Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @public.gr και multirama.gr


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με πηραν τηλεφωνο και μου αντιπροτειναν το Sony Xperia Sp στα 200Euros η καποιο αλλο αναλογο που υπαρχει διαθεσιμο στο site τους για να τα βρουμε και τους ειπα θα κοιταξω και θα τους ενημερωσω.

Θα τους πω για το Sony Xperia Ζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με πηραν τηλεφωνο και μου αντιπροτειναν το Sony Xperia Sp στα 200Euros η καποιο αλλο αναλογο που υπαρχει διαθεσιμο στο site τους για να τα βρουμε και τους ειπα θα κοιταξω και θα τους ενημερωσω.

Θα τους πω για το Sony Xperia Ζ.

 

εγω Sony Xperia Ζ  ή Samsung Galaxy S3..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν δεχονται να στειλουν sony z και μου απαντησαν τα παρακατω

 

Αγαπητέ/ή φίλε/η των Public,

 

 

Σε συνέχεια της παραγγελίας σου για την εκπληκτική προσφορά του MOB PHONE SAMSUNG GALAXY NOTE BLACK  σε ενημερώνουμε ότι η ζήτηση ξεπέρασε κάθε προσδοκία, με αποτέλεσμα να εξαντληθούν όλα τα τεμάχια σε σύντομο χρόνο.

 

Ως εκ τούτου έχουμε ήδη προβεί στην ακύρωσή της, καθώς το προϊόν δεν θα είναι και πάλι διαθέσιμο.

 

 

Ωστόσο, είμαστε στην ευχάριστη θέση να σε ενημερώσουμε ότι σου έχουμε εξασφαλίσει  3 διαφορετικές επιλογές mobiles για να επιλέξεις 1 απο τα 3:  0767075 ΚΙΝ ΤΗΛ SAMSUNG GALAXY GRAND ΜΠΛΕ , ή  0754878  ΚΙΝ ΤΗΛ SONY XPERIA SP ΛΕΥΚΟ, ή 0754877 ΚΙΝ ΤΗΛ SONY XPERIA SP ΜΑΥΡΟ ,  το καθένα  στην τιμή των 199€.  

 

Για να το αποκτήσεις θα πρέπει να επικοινωνήσεις μαζί μας και να σου καταχωρήσουμε εμείς την νέα σου παραγγελία.  Η έκπτωση θα παραμείνει ενεργή  έως τις 20 Ιανουαρίου 2014.

 

 

 Ευχαριστούμε για την κατανόηση και ευχόμαστε καλή & δημιουργική χρονιά!

 

 

 

Ομάδα του Public.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμ.....ενταξει να σου πω κατι αν δεν εχεις σκοπο να το τραβηξεις στα ακρα......το xperia sp τοσο απο πλευρας specs οσο και απο πλευρας τιμης σε σχεση με τον τσιγκουνη http://www.skroutz.gr/s/3053134/Sony-Xperia-SP.html ειναι καλη σχετικα προσφορα στα 199 ευρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαβα τις ιδιες αντιπροσφορες, φυσικα ελαβα την ιδια (αρνητικη) απαντηση για S3 και Xperia Z ("εντολη ειναι να προσφερουμε συσκευες ιδιας τιμολογησης, δλδ 200 ευρω περιπου), ασχολουμαι με το αν το Xperia SP αξιζει τον κοπο. Καθως η 20η Ιανουαριου δεν ειναι μακρια και το νημα στο "αλλο" φορουμ εχει 1800 απαντησεις, υπαρχει καποιος που να γνωριζει τα pros και cons της συσκευης;

 

Προλαβα να δω στα cons:

 

- (Πιθανο) προβλημα με wifi (τουλαχιστον προ 4.3)

- Μη αποσπωμενη μπαταρια

- Υψηλο sar.

