Προς το περιεχόμενο

[Android app] runtastic pro --- δωρεαν


Semper_Paratus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτό σημαίνει ότι αν την εγκαταστήσω σήμερα και την απεγκαταστήσω αύριο, δεν θα μπορώ να την ξαναβάλω;

Μπορεί να μας το διευκρινισει καποιος αυτό;

Δηλαδή πχ σε περιπτωση που αλαξουμε κινητό παυουμε να έχουμε το licence της pro?

Είναι λίγο διαφημιστικό trick η φαση απλα για αυξάνουν τους δήθεν licensed users μου φαίνεται. Thanks anyway και προς θεού, δεν είναι οτι μας χαρίζουν γάιδαρο και τον κοιταζουμε στα δόντια, απλα προσπαθώ να καταλάβω τι άλλο θα σκαρφιστουν για να κανουν διαφήμιση και να αποσπάσουν -τελικα- χρήματα. Πχ, όταν αγορασα το runntastic pro και μπήκα στο site, είδα οτι οι μισές λειτουργίες είναι κλειδομενες για την pro gold εκδοση την οποία σου προσφέρουν δωρεάν για ενα μήνα. LOL ειναι ψυχούλες λέμε...

 

Mobile Forum Runner

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί να μας το διευκρινισει καποιος αυτό;

Δηλαδή πχ σε περιπτωση που αλαξουμε κινητό παυουμε να έχουμε το licence της pro?

Είναι λίγο διαφημιστικό trick η φαση απλα για αυξάνουν τους δήθεν licensed users μου φαίνεται. Thanks anyway και προς θεού, δεν είναι οτι μας χαρίζουν γάιδαρο και τον κοιταζουμε στα δόντια, απλα προσπαθώ να καταλάβω τι άλλο θα σκαρφιστουν για να κανουν διαφήμιση και να αποσπάσουν -τελικα- χρήματα. Πχ, όταν αγορασα το runntastic pro και μπήκα στο site, είδα οτι οι μισές λειτουργίες είναι κλειδομενες για την pro gold εκδοση την οποία σου προσφέρουν δωρεάν για ενα μήνα. LOL ειναι ψυχούλες λέμε...

 

Mobile Forum Runner

 

το pro είναι συνδεδεμένο με τον λογαριασμό σου. αυτό σημαίνει ότι αν συνδεθείς από  άλλη συσκευή με τον ίδιο λογαριασμό θα έχεις κανονικά pro.

 

το αναφέρει σε κάποιο post ο matrixx σε προηγούμενη σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα εγκαταστήσει τότε το runtastic και είχα βάλει το promotional code και ήταν κομπλέ (ή τουλάχιστον όσο κομπλέ θέλουν να μας πείσουν ότι είναι) το pro.

 

Την επόμενη μέρα το έβγαλα, σήμερα δοκίμασα να το βάλω ξανά για να δω αν ισχύει το pro, αλλά πάπαλα.

Δυστυχώς επαληθεύτηκα...

Βέβαια δεν είχα δημιουργήσει account, οπότε παίζει να είναι και αυτό.

 

Για να έχουμε μια πιο εμπεριστατωμένη άποψη περί promotional codes μέσω των διαφόρων Free app applications, αν κάποιος που ΔΕ το χρειάζεται ΚΑΙ έχει δημιουργήσει account και θέλει να δοκιμάσει αν θα χάσει ή όχι το pro σε περίπτωση απεγκατάστασης, feel free to test.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω εγκατεστημένο στο τηλέφωνο και πάω στο tablet. το pro φαίνεται με την τιμή του 4,99 € . 

Έκανα εγκατάσταση το δωρεάν και αφού έκανα login πήγα στην επιλογή "enter Promotion Code" εκεί ΄γράφει ήδη με αστεράκι pro. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα εγκαταστήσει τότε το runtastic και είχα βάλει το promotional code και ήταν κομπλέ (ή τουλάχιστον όσο κομπλέ θέλουν να μας πείσουν ότι είναι) το pro.

 

Την επόμενη μέρα το έβγαλα, σήμερα δοκίμασα να το βάλω ξανά για να δω αν ισχύει το pro, αλλά πάπαλα.

Δυστυχώς επαληθεύτηκα...

Βέβαια δεν είχα δημιουργήσει account, οπότε παίζει να είναι και αυτό.

 

Για να έχουμε μια πιο εμπεριστατωμένη άποψη περί promotional codes μέσω των διαφόρων Free app applications, αν κάποιος που ΔΕ το χρειάζεται ΚΑΙ έχει δημιουργήσει account και θέλει να δοκιμάσει αν θα χάσει ή όχι το pro σε περίπτωση απεγκατάστασης, feel free to test.

όπως ανέφερα και παραπάνω και όπως σε προηγούμενη σελίδα ανέφερε άλλο μέλος, ο λογαριασμός pro, συνδέεται με τον λογαριασμό σου.

 

 

και για να μην λέμε και δεν κάνουμε, ορίστε και με screenshots το πριν και το μετά. κανονικά συνδέθηκα στον λογαριασμό μου, έκανα restart την εφαρμογή και έχω και πάλι το pro.

post-266056-0-50065700-1391368933_thumb.png

post-266056-0-77978300-1391368937_thumb.png

post-266056-0-93174700-1391368943_thumb.png

post-266056-0-05183100-1391368947_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ενεργοποιείται το pro είναι το μονο σίγουρο. Αυτό που αναφέρει ο φίλος είναι ΑΝ σε περιπτωση που το απεγκαταστησεις και το ξανάκανεις εγκατάσταση μετα απο μέρες ΑΝ θα εχεις τις λειτουργειες του pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Συνδέεται με το λογαριασμό που έχει στο Play store ή με τον λογαριασμό που κάνει login? Γιατί εγώ το είχα εγκαταστήσει στο tablet για να το προλάβω και τώρα που το βάζω στο κινητό μου έχει επιλογή Go Pro. Το θέμα είναι ότι το tablet και το κινητό τα έχω σε διαφορετικά gmail αλλά στο runtastic κάνω login μέσω fb....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τότε κάτι δεν πάει καλά...έχω κάνει Login μέσω fb και στο tablet μου έχει τις επιλογές της pro version και δεν έχει διαφημίσεις ενώ στο κινητό μου έχει go pro και διαφημίσεις....go figure!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχει (όπως πολλά apps) διαφορετική εφαρμογή για ταμπλετ και κινητά; (οπότε ουσιαστικά ξεκλειδωσες αυτή για ταμπλετ και όχι αυτή για κινητά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε συνδέεται με το λογαριασμό google αλλά με το λογαριασμό runtastic. Οπότε όσοι δεν είχατε λογαριασμό runtastic και το σβήσατε χάσατε και το προ. Την έπαθα κι εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...