Προς το περιεχόμενο

[Mobile} Moto G 8gb 167.50€ - Amazon.co.uk


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό εγω το μεταφράζω 119-129 ευρω το πολύ για το 8GB σε συνδιασμο με τις τιμες που παιζει στην Αγγλια. Στα 199 θα ηταν ένα αστειο η φραση περι εντυπωσιακα προσιτου. Πιστευω όμως ότι δεν προκειται για αστειο και λογικα θα εντυπωσιαστούμε (για να το λενε...).

Από το στόμα σου και στης wind το αυτί!!

Μακαρι να βγεις αληθινός... αλλα δεν το βλέπω κάτω απο 150

Ακόμα και στα 150 καλά θα είναι για ελλάδα...πολύ καλά θα έλεγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω να πουλανε ακομα κλειδωμενα κινητα στο ελαντα.... μακαρι να το εδιναν 150ε και ας ηταν κλειδωμενο... εγω φοβαμαι οτι θα ειναι τιμη προσφορα 199ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω να πουλανε ακομα κλειδωμενα κινητα στο ελαντα.... μακαρι να το εδιναν 150ε και ας ηταν κλειδωμενο... εγω φοβαμαι οτι θα ειναι τιμη προσφορα 199ε...

 

Δεν θα ειναι κατω απο 179.90 γνωμη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εγω το μεταφράζω 119-129 ευρω το πολύ για το 8GB σε συνδιασμο με τις τιμες που παιζει στην Αγγλια. Στα 199 θα ηταν ένα αστειο η φραση περι εντυπωσιακα προσιτου. Πιστευω όμως ότι δεν προκειται για αστειο και λογικα θα εντυπωσιαστούμε (για να το λενε...).

 

Oι τιμες που αναφερεις για Αγγλια ειναι για κλειδωμενο κινητο σε συγκεκριμενο παροχο, δεν παιζει τετοια τιμη για ξεκλειδωτο κινητο, οποτε ειναι ακυρη η οποια συγκριση στην Ελλαδα που δεν επιτρεπονται(παλι καλα) τα κλειδωματα.

μια οκ τιμή θα ήταν 119-139 για το Moto G 8gb κλειδωμένο σε Wind

Δεν επιτρεπονται τα κλειδωματα κινητων σε παροχους στην Ελλαδα.

 

-------------------------------------

Κατω απο 180€ αποκλειεται να εχει στην Ελλαδα απο επισημο παροχο(με 2 χρονια εγγυηση παρακαλω που δινει συνηθως η wind, σε αντιθεση με τον 1 χρονο που δινουν εξω) και θα ειναι πολυ καλη τιμη οταν τοσο περιπου κοστιζει και εξω χωρις προσφορες και με χαμηλοτερο ΦΠΑ και με μικροτερη εγγυηση.

Προσωπικα πιστευω οτι θα ερθει στα 199€.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι τιμες που αναφερεις για Αγγλια ειναι για κλειδωμενο κινητο σε συγκεκριμενο παροχο, δεν παιζει τετοια τιμη για ξεκλειδωτο κινητο, οποτε ειναι ακυρη η οποια συγκριση στην Ελλαδα που δεν επιτρεπονται(παλι καλα) τα κλειδωματα.

Δεν επιτρεπονται τα κλειδωματα κινητων σε παροχους στην Ελλαδα.

 

-------------------------------------

Κατω απο 180€ αποκλειεται να εχει στην Ελλαδα απο επισημο παροχο(με 2 χρονια εγγυηση παρακαλω που δινει συνηθως η wind, σε αντιθεση με τον 1 χρονο που δινουν εξω) και θα ειναι πολυ καλη τιμη οταν τοσο περιπου κοστιζει και εξω χωρις προσφορες και με χαμηλοτερο ΦΠΑ και με μικροτερη εγγυηση.

Προσωπικα πιστευω οτι θα ερθει στα 199€.

Τι εννοείς δεν επιτρέπονται; Υπάρχει κάποιος νόμος που δεν το επιτρέπει; :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε ξεκίνησε το στοίχημα ή ο διαγωνισμός για το ποιος θα πέσει πιο κοντά στην τιμή και δεν το πήρα είδηση για να πάρω μέρος;

Εγώ πιστεύω θα είναι 169,99€.

Πείτε μου όμως που πρέπει να το γράψω και τί θα κερδίσω αν το πετύχω!

 

Υπάρχει κανένα θέμα στο φόρουμ σχετικά με το πόσα ξοδεύει ο μέσος καταναλωτής για κινητή τηλεφωνία κάθε μήνα στην Ελλάδα;

Έψαξα και δε βρήκα κάτι σχετικό!

 

Πάντως αν ξοδεύει πάνω από 10€ μάλλον είναι κάτι παραπάνω από περιττό το να γεμίζουν ολόκληρες σελίδες στο θέμα σχετικά με το αν το κινητό θα πωλείται 160 ή 200€ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατω απο 180€ αποκλειεται να εχει στην Ελλαδα απο επισημο παροχο(με 2 χρονια εγγυηση παρακαλω που δινει συνηθως η wind, σε αντιθεση με τον 1 χρονο που δινουν εξω) και θα ειναι πολυ καλη τιμη οταν τοσο περιπου κοστιζει και εξω χωρις προσφορες και με χαμηλοτερο ΦΠΑ και με μικροτερη εγγυηση.

