και μπορείς να την βρείς στο google play δωρεάν https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niksoftware.snapseed

τίποτα εξωτικό όπως το Photoshop, απλά τραβάει την φωτό και μετά βάζει φίλτρα είτε απο την παραπάνω εφαρμογή είτε απευθείας απο το instagram.

Εξού και ο λόγος που αναφέρω ότι το κινητό έχει πολύ καλή κάμερα - στο μόνο που πονάει όπως και κάθε κινητό πιστεύω είναι το βράδυ που αναγκαστικά τραβάς με υψηλό iso (800) και φαίνεται αρκετά έντονα κόκκος (grain)

 

ps: Εννοείται ότι αν πιστεύεις ότι έχω κάποιο λόγο να πώ ψέματα (πχ μου ανήκει το public και θέλω να ξεπουλήσω  :devil:  ) μπορείς να ρίξεις και μια ματιά στα στοιχεία της φωτογραφίας http://www.flickr.com/photos/mimoushca/11544164845/meta/ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Αν κάποιος έχει κωδικό για public - multirama βόρεια προάστια και δεν θέλει το κινητό ας μου τον στείλει να παραλάβω σήμερα. Ευχαριστώ και χρόνια πολλά<br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σήμερα και εγώ. Ευχαριστω τον ts για την προσφορά και όσους με βοήθησαν να αποφασίσω με τις απόψεις και τις σκέψεις τους. Πολύ καλές εντυπώσεις για αρχή, ειδικά για τα 200 ευρώ που έδωσα, με καλύτερο κομμάτι την οθόνη.

 

Και τέλος καλή χρονιά σε όλους εύχομαι και με περισσότερες προσφορές το 2014!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σήμερα και εγώ. Ευχαριστω τον ts για την προσφορά και όσους με βοήθησαν να αποφασίσω με τις απόψεις και τις σκέψεις τους. Πολύ καλές εντυπώσεις για αρχή, ειδικά για τα 200 ευρώ που έδωσα, με καλύτερο κομμάτι την οθόνη.

 

Και τέλος καλή χρονιά σε όλους εύχομαι και με περισσότερες προσφορές το 2014!!!

Έχουν περάσει πολλά κινητά από τα χέρια μου. Τελικά κατέληξα στο συμπέρασμα ότι η οθόνη είναι το 60% του κινητού. Πραγματικά είναι απολαυστική. Μπορείς να περάσεις και τον nova για launher και τον ex  για dialer και θα δείς ένα φανταστικό τηρουμένων των αναλογιών κινητό. Για κάποιον που δεν είναι hard core user ή που δεν τον νοιάζει η τελευταία λέξη της μόδας το note 1 είναι εξαιρετική λύση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλή χρονια παιδια.

 

Αν κάποιος έχει παραγγείλει το ΝΟΤΕ και δεν το θέλει τελικα, ας ενημερώσει γιατί ενδιαφέρομαι εγώ.

 

Ευχαριστώ

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλή χρονια παιδια.

 

Αν κάποιος έχει παραγγείλει το ΝΟΤΕ και δεν το θέλει τελικα, ας ενημερώσει γιατί ενδιαφέρομαι εγώ.

 

Ευχαριστώ

 

Sent from my iPad using Insomnia

τελικα δεν ενδιαφερομαι εγω..στελνω pm

 

Καλη χρονια σε ολους παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει κάποιος κάποια προσιτή πρόταση για θήκες και ζελατίνες για το "κινητό";

Eγώ έχω αγοράσει από ebay αυτήν:

 

Yoobao Executive Genuine Leather Case Cover For Samsung Galaxy Note N7000 & i9220

 

http://www.yoobao.com/en/product.asp?b_id=126&m_id=249&a_id=544

 

Δες και αυτές:

 

http://www.ebay.com/itm/Orange-MFIT-Genuine-Leather-Cover-Stand-Case-for-SAMSUNG-GALAXY-NOTE-GT-N7000-/260980655062?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item3cc3a8c3d6

 

http://www.ebay.com/itm/CM2-Genuine-Leather-Flip-Case-Red-For-Samsung-Galaxy-Note-N7000-I9220-I717-/271357293234?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3f2e27b2b2

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...