Προς το περιεχόμενο

[Mobile} Moto G 8gb 167.50€ - Amazon.co.uk


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Motorola κάνει πανεύκολη την μεταφορά επαφών, sms κτλπ από iPhone ή άλλα Android κινητά.

 

Link.png Site: Motorola makes it easier to switch from the Apple iPhone to a new Motorola model

 

 

Δοκίμασα το motorola migrate, όχι ακριβώς με τη διαδικασία του βίντεο. Πάντως είναι πολύ εύκολο και μετράει πολύ.

 

το κινητό μετά από μια βδομάδα χρήσης:

  • πολύ γρήγορο - smooth
  • οθόνη τέλεια
  • μπαταρία πολύ καλή

μείον

δεν αλλάζει μπαταρία

κάμερα μέτρια

δεν δέχεται SD (δεν είναι μείον για μένα ακόμα και στα 8GB)

 

στα 107€ που μου κόστισε, απλά νιώθω ότι είναι κλοπή. στα 160€ οκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν καλυβω το πισω μερος πανω μερος έχω wifi drop signal, microsim δεν έχω , αρα δεν μπορω να πω για το σημα παροχου πως είναι αμα  καλυβω το πισω κατω μερος . διαβασα και στο xda για αυτο. για την ώρα επιβεβαιώνω το wifi drop σε μεγαλο βαθμο , μια γραμουλα μου μενει αμα το καλύψω καλα.

αυτο είναι το προβλημα μου . παρατηρείτε κατι ή πηρα προβληματικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν καλυβω το πισω μερος πανω μερος έχω wifi drop signal, microsim δεν έχω , αρα δεν μπορω να πω για το σημα παροχου πως είναι αμα  καλυβω το πισω κατω μερος . διαβασα και στο xda για αυτο. για την ώρα επιβεβαιώνω το wifi drop σε μεγαλο βαθμο , μια γραμουλα μου μενει αμα το καλύψω καλα.

αυτο είναι το προβλημα μου . παρατηρείτε κατι ή πηρα προβληματικο?

 

δεν εχω τετοιο θεμα.. τωρα 10 λεπτα το δοκιμαζα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ έχω ένα ζήτημα με τον Chrome, μερικές φορές μαυρίζει εντελώς ή ασπρίζει, συγκεκριμένα όταν αλλάζω από κάθετα σε οριζόντια θέση ή αλλαγή καρτέλας, σαν να κρασάρει, το εγκατέστησα ξανά αλλά πάλι τα ίδια κάνει, το έχετε ξαναδεί γενικά ή συγκεκριμένα στο moto g ? Υπάρχει κάποια συμβουλή ? (σε άλλο browser δεν μου το κάνει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν καλυβω το πισω μερος πανω μερος έχω wifi drop signal, microsim δεν έχω , αρα δεν μπορω να πω για το σημα παροχου πως είναι αμα  καλυβω το πισω κατω μερος . διαβασα και στο xda για αυτο. για την ώρα επιβεβαιώνω το wifi drop σε μεγαλο βαθμο , μια γραμουλα μου μενει αμα το καλύψω καλα.

αυτο είναι το προβλημα μου . παρατηρείτε κατι ή πηρα προβληματικο?

 

Γενικά με το σήμα παρόχου δεν είμαι κα εγώ ευχαριστημένος.

Μέσα στο σπίτι(σε σχέση με το iphone4 και ένα παλιό NOKIA) έχει υποδεέστερο σήμα.

Δεν  ξέρω αν διορθώνεται αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά με το σήμα παρόχου δεν είμαι κα εγώ ευχαριστημένος.

Μέσα στο σπίτι(σε σχέση με το iphone4 και ένα παλιό NOKIA) έχει υποδεέστερο σήμα.

Δεν  ξέρω αν διορθώνεται αυτό...

στο wifi έχω θέμα , το σημα παροχου δεν το έχω τσεκαρει. o newtech λεει πως είναι ενταξει.... εσύ πως τα πας στο wifi?

Παιδιά εγώ έχω ένα ζήτημα με τον Chrome, μερικές φορές μαυρίζει εντελώς ή ασπρίζει, συγκεκριμένα όταν αλλάζω από κάθετα σε οριζόντια θέση ή αλλαγή καρτέλας, σαν να κρασάρει, το εγκατέστησα ξανά αλλά πάλι τα ίδια κάνει, το έχετε ξαναδεί γενικά ή συγκεκριμένα στο moto g ? Υπάρχει κάποια συμβουλή ? (σε άλλο browser δεν μου το κάνει)

αμα πατησεις το power button και το volume κατω ταυτοχρονα για 1 -2 sec τραβάει screenshot . ανεβασέ την να σου πουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο wifi έχω θέμα , το σημα παροχου δεν το έχω τσεκαρει. o newtech λεει πως είναι ενταξει.... εσύ πως τα πας στο wifi?

Στο wifi ενω δεν τερματίζει πάντου το σήμα του μέσα στο σπίτι, δεν το χάνει εύκολα ακόμη και να απομακρυνθώ.

Βλέπω επίσης ότι ποιάνει πολύ περισσότερα δίκτυα απο το προηγούμενο κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο wifi ενω δεν τερματίζει πάντου το σήμα του μέσα στο σπίτι, δεν το χάνει εύκολα ακόμη και να απομακρυνθώ.

Βλέπω επίσης ότι ποιάνει πολύ περισσότερα δίκτυα απο το προηγούμενο κινητό.

αμα θες κανε μου μια χαρη .οπως είσαι σταθερος. καλυψε το πισω πανω μερος του κινητου με το χερι σου. και το  ρουτερ να είναι απο πισω . πες μου αν μεσα σε λιγοτερο απο  2-4 δευτερολεπτα πεσει η μπαρα του wifi. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα θες κανε μου μια χαρη .οπως είσαι σταθερος. καλυψε το πισω πανω μερος του κινητου με το χερι σου. και το  ρουτερ να είναι απο πισω . πες μου αν μεσα σε λιγοτερο απο  2-4 δευτερολεπτα πεσει η μπαρα του wifi. 

 

To εκανα εγω και ηταν οπως ειναι. δεν αλλαξε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα θες κανε μου μια χαρη .οπως είσαι σταθερος. καλυψε το πισω πανω μερος του κινητου με το χερι σου. και το  ρουτερ να είναι απο πισω . πες μου αν μεσα σε λιγοτερο απο  2-4 δευτερολεπτα πεσει η μπαρα του wifi. 

 

το έκανα και εγώ και δεν αλλάζουν οι μπάρες του σήματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα ετυχα σε προβληματικο ? η παίζει να είναι το ρουτερ?... καποια στιγμη  θα ζητησω  να μου στείλουν replacement  να συγκρίνω 

 

Σου το κανει παντα? Και σε αλλα routers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χτες ένα 16αρι από Άμαζον!! Το Wifi του είναι πάρα πολύ καλό! Πιάνει όσα δίκτυα και το λάπτοπ μου και περισσότερα από το Galaxy S μου από το οποίο δεν είχα ποτέ θέμα με το Wifi του. Επίσης και το σήμα παρόχου του είναι όπως και στο Galaxy S που ήταν ήδη πολύ καλό. Γενικά με μια πρώτη χρήση που το έχω κάνει το κινητό πάει ΣΦΑΙΡΑ! Να δούμε πως θα είναι και από μπαταρία μετά από μερικούς κύκλους πλήρους φόρτισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...