Προσωπικα πιστευω οτι θα ερθει στα 199€.

Για το 8αρι;

Κι εγώ δυστυχώς έτσι πιστεύω. Δεν είναι κακή τιμή και πάλι, αλλά εξαρτάται πόσο θα ξεφεύγει το 16άρι, που είναι πιο ρεαλιστική λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις εκει στη wind αν φορατε παντελονια οι αντρες.... και τολματε βαλτε το 150ε.... για να γινει και λιγο ντορος οπως εκανε και η βοντα με το lg....

Πω ρε φιλε.. τώρα που θα το διαβάσουν θα το βαλουν οχι 150 αλλα και 149.99 μην σου πω!

Δηλαδη αν πω εγω αν φορατε παντελονια βαλτε το 99€ λες να το βαλουν?

 

Truth or Dare και ετσι?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλε. μολις παρεις το νεο θα μπορουσες να ποσταρεις για το ηχείο του ακουστικου - αν το βλεπεις να ειναι καλυτερο απο το προηγουμενο τηλέφωνο. στο δικο μου ακουγετε λιγο βραχνο - δεν ειναι τοσο καθαρο οσο ηταν το galaxy. ειναι λιγο σπασιμο αλλα οκ εχει πολλα αλλα καλα.

 

Χρωσταω μια απαντηση στον φιλο beez. Το νεο κινητο ηρθε με λευκο σηματακι στην πλατη, κατι που φαινεται οτι ειναι διαφορετικη παρτιδα. Το κουμπι power ειναι πολυ σφιχτο, καμια σχεση με το προηγουμενο κινητο μου. Το battery drain εξαφανιστηκε (εκανα φυσικα τις σχετικες δοκιμες με πολυ τρομο, ομως δεν συνεβη το παραμικρο απροοπτο), αλλα δεν μπορω να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα ξαναεμφανιστει. Οσον αφορα στο ηχειο, δεν παρακολουθω καποιο προβλημα παρομοιο με το προηγουμενο. Ισχυει κι εδω οτι "ποτε δεν ξερεις ποτε...", αλλά ειμαι πολυ ικανοποιημενος με αυτο το μοντελο αντικαταστασης. Ο χρονος θα δειξει φυσικα, αλλα δε βλεπω κανενα προβλημα αυτη τη στιγμή.

 

Φαντασου οτι ειχα κρατησει το προηγουμενο (δεν το ειχα στειλει) για το ενδεχομενο να ερθει καμια μουφα και να τα στειλω μαζι πισω για να παρω τα λεφτα μου. Τπτ απολυτως. Το παλιο κινητο πακεταριστηκε σημερα το πρωι, αυριο παει ταχυδρομειο για επιστροφη στο Αμαζον και κραταω το δευτερο που μου εστειλαν.

 

Ελπιζω να βοηθησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους τους χαλαει η καμερα και η απουσια microsd

Λογικα σε λιγες μερες θα βγει το Lg G2 Mini

 

Lg G2 Mini +

Micro Sd up μεχρι 32gb / NoSd

8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash / 5 MP, 2592 х 1944 pixels, autofocus, LED flash

Infrared port Yes / No

 

Στα θετικά του Moto G 

720 x 1280 pixels, 4.5 inches (~326 ppi pixel density) / 540 x 960 pixels, 4.7 inches (~234 ppi pixel density)

 

Σε ολα τα αλλα (αν δεν κανω λαθος ειναι  το ιδιο)

 

Οποτε με την λογικη οτι το G εριξε τις τιμες.. αν ειναι κατω απο 200€ αξιζει


Χρωσταω μια απαντηση στον φιλο beez. Το νεο κινητο ηρθε με λευκο σηματακι στην πλατη, κατι που φαινεται οτι ειναι διαφορετικη παρτιδα. Το κουμπι power ειναι πολυ σφιχτο, καμια σχεση με το προηγουμενο κινητο μου. Το battery drain εξαφανιστηκε (εκανα φυσικα τις σχετικες δοκιμες με πολυ τρομο, ομως δεν συνεβη το παραμικρο απροοπτο), αλλα δεν μπορω να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα ξαναεμφανιστει. Οσον αφορα στο ηχειο, δεν παρακολουθω καποιο προβλημα παρομοιο με το προηγουμενο. Ισχυει κι εδω οτι "ποτε δεν ξερεις ποτε...", αλλά ειμαι πολυ ικανοποιημενος με αυτο το μοντελο αντικαταστασης. Ο χρονος θα δειξει φυσικα, αλλα δε βλεπω κανενα προβλημα αυτη τη στιγμή.

 

Φαντασου οτι ειχα κρατησει το προηγουμενο (δεν το ειχα στειλει) για το ενδεχομενο να ερθει καμια μουφα και να τα στειλω μαζι πισω για να παρω τα λεφτα μου. Τπτ απολυτως. Το παλιο κινητο πακεταριστηκε σημερα το πρωι, αυριο παει ταχυδρομειο για επιστροφη στο Αμαζον και κραταω το δευτερο που μου εστειλαν.

 

Ελπιζω να βοηθησα.

 

Το ιδιο κανουν και τα ελληνικα μαγαζια θελω να πιστευω...... :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...