Προς το περιεχόμενο

f2g προς ολους, με παροχες αναλογες του φοιτητικου f2g


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παλικάρια, μόλις επικοινώνησα με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών και μετά από πολύ ψάξιμο που κάναμε με το παιδί που μίλησα (το κοιτούσε επί 20 λεπτά περίπου) έχουμε επίσημη (αν μπορεί να το πει κανείς έτσι) ανακοίνωση για εμάς που ΔΕΝ είμαστε φοιτητόπαιδα.

Η προσφορά του πακέτου ΔΕΝ έχει ημερομηνία λήξης, πράγμα που σημαίνει πως για όσα χρόνια αποφασίσει η Wind να δίνει φοιτητικό πακέτο,

θα το απολαμβάνουμε κι εμείς, χωρίς καμία υποχρέωση να παρουσιάζουμε κάθε χρόνο πάσο, όπως ζητείται στους φοιτητές.

Κάτι επίσης σημαντικό είναι πως μέχρι στιγμής αφήνεται ανοιχτό το ενδεχόμενο, όταν κάποια στιγμή θα βγει νέα προσφορά, να μας δοθεί η δυνατότητα να επιλέξουμε αν θα μείνουμε στην υπάρχουσα προσφορά ή θα επιλέξουμε τη νέα, διαδικασία που πολύ πιθανό να ολοκληρωθεί με 1 απλό sms.

Αυτό που δεν γνωρίζει κανείς με βεβαιότητα, είναι το πότε θα βγει (αν βγει) νέα προσφορά και από πότε θα ισχύσει, κάτι που το βλέπω απόλυτα λογικό, μιας και είμαστε εν μέσω φοιτητικής περιόδου.

Εν ολίγοις, μου δόθηκε η εντύπωση πως κατηγοριοποιούμαστε σαν ειδικό πακέτο (π.χ. F2G9 για όποιον θυμάται αυτά τα πακέτα)

και θα απολαμβάνουμε για πολύυυυυυ καιρό ακόμα τέτοιες προσφορές.

Γι' αυτό, όποιος είχε ως τώρα τον παραμικρό ενδοιασμό, συμβουλή μου είναι να σπεύσει να αποκτήσει πακέτο.

Άρα τα κορίτσια δεν ανέφεραν τυχαία το "για πάντα".

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλημερα

αυτο που αναφεραν καποια παιδια οτι πηραν τηλ

και δεν ειχε καλο σημα ? το εχει καποιος αλλος?

ηταν θεμα σηματος στην συγκεκριμμενη περιοχη?

 

γενικα ειναι οκ με το σημα της η wind?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για την αμμεση απαντηση

 

πειραια ξερουμε αν φανουν καθολου σημερα?

 

και μια ερωτηση γιατι δεν ειδα να ρωταει καποιος αλλος

ο χρονος ομιλιας ειναι και για σταθερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ζηλευω καργα. Σε οποιον περισσέψει νουμερακι και δεν το θελει ας μου ριξει ενα πμ. Και κανονιζουμε τη μεταβιβαση somehow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ζηλευω καργα. Σε οποιον περισσέψει νουμερακι και δεν το θελει ας μου ριξει ενα πμ. Και κανονιζουμε τη μεταβιβαση somehow.

Σκέφτομαι να βάλω αγγελία μερικά που πήρα εγώ...  :devil:  ένα 30άρι πιστεύω είναι καλά...

 

 

Πλακίτσα φυσικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...