Προς το περιεχόμενο

[Mobile} Moto G 8gb 167.50€ - Amazon.co.uk


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μα κ το μοτο εχει εγγυηση ελλαδα ή το στελνεις αμαζον????

ότι αγοράσεις μέσα από Ευρώπη υσχύει κανονικά η εγγύηση και στην Ελλάδα από την αντιπροσωπεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα κ το μοτο εχει εγγυηση ελλαδα ή το στελνεις αμαζον????

Ακομα και αμαζον να το στελνες υπαρχει καμια σχεση με το να στειλεις κινα στον οποιο κινεζο; Απλα οχι. Ουτως η αλλως σε καλυπτει η ελληνικη αντιπροσωπεια βεβαια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Οι Άγγλοι το αγόραζαν αυτή τη βδομάδα από tesco κλειδωμένο στις 99 λίρες. Και με έξτρα 2 λίρες το ξεκλείδωναν με κωδικό από ebay.</p>

 

Απλά στο Tesco ειδικά το 16αρι δεν υπάρχει σχεδόν ποτέ απόθεμα. Πρέπει να πάρεις σβάρνα τα καταστήματα μόδας και πετύχεις κανένα. Το 8αρι είναι λίγο για μένα, οπότε χτύπησα το 16αρι από αμαζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά αν το παραγγείλω από το amazon.com που έχει το 16αρι στα 150 ευρώ, θα χρειαστεί να πληρώσω και τελωνείο;

 

Πολύ πιθανό, δεν αξίζει τον κόπο να ρισκάρεις κατά τη γνώμη μου για 50 ευρώ διαφορά. Χώρια που έχω σοβαρές αμφιβολίες για το αν θα το στέλνουν Ελλάδα έτσι κι αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά αν το παραγγείλω από το amazon.com που έχει το 16αρι στα 150 ευρώ, θα χρειαστεί να πληρώσω και τελωνείο;

Δεν στέλνει Ελλάδα συν το ότι μπορει να μην ειναι συμβατό με τα δίκτυα της Ευρώπης αν η USA έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν στέλνει Ελλάδα συν το ότι μπορει να μην ειναι συμβατό με τα δίκτυα της Ευρώπης αν η USA έκδοση.

Ότι το amazon.com στέλνει Ελλάδα το ξέρω σιγουρα γιατί έχω παραγγείλει. Απλά το ποσό ήταν 20 ευρώ οπότε δεν υπήρχε θέμα τελωνείου. Όσον αφορα την έκδοση, επιλέγεις την global gsm που είναι για όλες τις χώρες.  Link.png Site: moto g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ το συγκεκριμένο δεν στέλνει.. κυρίως προϊόντα τεχνολογίας δεν τα στέλνει..

Το θέμα ειναι που θα βρούμε το dual sim.. Είδα ότι ειναι διαθέσιμο στο site της motorola στη Βραζιλία και σε αλλα βραζιλιάνικα eshops.. Αλλα Ευρώπη θα έρθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι το amazon.com στέλνει Ελλάδα το ξέρω σιγουρα γιατί έχω παραγγείλει. Απλά το ποσό ήταν 20 ευρώ οπότε δεν υπήρχε θέμα τελωνείου. Όσον αφορα την έκδοση, επιλέγεις την global gsm που είναι για όλες τις χώρες.  Link.png Site: moto g

 

Δεν στελνει τα ΠΑΝΤΑ

τα κερατιατικα παιζει να ειναι ΠΟΛΛΑ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ το συγκεκριμένο δεν στέλνει.. κυρίως προϊόντα τεχνολογίας δεν τα στέλνει..

Το θέμα ειναι που θα βρούμε το dual sim.. Είδα ότι ειναι διαθέσιμο στο site της motorola στη Βραζιλία και σε αλλα βραζιλιάνικα eshops.. Αλλα Ευρώπη θα έρθει;

Link.png Site: Εδώ λένε ότι ακόμα δεν έχει πάει το dual sim σε Ευρώπη και Β. Αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα βαζετε ενα προιον στο καλαθι και μετα απο αυτο

Estimate your shipping and tax 

 

Moto G 

 

Some of the items in your order cannot be shipped to the selected address. Please select a new address to see your estimated order total.

 

 

 

το 90% τον προιοντον τεχνολογιας ειναι σε χαμηλοτερη τιμη στην αμερικη. Ομως δεν μπορουμε να τα βαζουμε εδω. Τουλαχιστον μεχρι να υπαρξει ΣΑΦΗΣ τιμολογιακη πολιτικη στο ΤΕΛΟΝΙΟ (ποτε δηλαδη...)

 

 

Οfftopic

Στην τσεχια προσφατα απο 100€ το αλλαξαν στα 25€ το οριο.

Οτι ερθει >25$ και το δουν (μονο τα συστημένα βλέπουν) 

Εκτελωνισμός (3€) + 21% επί του ποσού πάνω από το όριο

 

Χ = ΤΙΜΗ

 

(Χ-25)*1.21 + 3 = Κερατιάτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα βαζετε ενα προιον στο καλαθι και μετα απο αυτο

Estimate your shipping and tax 

 

Moto G 

 

Some of the items in your order cannot be shipped to the selected address. Please select a new address to see your estimated order total.

 

 

 

το 90% τον προιοντον τεχνολογιας ειναι σε χαμηλοτερη τιμη στην αμερικη. Ομως δεν μπορουμε να τα βαζουμε εδω. Τουλαχιστον μεχρι να υπαρξει ΣΑΦΗΣ τιμολογιακη πολιτικη στο ΤΕΛΟΝΙΟ (ποτε δηλαδη...)

 

 

Οfftopic

Στην τσεχια προσφατα απο 100€ το αλλαξαν στα 25€ το οριο.

Οτι ερθει >25$ και το δουν (μονο τα συστημένα βλέπουν) 

Εκτελωνισμός (3€) + 21% επί του ποσού πάνω από το όριο

 

Χ = ΤΙΜΗ

 

(Χ-25)*1.21 + 3 = Κερατιάτικα

Κρίμα πάντως γιατί για το 16αρι η διαφορα στην τιμή ήταν σημαντική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα πάντως γιατί για το 16αρι η διαφορα στην τιμή ήταν σημαντική...

 

Μα αυτο λεμε.. οτι οι τιμες ειναι κατοτερες αλλα ΔΕΝ στελνουν η μετα το τελονιο γδερνει.

Τζαμπα αναλωνόμαστε στα ιδια.. το EBAY.COM δεν ΚΑΝΕΙ για ελλαδα σε γενικες γραμμες.

Παιδια εχω θεμα...

Το κινητο δεν εχει τσεχικα και το πηρα για την κοπελα μου.

Πως θα γινει να βαλουμε τσεχικα μεσα? :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...