Προς το περιεχόμενο

[Mobile} Moto G 8gb 167.50€ - Amazon.co.uk


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα ξέρουμε ποτε θα εμφανιστεί στα καταστήματα της wind;

Σήμερα ειναι η παρουσίαση από τη wind οπότε μέχρι το βράδυ θα ξέρουμε περισσότερα

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω να παραγγείλω το Motorola Moto G 8gb από Amazon.uk ...... το βρίσκω στο amazon.uk με 120.99 λίρες, αλλά η αποστολή γίνεται από μία εταιρεία AP-Direct. Τι εταιρεία είναι αυτή; ....... μήπως είναι καλύτερα (για εγγύηση κ.λ.π) να το παραγγείλω από το ίδιο το amazon με 129 λίρες και να χρησιμοποιήσω το κουπόνι προφοράς 5 λιρών με τελική τιμή 124 λίρες; ..... δεν ξέρω ποιά είναι η διαφορά στις δύο προσφορές.

 

Μαζί με το moto g θα παραγγείλω και αυτή τη θήκη otterbox commuter Η αποστολή γίνεται από αυτή την εταιρεία στον Καναδά: Dispatched from and sold by invise canada. Η ερώτηση είναι: η θήκη και το κινητό θα έρθουν μαζί ή χωριστά; ....... και αν τη στείλουν από Καναδά θα τρέχω σε τελωνεία;

 

Αν μπορεί κάποιος ας ενημερώσει σχετικά ...... ευχαριστώ.

Επεξ/σία από antones
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1)Απο το αμαζον και με 5 λιρες εκπτωση. Ειδες αν στελνει αυτος που λες Ελλαδα? 

2)Οχι δεν στελνει απο τον καναδα.. απλα αυτο ειναι το ονομα της.. αλλα δεν την στελνει το αμαζον!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ...... εστελνε Ελλαδα ..... και λεω εστελνε γιατι ειχε δυο σε στοκ και εξαντληθηκαν ....... :-) ..... μηπως ξερεις που μπορω να βρω τη θηκη σε καποιο αλλο eshop; .....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξιζει γιατι δεν το παιρνεις απο το AMAZON σαν αμαζον

Θήκη παρε και απο το ebay (εχουν αναφερθει αρκετες εδω στο thread).

Δεν εχει θεμα τελωνείου μια θήκη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, θα παραγγείλω το moto από amazon και από ότι βλέπω (1η φορά κιόλας από εξωτερικό). Σε πόσες μέρες έρχεται - ο χρόνος που λέει από κάτω από το προϊόν τύπου ''order now and get it by then'' ισχύει? Επίσης όταν εισάγω περιοχή και τέτοια θέλει κάτι προσοχή επιπλέον ονόματα-διευθύνσεις λατινικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, όσες φορές παραγγέλνω από αμαζον μου κάνει το εξής: Έχω προπληρωμένη κάρτα πειραιώς και μου την χρεώνει δυο φορές μια όταν γίνει η παραγγελία, τα οποία μένουν δεσμευμένα 10 μέρες και ταν είναι να φύγει η παραγγελία δεν τραβάνε αυτά τα λεφτά αλλά άλλη χρέωση.......οπότε για να παραγγείλω χρειάζεται η κάρτα μου να έχει μέσα 2 φορές τα λεφτά της παραγγελίας.......το έχει πάθει κανείς άλλος....θέλω να παραγγείλω το moto g αλλά το σκέφτομαι για αυτόν ακριβώς τον λόγο.....τι μπορώ να κάνω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, όσες φορές παραγγέλνω από αμαζον μου κάνει το εξής: Έχω προπληρωμένη κάρτα πειραιώς και μου την χρεώνει δυο φορές μια όταν γίνει η παραγγελία, τα οποία μένουν δεσμευμένα 10 μέρες και ταν είναι να φύγει η παραγγελία δεν τραβάνε αυτά τα λεφτά αλλά άλλη χρέωση.......οπότε για να παραγγείλω χρειάζεται η κάρτα μου να έχει μέσα 2 φορές τα λεφτά της παραγγελίας.......το έχει πάθει κανείς άλλος....θέλω να παραγγείλω το moto g αλλά το σκέφτομαι για αυτόν ακριβώς τον λόγο.....τι μπορώ να κάνω???

