Προς το περιεχόμενο

[Mobile} Moto G 8gb 167.50€ - Amazon.co.uk


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

εχεις δικιο σε καποια φαση με ρωτησε αν θελω να μου κανει τη μετατροπη σε ευρω.

τωρα εφτιαξα λογαριασμο στο αμαζον και δεν το εχω ακομα...

 

Οκ τελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 466
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια χαρά πάει, δεν πρεπει να εχει καμια διαφορα απτην 4.3... αν και μονο 2 μέρες την είχα την 4.3 :P

και γω επειδη το εχω μιαμιση μερα με 4.3 και μου εβγαλε αναβαθμιση! ουτε καν να χαρω το jelly beanaki! 

 

οποτε αναβαθμιζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό πως πάει; Είναι το πιο "value for money"κινητό έως 200€ όπως λέγεται;

 

Θεωρώ πως είναι αδύνατον να βρείς καλύτερο κινητό σε αυτά τα χρήματα, ειδικά αν αναλογιστούμε την ποιότητα της οθόνης και την ταχύτητα των αναβαθμίσεων. Αρνητικό για μένα η έλλειψη δυνατότητας για επέκταση μνήμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε αναβαθμιζω?

μονο αν το χεις φορτισμένο... αλλιώς θα χουμε θύματα... υπολόγιζε θα σου φάει περίπου το 60% της μπαταρίας

υ.γ καλό θα είναι να μεταφέρουμε αυτην την συζήτηση στο θέμα του κινητού και όχι στις προσφορές :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό πως πάει; Είναι το πιο "value for money"κινητό έως 200€ όπως λέγεται;

Το κινητο ειναι πολυ τουμπανο! Τελεια οθονη απλα απιθανη* πολυ γρηγορο αναβαθμισεις ! Τα αρνητικα 2 επεκταση μνημης και καμερα που ειναι πολυ μετρια για μενα* αλλα εγω προσωπικα την κανω την δουλεια μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολίς πήγα να βάλω στο καλάθι στο Amazon.co.uk το Moto G 16Gb αλλά μου αναφέρει πως δεν το στέλνει στην Ελλάδα. Γνωρίζει κάτι κάποιος γι αυτό?

 

Αυτη τη στιγμη δεν ειναι διαθεσιμο απο το amazon αλλα απο 3rd party που δεν στελνει Ελλαδα οποτε πρεπει να περιμενεις restock απο amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολίς πήγα να βάλω στο καλάθι στο Amazon.co.uk το Moto G 16Gb αλλά μου αναφέρει πως δεν το στέλνει στην Ελλάδα. Γνωρίζει κάτι κάποιος γι αυτό?

 

2 τροποι

Στα δεξια θα δεις 

Amazon Add to Cart

£159.95  & this item Delivered FREE in the UK with Super Saver Delivery. See details and conditions

το αγοράζεις και οταν ειναι διαθέσιμο στο στέλνουν

 

ειτε πας εδω

 

http://www.amazon.de/Motorola-Smartphone-Qualcomm-Quad-Core-Speicher/dp/B00GUJRQAC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1390178556&sr=8-1&keywords=moto+g

και το αγοράζεις απο εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...