 

Ποια αλλα μπορει να ειναι κατα; Και ποια μπορει να ειναι τα υπερ της συσκευης; Ισως ετσι βοηθησετε κι αλλους συμφορουμιτες που το σκεφτονται (εφοσον γνωριζετε φυσικα). Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...Και εγω περιμενω να μου απαντησουν και φανταζομαι με τα ιδια αποτελεσματα με εσας... Απλα να σας ενημερωσω οτι το note το αγορασε φιλος μου απο Public τον Οκτωβριο στα 299... Ψάχνοντας μηπως βγει καποια προσφορα το παρακολουθουσα και αρχες Δεκεμβρη το ειχαν αυξησει στα 399 ευρω... Για να ξερουμε και τι μας γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...Και εγω περιμενω να μου απαντησουν και φανταζομαι με τα ιδια αποτελεσματα με εσας... Απλα να σας ενημερωσω οτι το note το αγορασε φιλος μου απο Public τον Οκτωβριο στα 299... Ψάχνοντας μηπως βγει καποια προσφορα το παρακολουθουσα και αρχες Δεκεμβρη το ειχαν αυξησει στα 399 ευρω... Για να ξερουμε και τι μας γινεται...

 

Γίνονται τέτοια πράγματα στις μέρες μας;Αυτό είναι άνω ποταμών και κάτω ραχούλας.Και για να πρωτοτυπήσω δηλώνω εδώ και τώρα ενώπιον και μεταξύ αλλήλων οτι πέφτω απο τα σύννεφα παρακαλώ κάποιος ας με πιάσει μην χαλάσουμε και το δάπεδο. :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω εκανα αντιπροταση και δεν μου απαντησαν ποτε... Ουτε στα τηλεφωνα που με επαιρναν απαντανε..Και ελεγα αν το απορριψουν,να παρω κι εγω το sp...αλλα σημερα ληγει η προσφορα...Τι προτεινετε να κανω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους.

 

Κι ουτε προκειται να σου απαντησουν. Εχω γραψει στο προηγουμενο ποστ μου τον λογο που δεν προσφερουν κατι διαφορετικο. Προφανως θελουν να "στειλουν" κι αυτα που εχουν, δεν μπαινουν στη λογικη παζαριου. Στα τηλεφωνα ναι, δεν απαντουν και θεωρω οτι ημουν πολυ τυχερος που καταφερα και μιλησα μια φορα με την κοπελα που με εξυπηρετησε την προηγουμενη φορα.

 

Εξακολουθω να μην μπορω να αποφασισω για το SP. Δεν ξετρελαινομαι με την ιδεα, δεν εχω ξαναδουλεψει Sony, αλλα στα 200 ευρω δειχνει τιμια προσφορα. Αλλα δυστυχως δεν εχω καταφερει να συγκεντρωσω τα υπερ και τα κατα του κινητου, οποτε δεν μπορω να παρω την αποφαση και να μετανιωσω δυο κατοσταρικα.

 

Αν καποιος το εχει στην κατοχη του για ενα ευλογο χρονικο διαστημα και μπορει να βοηθησει τους "αναποφασιστους", ειναι ευπροσδεκτος να το κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ακομη να μου στειλουν η να με ενημερωσουν για το Sony Xperia Sp που αντιπροτειναν οποτε εντος της ημερας θα φανε μια  μεγαλοπρεπη αρνητικη στο scrutz γιατι απο οτι αποδειχτηκε δεν εχουν τιποτα στο stock τους ενω γραφουν αμμεσα διαθεσιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ακομη να μου στειλουν η να με ενημερωσουν για το Sony Xperia Sp που αντιπροτειναν οποτε εντος της ημερας θα φανε μια  μεγαλοπρεπη αρνητικη στο scrutz γιατι απο οτι αποδειχτηκε δεν εχουν τιποτα στο stock τους ενω γραφουν αμμεσα διαθεσιμα.

Τελικα πηρα τηλ στο κεντρικο του public τους ειπα τι εγινε και περιμενω απαντηση απο αυτους...Πρεπει να ναι πολυ μπαχαλο..  Αν σε ενδιαφερει το sp,μπορεις να δοκιμασεις να παρεις εσυ και να πεις οτι στο προτειναν και σε ενδιαφερει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τελικα με πηραν πισω και παρηγγειλα το sp...και μου ειπαν ή αγοραζω ή εκπτωση 10% σε επομενη αγορα...

Επεξ/σία από apns
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...