 

Δεν ξερω για το παραπανω προβλημα αλλα γιατι δεν χρησιμοποιεις την χρεωστικη της Πειραιως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά, όσες φορές παραγγέλνω από αμαζον μου κάνει το εξής: Έχω προπληρωμένη κάρτα πειραιώς και μου την χρεώνει δυο φορές μια όταν γίνει η παραγγελία, τα οποία μένουν δεσμευμένα 10 μέρες και ταν είναι να φύγει η παραγγελία δεν τραβάνε αυτά τα λεφτά αλλά άλλη χρέωση.......οπότε για να παραγγείλω χρειάζεται η κάρτα μου να έχει μέσα 2 φορές τα λεφτά της παραγγελίας.......το έχει πάθει κανείς άλλος....θέλω να παραγγείλω το moto g αλλά το σκέφτομαι για αυτόν ακριβώς τον λόγο.....τι μπορώ να κάνω???

πήρα τηλέφωνο την Πειραιώς για άλλο θέμα που ατιμετωπίζω με τη webuy και ρώτησα για το πρόβλημα της δέσμευσης και τελικής πληρωμής που αναφέρεις, αλλά η κοπέλλα μου απάντησε ότι δεν έχει υπόψη της τέτοιο πρόβλημα, ούτε αντιμετώπισε ποτέ τέτοιο θέμα ........... μου είπε ότι ίσως πρόκειται για πολιτική του amazon, οπότε με αυτούς πρέπει να έρθεις σε επαφή και να λύσεις το πρόβλημά σου. Στείλε mail και πες τους ότι το balance της κάρτας σου είναι "more than enough" και να κόψουν τις λαλακίες ........ :-)

Επεξ/σία από antones
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, θα παραγγείλω το moto από amazon και από ότι βλέπω (1η φορά κιόλας από εξωτερικό). Σε πόσες μέρες έρχεται - ο χρόνος που λέει από κάτω από το προϊόν τύπου ''order now and get it by then'' ισχύει? Επίσης όταν εισάγω περιοχή και τέτοια θέλει κάτι προσοχή επιπλέον ονόματα-διευθύνσεις λατινικά?

 

Αν ειναι άμεσα διαθεσιμο θα σου ερθει σε περίπου 5 εργάσιμες.

Ρε παιδιά, όσες φορές παραγγέλνω από αμαζον μου κάνει το εξής: Έχω προπληρωμένη κάρτα πειραιώς και μου την χρεώνει δυο φορές μια όταν γίνει η παραγγελία, τα οποία μένουν δεσμευμένα 10 μέρες και ταν είναι να φύγει η παραγγελία δεν τραβάνε αυτά τα λεφτά αλλά άλλη χρέωση.......οπότε για να παραγγείλω χρειάζεται η κάρτα μου να έχει μέσα 2 φορές τα λεφτά της παραγγελίας.......το έχει πάθει κανείς άλλος....θέλω να παραγγείλω το moto g αλλά το σκέφτομαι για αυτόν ακριβώς τον λόγο.....τι μπορώ να κάνω???

 

Παρα πολυ περιεργο ειναι αυτο καθος το AMAZON δεν παρακρατει ΠΟΤΕ χρηματα ΠΡΙΝ στείλει κατι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε όλους.

Το πήρα και εγώ από e-shop 186,90€ (150+ΦΠΑ από παλιότερη "προσφορά" που είχε βγάλει για λίγες μέρες, τώρα το έβαλε πάλι 188€), αν και άργησε λίγες μέρες να το φέρει, όλα καλά.

Version με το λευκό σηματάκι πίσω, από ελληνικό εισαγωγέα (Smart4all, Γλυφάδα), οπότε πιθανότατα είναι ακριβώς αυτό που θα φέρει/ έφερε η Wind. Τo αυτοκόλλητο γράφει XT 1032, RETAIL, LIC, SPAIN, ITALY, BELGIUM, NL και Assembled in China (νόμιζα ότι θα είναι US), ενώ έχει μέσα και επίσημες ελληνικές οδηγίες. Το e-shop μάλιστα, κατά την πάγια τακτική του και σε άλλα προϊόντα, σου πουλάει στο πακέτο και ένα μετατροπέα από usb σε πρίζα (με χρέωση 2,40€).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...