Προς το περιεχόμενο

[Mobile} Moto G 8gb 167.50€ - Amazon.co.uk


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Πριν απο λιγο εβλεπα στο τοπικ με το nexus 3g 32gb απο το public που ανεβασε την τιμη απο 196 στο 228.Δεν αλλαζουν τα λαμογια και μετα μερικοι λενε να στηριζουμε Ελληνικα καταστηματα.....ουστ τραγικοι

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ βρε newtech άμα ήμουν ceo της αμαζον , θα στο έδινα δώρο το κινητακι

 

 

:) :) :) Οπως λεμε τα ασχημα να λεμε και τα καλα... Απο το AMAZON.CO.UK ποτε δεν ειχα θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες  το θα ηθελα να το παρω και εγω!! λετε να περιμενω να παισει η τιμη ??φοβαμαι μηπως εξαντληθει!!

Δεν πιστεύω στο προσεχές μέλλον να πέσει. Ίσως να εξαντληθούν τα κομμάτια σε αυτήν την promo τιμή.

Σήμερα έλαβα και την Kit Kat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για πες?? καλο το ki kat με σχεση πριν?

Σημερα την ελαβα φιλε μου.. Δεν μπορω να ξερω ακομα.

Σε video που ειδα στο ιντερνετ για διαφορα 4.2 με 4.4.2 (αυτην παίρνει οχι την απλη 4.4)  ειναι ταχυτερο δυνατοτερο speaker και λιγοτερο Battery Drain.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιά.

μπορειτε να μου πειτε τελικες τιμες με τα μεταφορικα για Ελλάδα οσοι εχετε παραγγείλει απο το αμαζον?

166 εχει το 8αρι?
το 16αρι ποσο παει?


με δεδομένο οτι δεν ασχολουμαι με παιχνιδια και δεν ακουω μουσικη απο το κινητο.θα το εχω μονο για ιντερνετ,email και facebook πιστευετε πως θα ειμαι ενταξει με το 8αρι?

 

με την εγγυηση τι παιζει ακριβως?

ευχαριστώ και αναμενω νεώτερα προκείμενου να το παραγγείλω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς πόσα χρόνια εγγύηση έχει το κινητό? Επιπλέον αυτό που προσφέρει η amazon (Link.png Site: SquareTrade 2-Year Warranty Plus Accident Protection ) τι ακριβώς είναι? Αξίζει τα χρηματά του?

Επιπλέον το Note II S7189 N7189 για τα χρήματά του πώς σας φαίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιά. μπορειτε να μου πειτε τελικες τιμες με τα μεταφορικα για Ελλάδα οσοι εχετε παραγγείλει απο το αμαζον?

166 εχει το 8αρι? το 16αρι ποσο παει?

 

με δεδομένο οτι δεν ασχολουμαι με παιχνιδια και δεν ακουω μουσικη απο το κινητο.θα το εχω μονο για ιντερνετ,email και facebook πιστευετε πως θα ειμαι ενταξει με το 8αρι?

 

με την εγγυηση τι παιζει ακριβως?

 

ευχαριστώ και αναμενω νεώτερα προκείμενου να το παραγγείλω 

1)165 περιπου το 8αρι.. 

2)Το 16αρι φτανει να το βαλεις στο CART του αμαζον και να επιλεξεις ESTIMATE DELIVERY.. θα σου πει ακριβως

3)Ναι το 8αρι ειναι μια χαρα για αυτα που τα θες ακομα και 200 τραγουδακια να βαλεις και παιχνιδια και apps.

4)2 χρονια ειναι αν δεν κανω λαθος και αν παθει κατι ειτε αντιπροσοπια ειτε αμαζον (δεν εχεις φωβο)

Γνωρίζει κανείς πόσα χρόνια εγγύηση έχει το κινητό? Επιπλέον αυτό που προσφέρει η amazon (Link.png Site: SquareTrade 2-Year Warranty Plus Accident Protection ) τι ακριβώς είναι? Αξίζει τα χρηματά του?

Επιπλέον το Note II S7189 N7189 για τα χρήματά του πώς σας φαίνεται?

1)2

2)Διαβασε στα comments τα αναφερουν εκει. ουσιαστικα ειναι καληψη βλαβων ΜΕΧΡΙ το ποσο που κοστιζει το κινητο.

3)Αν και offtopic.. κινεζια ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν με σημερινή ισοτιμία  και με απλή παράδοση το 8αρι εχει 137.99 λίρες δηλαδή 172,14 ευρω.
και εγω εβαλα 170 στον λογαριασμο γιατι πιστευα πως θα ειχε 167 που λεγατε παραπανω.θα πρεπει να ξαναπαω στην τραπεζα. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν με σημερινή ισοτιμία  και με απλή παράδοση το 8αρι εχει 137.99 λίρες δηλαδή 172,14 ευρω.

και εγω εβαλα 170 στον λογαριασμο γιατι πιστευα πως θα ειχε 167 που λεγατε παραπανω.θα πρεπει να ξαναπαω στην τραπεζα. B)

 

166 ευρώ είναι σήμερα

http://www.xe.com/currencyconverter/convert/?Amount=138&From=GBP&To=EUR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν με σημερινή ισοτιμία  και με απλή παράδοση το 8αρι εχει 137.99 λίρες δηλαδή 172,14 ευρω.

και εγω εβαλα 170 στον λογαριασμο γιατι πιστευα πως θα ειχε 167 που λεγατε παραπανω.θα πρεπει να ξαναπαω στην τραπεζα. B)

 

Μαλλον (υποθετω) εβαλες πληρωμή στο αμαζον σε €

Βαζεις πληρωμη σε ΛΙΡΕΣ στο AMAZON οχι σε € ! Δεν χρειαζετε να πας ξανα στην τραπεζα απλα κανε checkout σε λιρονια βασιλευουσης αγγλιας

 

 

 

2mop5pk.jpg

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο σε καποια φαση με ρωτησε αν θελω να μου κανει τη μετατροπη σε ευρω.
τωρα εφτιαξα λογαριασμο στο αμαζον και δεν το εχω ακομα...

Μαλλον (υποθετω) εβαλες πληρωμή στο αμαζον σε €

Βαζεις πληρωμη σε ΛΙΡΕΣ στο AMAZON οχι σε € ! Δεν χρειαζετε να πας ξανα στην τραπεζα απλα κανε checkout σε λιρονια βασιλευουσης αγγλιας

 

 

 

2mop5pk.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο σε καποια φαση με ρωτησε αν θελω να μου κανει τη μετατροπη σε ευρω.

τωρα εφτιαξα λογαριασμο στο αμαζον και δεν το εχω ακομα...

 

Δεν τρεχει τιποτα. Απλα να ξερεις ΠΑΝΤΑ πληρώνεις σε ΛΙΡΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...