Προς το περιεχόμενο

[Android app] runtastic pro --- δωρεαν


Semper_Paratus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα εγώ δεν το έσβησα από το tablet....Επίσης δεν νομίζω να έχει διαφορετική εφαρμογή για tablet. Θα δοκιμάσω να κάνω λογαριασμό runtastic να δούμε...

 

Edit: Ούτε και με λογαριασμό runtastic μου δουλεύει. Να σημειώσω ότι στην έκδοση του tablet (που έχω ενεργοποιημένα όλα τα χαρακτηριστικά) αν παώ στο enter promotion code στο current activated features μου έχει απλά μία παύλα -. Επίσης αν πατήσω Rate us in the Google play store με πάει στην free εφαρμογή. Τι να πω? Μπέρδεμα....Το σίγουρο είναι ότι το tablet δεν μπορώ να το παίρνω μαζί μου με το ποδήλατο ούτε για τρέξιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόνο αν κάποιος που είχε ήδη λογαριασμό στο runtastic πριν αναβαθμίσει το απεγκαταστήσει και δοκιμάσει να το εγκαταστήσει ξανά θα μάθεις σίγουρα τι ισχύει.

 

Το πιθανότερο είναι η προσφορά μέσω του free app of the day, όχι αυτή με τα 0,99 για την έκδοση pro, απλά να ξεκλείδωνε τα premium features της pro έκδοσης και στη δωρεάν, άρα αν απεγκατασταθεί χάνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ξερει κανεις πως βαζουμε το App of the day στο κινητο ? Ειναι κρυμμενο και γραφει μη διαθεσιμο για τη χωρα.

Η πως βρισκουμε ευκολα της δωρεαν εφαρμογες καθε μερα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις πως βαζουμε το App of the day στο κινητο ? Ειναι κρυμμενο και γραφει μη διαθεσιμο για τη χωρα.

Η πως βρισκουμε ευκολα της δωρεαν εφαρμογες καθε μερα ?

Βάζεις το Link της εφαρμογής εδώ : http://apps.evozi.com/apk-downloader/ 

Έτσι ''τραβάς'' το apk απο το Playstore, και μετά το κάνεις εγκατάσταση στο κινητό ;) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ξερει κανεις πως βαζουμε το App of the day στο κινητο ? Ειναι κρυμμενο και γραφει μη διαθεσιμο για τη χωρα.

Η πως βρισκουμε ευκολα της δωρεαν εφαρμογες καθε μερα ?

Βάζεις το Link της εφαρμογής εδώ : http://apps.evozi.com/apk-downloader/ 

Έτσι ''τραβάς'' το apk απο το Playstore, και μετά το κάνεις εγκατάσταση στο κινητό ;) 

Κοίτα να δεις, κάθε μέρα μαθαίνουμε κάτι καινούργιο, thanks!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζεις το Link της εφαρμογής εδώ : http://apps.evozi.com/apk-downloader/ 

Έτσι ''τραβάς'' το apk απο το Playstore, και μετά το κάνεις εγκατάσταση στο κινητό ;)

 

Ποιο είναι το link από το app of the day app ? Γράφω στην αναζήτηση αλλά μου βγάζει αρκετά. :/

 

edit: το βρήκα https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appturbo.appturboUK:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι μπορείς να βάλεις και τα υπολοιπα  app of the day, το λέω γιατί δεν έχουν όλα την ίδια προσφορά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεί ότι υπάρχουν και άλλες εφαρμογές τύπου App of the Day οι οποίες δίνουν διαφορετικά δωρεάν apps. Οπότε μπορείς να κατεβάζεις και από αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Σημ: Διορθώστε αυτό το "ανέκδοτο" και τα γκρικλισ!!! Δεν μπορούμε να δημοσιεύσουμε το παρακάτω:

 

Γιατί αυτές οι εφαρμογές ζητάνε πρόσβαση στα παρακάτω??

 
In-app purchases
Allows the user to make purchases from within this app
 
Device & app history
Allows the app to view one or more of: information about activity on the device, which apps are running, browsing history and bookmarks
 
Identity
Uses one or more of: accounts on the device, profile data
 
Contacts/Calendar
Uses one or more of: calendar, contact information
 
Photos/Media/Files
Uses one or more of: files on the device such as images, videos, or audio, the device's external storage
 
Camera/Microphone
Uses one or more of: camera(s), microphone(s)
 
Wi-Fi connection information
Allows the app to view information about Wi-Fi networking, such as whether Wi-Fi is enabled and names of connected Wi-Fi devices
 
Device ID & call information
Allows the app to determine the phone number and device IDs, whether a call is active, and the remote number connected by a call
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...