Προς το περιεχόμενο

Lee Young Hee: Κυκλοφορία του Galaxy S5 τον Απρίλιο με νέο σχεδιασμό


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προτιμω να μεινω με τα galaxy nexus...τιποτα δεν εχει αλλαξει τεχνολογικα στα σμαρτφον.....στασιμα ολα προς προς το παρων.....το εχω εναμιση ετος ,παιζει τα παντα,κανει τα παντα,βολικο μεγεθος ως τηλεφωνο ,με τα κιτκατ του και με τα ολα του !!!!απο εκει και περα ο καταναλωτισμος ειναι να πετας λεφτα στο κουβα καθε τρεις και λιγο για χαρακτηριστικα που επι της ουσιας ειναι θεμα μαρκετινγκ παρα ουσιας!!!!......πιστευω οτι η επομενη τεχνολογια που θα με κανει να αλλαξω τηλεφωνο, θα ειναι τα σμαρτφον με ευκαμπτη οθονη !!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να μαντέψω: 8πυρηνο, 64bit, 20mp camera, ανάλυση 1440ρ + scanner ίριδας

 

Και να μην ξεχναμε. Οθονη 5.99 ιντσων με ψεβδοαλουμινιο. Χαχα.

Πάντως περα απο την πλακα η σαμμυ ειναι δυναμικη. Ασε που με το καινούριο touchwiz μπορει να αρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερο κινητο αυτη τη στιγμη ειναι το LG G2.

ΓΡΗΓΟΡΟ ομορφο και πιο οικονομικο.

οικονομικο 450 ευρω? ε σε σχεση με τα αλλα οντως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιριδες ,δαχτυλικα αποτυπωματα.κανεις πορδη και σου λεει τι εχεις φαει και οοολο τετοιες βλακειες...

βγαλε μου ενα κινητο να το σκιζω στο internet, τηλεφωνο,παιχνιδια και να κραταει η μπαταρια απο 3-5 μερες και να φορτιζει ταχυτατα και να σε παραδεχτω οποια εταιρεια και να εισαι..ολα τα αλλα ειναι μπουρδες για παιδακια για να την λενε στον φιλο τους οτι εχουν καλυτερο κινητο και μουρη.τους σιχαθηκα ποια...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να μην χαλαω 600αρες για galaxy. Μπαίνω σκρουτζ και δεν βλέπω 600αρες. Συγγνώμη αλλα το ημερολόγιο μου λέει 9/1/14 και εγω στις 9/1/14 που εκανες το ποστ σου βλέπω οτι με 600 ευρώ παίρνεις σχεδον ενα s4 και ενα s3 ή δύο s3 και σου μένουν και ρεστα . Οπότε τα δεν δινω 600αρες για κατι που αυτή την στιγμή εχει πολυ λιγότερα δεν στέκουν.

μιλάμε πάντα για τις τιμές που έχουν οι συσκευές τους πρώτους μήνες.

 

θα πάρω ps4 και Xbox one 200€ κατ τα δυο. ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΣΕ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΡΟΥΤΖ.

 

Αν το πάμε ετσι και τα αιφον δεν κάνουν 700€, αφου σε 6χρονια θα έχουν 100€.

fucklogic

ιριδες ,δαχτυλικα αποτυπωματα.κανεις πορδη και σου λεει τι εχεις φαει και οοολο τετοιες βλακειες...

βγαλε μου ενα κινητο να το σκιζω στο internet, τηλεφωνο,παιχνιδια και να κραταει η μπαταρια απο 3-5 μερες και να φορτιζει ταχυτατα και να σε παραδεχτω οποια εταιρεια και να εισαι..ολα τα αλλα ειναι μπουρδες για παιδακια για να την λενε στον φιλο τους οτι εχουν καλυτερο κινητο και μουρη.τους σιχαθηκα ποια...

3 μερες δεν νομίζω, αλλα τα καλύτερα που έχει δοκιμασει το phone arena αν θυμάμαι καλά ειναι 1. Lumia 1520, άντεξε 27 ώρες νομίζω

2. Και το Note 3 μετά με 19 ώρες.

 

Δεν είμαι σίγουρος για τους αριθμούς, θα το ψάξω μόλις μπω απο πισι.

