Προς το περιεχόμενο

[Mobile} Moto G 8gb 167.50€ - Amazon.co.uk


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτέλους in transit και η δική μου παραγγελία άφιξη αύριο μέχρι τέλος ημέρας :-D .

Καλώς να φτάσουν σε όλους οι παραγγελίες τους χωρίς πρόβλημα κι ένα επιπλέον ευχαριστώ στον newtech που άρχισε το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι με το tracking number μπαίνω στο site της UPS και το βλέπω

w85oao.png

Η αποστολή έγινε 6/1 και λέει αναμένεται να φτάσει 13/1. Αν έχει σταλεί με UPS παίζει δηλαδή να το παραλάβω και μέχρι τέλος βδομάδας ή τζάμπα λιγουρεύομαι; :-D

 

Αφου ειναι UPS η ημερομηνία ειναι αυτη που σου γραφει.

Το Ελληνικό unboxing & review που είπε κάποιος απο το φόρουμ εδώ, έγινε τελικά?

 

Εγω το ειπα.. unboxing δεν υπαρχει λογος.. μονο 1 καλοδιο εχει μεσα

Οσο για το Review καποιος ποσταρε ενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και μένα 13/01 τελικά, σήμερα το πρωί είναι Μόναχο, όσο για σχεδόν... review http://www.youtube.com/watch?v=BNxDcxioV7c update είναι Αθήνα και έρχεται :-D όπως καταλαβαίνετε ανά μισάωρο μπαίνω και το βλέπω σαν 10χρονο χοχοχο.

Επεξ/σία από GRECTORAS
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα χθες 7/1 το 16αρι απο AMAZON. Μου ήρθε το αυτοματοποιημένο μήνυμα καταχώρησης της παραγγελίας και τίποτα άλλο.

Σήμερα βλέπω ότι τράβηξαν λεφτά απο την κάρτα, αλλά δεν μου έχει έρθει κανένα καινούργιο μήνυμα. Είναι λογικό αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Παρήγγειλα χθες 7/1 το 16αρι απο AMAZON. Μου ήρθε το αυτοματοποιημένο μήνυμα καταχώρησης της παραγγελίας και τίποτα άλλο.</p>

<p>Σήμερα βλέπω ότι τράβηξαν λεφτά απο την κάρτα, αλλά δεν μου έχει έρθει κανένα καινούργιο μήνυμα. Είναι λογικό αυτό?</p>

 

Το αμαζον τραβάει λεφτά μόνο όταν είναι έτοιμο να στείλει. Οπότε μέσα στη μέρα θα λάβεις το email ότι έχει αποσταλεί και δεν μπορεί πια να αλλάξει ή να ακυρωθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα χθες 7/1 το 16αρι απο AMAZON. Μου ήρθε το αυτοματοποιημένο μήνυμα καταχώρησης της παραγγελίας και τίποτα άλλο.

Σήμερα βλέπω ότι τράβηξαν λεφτά απο την κάρτα, αλλά δεν μου έχει έρθει κανένα καινούργιο μήνυμα. Είναι λογικό αυτό?

Το amazon.co.uk είναι αξιόπιστο, οπότε μην ανησυχείς θα έρθει και το mail.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα χθες 7/1 το 16αρι απο AMAZON. Μου ήρθε το αυτοματοποιημένο μήνυμα καταχώρησης της παραγγελίας και τίποτα άλλο.

Σήμερα βλέπω ότι τράβηξαν λεφτά απο την κάρτα, αλλά δεν μου έχει έρθει κανένα καινούργιο μήνυμα. Είναι λογικό αυτό?

 

Ναι ετσι γινεται.

1 Μαιλ παραγγελια

2ο (και τελευταιο) μαιλ οταν το ΣΤΕΙΛΟΥΝ

 

Αν πας στο λογιαριασμο σου θα δεις οτι η παραγγελια ειναι "PREPARING"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως άψογη η 1η μου εμπειρία με παραγγελία από το amazon uk.Έχει λίγα λεπτά που παρέλαβα από υποκατάστημα της ups στην θεσ/κη. Και μόνο που δεν τραβάν τα χρήματα αν δεν παραδώσουν το δέμα και μόνο που έχεις tracking number της ups να παρακολουθείς την αποστολή (αντί πχ για κρατικά ελτά), ενημέρωση με email, τι άλλο να ζητήσεις...

Το κινητό όπως αναμενόταν, με το usb καλώδιο του,invoice, θα χτυπήσω κι έναν ''νορμαλ'' φορτιστή και όλα τζετ.Κανονικό unpacking το βράδυ σπίτι.Thanks again τον άνωθεν φίλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως άψογη η 1η μου εμπειρία με παραγγελία από το amazon uk.Έχει λίγα λεπτά που παρέλαβα από υποκατάστημα της ups στην θεσ/κη. Και μόνο που δεν τραβάν τα χρήματα αν δεν παραδώσουν το δέμα και μόνο που έχεις tracking number της ups να παρακολουθείς την αποστολή (αντί πχ για κρατικά ελτά), ενημέρωση με email, τι άλλο να ζητήσεις...

Το κινητό όπως αναμενόταν, με το usb καλώδιο του,invoice, θα χτυπήσω κι έναν ''νορμαλ'' φορτιστή και όλα τζετ.Κανονικό unpacking το βράδυ σπίτι.Thanks again τον άνωθεν φίλο.

Aληθεια απο που μπορουμε να παρουμε φορτιστη?Απο οποια εταιρεια και να ειναι,παιζει κανονικα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aληθεια απο που μπορουμε να παρουμε φορτιστη?Απο οποια εταιρεια και να ειναι,παιζει κανονικα??

 

Θελεις απλα ενα USB Chrager

Καλώδιο εχει μεσα

 

http://www.ebay.com/itm/USB-AC-Power-Supply-Wall-Adapter-Charger-for-MP3-Cell-Phone-PDA-EU-Plug-/171186841001?pt=US_MP3_Player_Chargers_Cradles&hash=item27db87e5a9

 

 

USB-Travel-Charger-CW-CH7001-.jpg

Επεξ/σία από newtech
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...