Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @public.gr και multirama.gr


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω ένα Note κρατημενο για φιλο, αλλά τελικά δεν θα το παρει. Αν θέλει κάποιος ας μου στείλει pm. Το κινητό είναι στα public Πάτρας.

 

Edit: Στο μύνημα που μου έστειλαν λέει για 2 ημέρες ακόμα

Καλησπέρα και καλή χρονιά

Ξέρεις αν υπάρχει τρόπος να σταλεί από το public Πάτρας σε άλλο κατάστημα public για παραλαβή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα. Αν είσαι σαν και εμένα που προέρχεται από παλιό κινητό (iPhone 3GS) και δεν έχεις να δαπανήσεις παραπάνω λεφτα για να πάρεις κατι αξιόλογο (τετραπύρηνα κτλ, κτλ, κτλ.), πιστεύω πως ναι. Και δεν είναι 3ετίας αλλά 2ετίας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...αξιζει να δωσω 200 ευρω για ενα κινητο 3ετιας? οσο καλο και να είναι?

Σίγουρα ναι για το Samsung Galaxy Note, αν βέβαια δεν θέλεις το κινητό τηλέφωνο αποκλειστικά για εφφέ ή/και πιστεύεις ότι τα 600+ € -που κοστίζουν οι "ναυαρχίδες" των διαφόρων εταιρειών- είναι υπερβολικά πολλά -ειδικά σε αυτούς τους καιρούς- για αναλώσιμα προϊόντα με συνεχώς φθίνουσα τιμή όπως είναι τα κινητά τηλέφωνα...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αξιζει να δωσω 200 ευρω για ενα κινητο 3ετιας? οσο καλο και να ειναι

Tην εμπειρία Note δεν στη δίνει κανένα κινητό. Οπότε τα 199 ευρώ τα αξίζει το note 1. Kάτι που βέβαια επιβεβαιώνεται από το ότι εξαφανίστηκαν όλα...Εδώ ρε παιδία το siii mini έχει 200 ευρώ...που έχει 1 ghz επεξεργαστή...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το note εδώ και ενάμιση χρόνο και ήθελα να πω τα εξής:

 

Το μέγεθος συνηθίζεται γρήγορα και μετά δυσκολεύεσαι με κινητά μεγέθους iphone 3gs. Όπως και να έχει πρόκειται για συνειδητή επιλογή. Όταν το πήρα 8 στα 10 άτομα σχολίαζαν το μέγεθος του, τώρα ολοένα και λιγότεροι ενώ γενικά έχει ανέβει πάρα πολύ το μέσο μέγεθος κινητού που αγοράζει ο κόσμος.

 

Τον τελευταίο καιρό αργούσε, κολλούσε και τελείωνε γρήγορα η μπαταρία οπότε πριν από μερικές μέρες αναγκάστηκα να φάω μία ολόκληρη μέρα να μάθω τα περί rooting και να το επιχειρήσω. Το αποτέλεσμα φοβερό, σαν να έχω καινούριο κινητό, τρέχει γρήγορα, δεν κολλάει, η μπαταρία αντέχει και γενικά το ευχαριστιέμαι. 

 

To rooting ίσως να μην είναι για όλους (και θέλει λίγο διάβασμα για να ξέρετε τι σημαίνει) απλά ήθελα να παραθέσω την εμπειρία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε

 

Το έχει η κόρη μου (15) και έχει ξετρελαθεί. Με βλέπω του χρόνου να παίρνω το Note 3 αν η τιμή πέσει κάτω από 350€.

παρε φετος lg g pro να μην περιμενεις καθολου.ειναι αναμεσα σε νοτε 2,3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως τα κορίτσια σκιτσάρουν και παίζουν με το spen.

αχαχα τι μου θυμισες!!

περυσι το ανηψακι μου οποτε μεβλεπε

μου αρπαζε το πενακι κ τελεωνε τη μπαταρια.

πραγματι spen σημαντικο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...