Ανοίγεις το topic

 

Μυρίζεις πλαστικό

 

:P

Δάκρια κυλάνε ασταμάτητα xD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλάμε πάντα για τις τιμές που έχουν οι συσκευές τους πρώτους μήνες.

 

θα πάρω ps4 και Xbox one 200€ κατ τα δυο. ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΣΕ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΡΟΥΤΖ.

 

Αν το πάμε ετσι και τα αιφον δεν κάνουν 700€, αφου σε 6χρονια θα έχουν 100€.

 

45895-terry-crews-mind-blown-gif-8UxZ.gi

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δούμε τι θα βγάλουν οι Κορεάτες. Προσωπικά ελπίζω να έχουν πάλι αφαιρούμενο πίσω καπάκι και πλαστικό. Είναι το καλύτερο υλικό για κινητό. Οι τρέντουλες ας πάρουν τα γυάλινα/αλουμινένια και μετά ας φωνάζουν μόλις τους πέσει απο 5cm ύψος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το μέγεθος αλλάζει στα Samsung. Κι αυτό επειδή δεν μπορεί να κάνει αλλιώς. xD

 

Προς όλα τα fanboys (συμπεριλαμβανομένου και της samsung). Έχω το s4. Αλλά αυτό το ίδιο πράγμα σε ΚΑΘΕ κινητό, το έχω σιχαθεί.

Φιλαράκι τι άλλο θέλεις να δείς στο κινητό σου; Για τηλέφωνο δεν τό'χεις; Μήπως θέλεις να σου φτιάχνει και καφέ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιριδες ,δαχτυλικα αποτυπωματα.κανεις πορδη και σου λεει τι εχεις φαει και οοολο τετοιες βλακειες...

βγαλε μου ενα κινητο να το σκιζω στο internet, τηλεφωνο,παιχνιδια και να κραταει η μπαταρια απο 3-5 μερες και να φορτιζει ταχυτατα και να σε παραδεχτω οποια εταιρεια και να εισαι..ολα τα αλλα ειναι μπουρδες για παιδακια για να την λενε στον φιλο τους οτι εχουν καλυτερο κινητο και μουρη.τους σιχαθηκα ποια...

και να έχει και ράδιο έτσι; γιατί S3 με ράδιο και S4 χωρίς, εεε αυτό είναι ξεφτίλα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πάρτε ένα κινητάκι για να στέλνετε μυνήματα και να τηλεφωνείτε και αφήστε τις παπαριές τι πρέπει να έχουν τα κινητά παραπάνω. Άμα θέλετε υπολογιστή να κουτουλάτε ε τοίχους καθώς περπατάτε έξω ή να "γράφετε" τα φιλαράκια σας παίζοντας με το κινητό σας κατά τη διάρκεια του καφέ καλύτερα πετάξτε τα πριν γίνετε φυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό για εμενα παντως να παίζει τοσο πολυ ρόλο αυτο το πράγμα με το αν το κινητό ειναι απο πλαστικό , γυαλί , ανθρακονήματα και να το το τιμολογούμε κιολας.

 

Και δυστηχώς για αυτο το πράγμα φταίει η apple που κακόμαθε με την καλη ένοια καποιους και τωρα ακολουθούν την τακτική της και οι αλλοι να βγάζουμε 2 κινητά ενα με μέταλλο και ενα με πλαστικό ...... ελεος !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 πλεον εχουν κολλησει και δε ξερουν τι να κανουν για να πουλησουν νεα κινητα.

ιντσες δεν μπορουν να βγαλουν περισσοτερες παει.

επεξεργαστες κτλ δεν εχει νοημα

μικροδιαφορες θα ειναι ολα πλεον και σαχλαμαρες ολικης (ιριδα, αποτυπωμα, μετρητης κλανιας κτλ)

κατι ηξερε η apple που τοσο καιρο πουλαγε το ιδιο κινητο,γιατι τωρα θα μπορεσει να το μεγαλωσει και να πουλησει δικαιολογημενα κατι (σχεδον) διαφορετικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apple και samsung,μονο ξεπετες φτιαχνουν στα κινητα τους.

Ναι εχεις δικιο ,αποτυχημενες εταιρειες  και τα εκατομμυρια των αγοραστων της θυματα που αποκτουν "ξεπετες".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...