Προς το περιεχόμενο

[Mobile} Moto G 8gb 167.50€ - Amazon.co.uk


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Οποτε με την λογικη οτι το G εριξε τις τιμες.. αν ειναι κατω απο 200€ αξιζει

 

 

κι αυτό θα είναι έκπληξη, δύσκολο το βλέπω νομίζω.

ξέρουμε πότε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρωσταω μια απαντηση στον φιλο beez. Το νεο κινητο ηρθε με λευκο σηματακι στην πλατη, κατι που φαινεται οτι ειναι διαφορετικη παρτιδα. Το κουμπι power ειναι πολυ σφιχτο, καμια σχεση με το προηγουμενο κινητο μου. Το battery drain εξαφανιστηκε (εκανα φυσικα τις σχετικες δοκιμες με πολυ τρομο, ομως δεν συνεβη το παραμικρο απροοπτο), αλλα δεν μπορω να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα ξαναεμφανιστει. Οσον αφορα στο ηχειο, δεν παρακολουθω καποιο προβλημα παρομοιο με το προηγουμενο. Ισχυει κι εδω οτι "ποτε δεν ξερεις ποτε...", αλλά ειμαι πολυ ικανοποιημενος με αυτο το μοντελο αντικαταστασης. Ο χρονος θα δειξει φυσικα, αλλα δε βλεπω κανενα προβλημα αυτη τη στιγμή.

 

Φαντασου οτι ειχα κρατησει το προηγουμενο (δεν το ειχα στειλει) για το ενδεχομενο να ερθει καμια μουφα και να τα στειλω μαζι πισω για να παρω τα λεφτα μου. Τπτ απολυτως. Το παλιο κινητο πακεταριστηκε σημερα το πρωι, αυριο παει ταχυδρομειο για επιστροφη στο Αμαζον και κραταω το δευτερο που μου εστειλαν.

 

Ελπιζω να βοηθησα.

Ευχαριστω για την απαντηση καλομιλητο:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αυτό θα είναι έκπληξη, δύσκολο το βλέπω νομίζω.

ξέρουμε πότε;

 

Λενε φιλε μου μεχρι το τελος μαρτιου... 

Και εγω περιμενω τιμη.. Απλα λεω ΑΝ εχει κάτω απο 200 (η εκει καπου) αξιζει.

(30€ πανω δλδ απο αυτο).. χανει μονο στα DPI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω παρελαβα !! το κιν ειναι απλα υπεροχο !!! εχει ενα bug με τα sms οταν εχεις τ9 και θες να στειλεις με 160 χατακτηρες αλλα οκ μικρο το κακο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λενε φιλε μου μεχρι το τελος μαρτιου... 

Και εγω περιμενω τιμη.. Απλα λεω ΑΝ εχει κάτω απο 200 (η εκει καπου) αξιζει.

(30€ πανω δλδ απο αυτο).. χανει μονο στα DPI

 

Μπα το G2 mini πιστευω θα βγει πολυ ακριβοτερα και δεν θα αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λενε φιλε μου μεχρι το τελος μαρτιου... 

Και εγω περιμενω τιμη.. Απλα λεω ΑΝ εχει κάτω απο 200 (η εκει καπου) αξιζει.

(30€ πανω δλδ απο αυτο).. χανει μονο στα DPI

Mε την οθονη να ειναι ουσιαστικα το βασικοτερο κομματι interaction του χρηστη με το κινητο του , το lg g2 mini υστερει αισθητα. Ειναι πολυ μικρη η αναλυση για κινητο του 2014.

 

Επισης, δεν πιστευω οτι θα συγκρινονται σε επιδοσεις/εμπειρια χρησης. Το lg g2 mini θεωρω πως θα ειναι αισθητα αργοτερο ακομα και στο γυμνο ματι, λογω οτι δεν θα εχει pure android και λογω οτι αποκλειεται να εχει τοσο γρηγορο storage οσο το moto g:

http://www.insomnia.gr/topic/512674-mobile-moto-g-8gb-16750%E2%82%AC-amazoncouk/page-3?do=findComment&comment=52882678

 

 

Τελος, το moto g εχει μακραν την πιο γρηγορη μνημη(την εσωτερική 8gb εννοω) σε αυτην την κατηγορία και για αυτο παει νερακι κ δεν κομπιαζει πουθενά , ενω ολα τα υπόλοιπα σε αυτην την κατηγορια εχουν αργη κ εχουν τις καθυστερησεις τους.

Αυτα ειναι σημαντικα πραγματα που δεν φαίνονται στα specs κ είναι σχεδον σιγουρο οτι η acer θα τσιγκουνευτηκε κ εκει οπως τσιγκουνευτηκε και με την φθηνιαρικη οθόνη.

 

 

http://www.anandtech.com/show/7586/motorola-moto-g-review/4

(φαινεται χαρακτηριστικα οτι ακομα και η ταχυτητα της εσωτερικης μνημης του moto g παιζει μπαλα σε αλλη κατηγορια και κονταροχτυπιεται με high end συσκευες)

 

60507.png

 

 

 

60508.png

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια είναι τελικά η τιμή της Wind?   €199 για το 8άρι?   (μπού..)

 

ακόμη δε κυκλοφόρησε επίσημα, ούτε (νομίζω) υπάρχει σαφής ενημέρωση για την τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Amazon όποτε πατάω 16gb μου ρίχνει άκυρο για Ελλάδα. Τι παίζει ξέρει κανείς?

Προφανως μπαινεις στο amazon.com που δεν στελνει Ελλαδα κινητα. Μπες στο amazon.co.uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως μπαινεις στο amazon.com που δεν στελνει Ελλαδα κινητα. Μπες στο amazon.co.uk

Ή αυτό ή αναφέρεσαι σε 3rd party seller στο co.uk που μπορεί όντως να μη στέλνει Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...