Προς το περιεχόμενο

Εσείς θα το ρισκάρατε;


Sova

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν δεν θες παντως εσυ παω εγω να προσεχω τα παιδια με 2100 το μηνα και δικο μου σπιτι,αμαξι,σκ ρεπο και μια βδομαδα καθισιο να αναστεναξουν οι ρουλετες

Καλά μη νομίζεις πως είναι κάτι απλό. Μια φορά πήγα να βοηθήσω γνωστούς και έκατσα με το 7-8χρονο παιδί τους. Δεν άντεξα ούτε μια ώρα.

 

Εδώ σου λέει, θα ζείς μ'αυτά όλη μέρα γι δυο χρόνια. Φακ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μη νομίζεις πως είναι κάτι απλό. Μια φορά πήγα να βοηθήσω γνωστούς και έκατσα με το 7-8χρονο παιδί τους. Δεν άντεξα ούτε μια ώρα.Εδώ σου λέει, θα ζείς μ'αυτά όλη μέρα γι δυο χρόνια. Φακ...

Όλη μέρα; Στο σχολείο θα το πηγαίνει και θα το γυρίζει, πόση ώρα θα διαβάζουν τα μαθήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι νομιζετε οτι ειναι τα παιδια; Δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα ειδικα οταν δεν ειναι δικα σου. Δυσκολα αντιμετωπιζεις την φυσικη τους ηλιθιοτητα. Υπηρξαμε κι εμεις μυξιαρικα και ξερουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ δεν ειναι μονο το 7χρονο.. το ολο ζουμι νομιζω ειναι το μικρουλι. Που πρεπει να βοηθαει. Προφανως γιατι η μητερα δεν θα μπορει να τα εχει και τα δυο. Αν εχει και νευρα με ολα αυτα μπορει να της εκανε και την ζωη κολαση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτό το σιτε έχει πολλούς μουnodoulous...Και σχέση να έχει ρε βαρεμενε αν είναι να κάνει την ζωή της κ να μην ταλαιπωρείται άλλο εδώ τι να κάτσει να κάνει να τον φροντίζει έλεος..με αυτά τα μυαλά που έχετε Δεν πρόκειται να έχετε ποτέ φίλους..Να δω όλους εσάς Όταν σας αφήσει η pout@n@ που έχετε που θα πάτε να κλαφτειτε.κοπέλα μου αν είναι να πας για τα παιδιά που παπαρ@ εκεί μην πας..αυτά Δεν θα θέλουν μια ζωή νταντεμα..Μετά τι θα κάνεις;;; θα σε ταΐζει αυτός;;κ στο Κάτω Κάτω αργότερα μπορεί να θέλει κ κάτι άλλο από σένα..Δεν νομίζω πως υπάρχει άντρας που θα βλέπει φιλικά μια γυναίκα..<br><br>

Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη Τρεις κ έγινε υπουργός!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτό το σιτε έχει πολλούς μουnodoulous...Και σχέση να έχει ρε βαρεμενε αν είναι να κάνει την ζωή της κ να μην ταλαιπωρείται άλλο εδώ τι να κάτσει να κάνει να τον φροντίζει έλεος..με αυτά τα μυαλά που έχετε Δεν πρόκειται να έχετε ποτέ φίλους..Να δω όλους εσάς Όταν σας αφήσει η pout@n@ που έχετε που θα πάτε να κλαφτειτε.κοπέλα μου αν είναι να πας για τα παιδιά που παπαρ@ εκεί μην πας..αυτά Δεν θα θέλουν μια ζωή νταντεμα..Μετά τι θα κάνεις;;; θα σε ταΐζει αυτός;;κ στο Κάτω Κάτω αργότερα μπορεί να θέλει κ κάτι άλλο από σένα..Δεν νομίζω πως υπάρχει άντρας που θα βλέπει φιλικά μια γυναίκα..<br><br>

Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη Τρεις κ έγινε υπουργός!!

 

Ultra FAILtroll!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτό το σιτε έχει πολλούς μουnodoulous...Και σχέση να έχει ρε βαρεμενε αν είναι να κάνει την ζωή της κ να μην ταλαιπωρείται άλλο εδώ τι να κάτσει να κάνει να τον φροντίζει έλεος..με αυτά τα μυαλά που έχετε Δεν πρόκειται να έχετε ποτέ φίλους..Να δω όλους εσάς Όταν σας αφήσει η pout@n@ που έχετε που θα πάτε να κλαφτειτε.κοπέλα μου αν είναι να πας για τα παιδιά που παπαρ@ εκεί μην πας..αυτά Δεν θα θέλουν μια ζωή νταντεμα..Μετά τι θα κάνεις;;; θα σε ταΐζει αυτός;;κ στο Κάτω Κάτω αργότερα μπορεί να θέλει κ κάτι άλλο από σένα..Δεν νομίζω πως υπάρχει άντρας που θα βλέπει φιλικά μια γυναίκα..<br><br>

Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη Τρεις κ έγινε υπουργός!!

μάθε πρώτα που να βάζεις τα σημεία στίξης και τα κεφαλαία και μετά γίνεσαι κι εσύ υπουργός... με τη χρεισή αβγοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...