Προς το περιεχόμενο

LG G2 32gb 379€ (kamthing)


tombraider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλησα με τον υπεύθυνο μου ειπε οσοι πηραν το κινητο και δεν το ενεργοποιησανε μπορει να γινει επιστροφή χρημάτων..... 

Όσοι το ανοίξανε δεν υπάρχει κάποια πληροφορία ακομα....  Πάρτε τηλεφωνο να συνεννοηθείτε. 

Εγω που το ανοιξα να ελεγξω αν ηταν 16αρι την πάτησα....  Αλλα ειναι αδικο.....  Θα ξαναπαρω τηλεφωνο μηπως γινει κατι αυριο και αναλογα θα πράξω.... Υπάρχει και το paypal... Τον ρωτησα αν μπορει να επιστρέψει καποια χρηματα αλλα λεει δεν φταίει αυτος ο υπεύθυνος της διαφημισης φταιει... 

 

Anyway..... 

 

Αν κάποιος το θελει οσο το πηρα καλός..... Απειραχτο το εχω

και που θα ξερει αυτος αν το ανοιξες?αν ενεργοποιησες τον λογαριασμο σου google τοτε κανε ενα reset και θα ειναι σαν να μην δουλεψε.βγαλε μπαταρια βαλτα ολα οπως ηταν και στειλτο πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 216
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι το κινητό ενεργοποιείτε μια φορά και φαίνεται στα κεντρικα της lg  για λόγους εγγύησης. Δεν είναι το ίδιο απο το απλο reset η πρώτη ενεργοποίηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι το κινητό ενεργοποιείτε μια φορά και φαίνεται στα κεντρικα της lg  για λόγους εγγύησης. Δεν είναι το ίδιο απο το απλο reset η πρώτη ενεργοποίηση. 

 

Δεν ισχύει αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι το κινητό ενεργοποιείτε μια φορά και φαίνεται στα κεντρικα της lg  για λόγους εγγύησης. Δεν είναι το ίδιο απο το απλο reset η πρώτη ενεργοποίηση. 

 

Αυτο δεν πιστευω οτι ισχυει. Διαφορετικα δεν θα σου ζητουσαν αποδειξη. Το δευτερο ομως, οτι δηλαδη το απλο reset διαφερει απο την πρωτη ενεργοποιηση, εχω την εντυπωση οτι ισχυει. Αναλογα τον κατασκευαστη εχω δει να γινονται ενεργειες κατα την πρωτη ενεργοποιηση που δεν επαναλαμβανονται ποτε ξανα, ακομα και απο επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.

 

Δεν χρειαζεται ομως να κανετε τετοιες ενεργειες απο τη στιγμη που ο νομος ειναι με το μερος σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ισχυει αυτο που λες.οταν κανεις επαναφορα μετα κανεις ακριβως τα ιδια βηματα σαν να ειναι καινουριο.αν τυχον σου πει η lg εχει ξαναγινει ενεργοποιηση στο συγκεκριμενο κινητο μπορεις να πεις οτι ανοιγμενο μου το στειλατε οποτε μπορει εσεις να το ενεργοποιησατε η ο προμηθευτης σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ισχυει αυτο που λες.οταν κανεις επαναφορα μετα κανεις ακριβως τα ιδια βηματα σαν να ειναι καινουριο.αν τυχον σου πει η lg εχει ξαναγινει ενεργοποιηση στο συγκεκριμενο κινητο μπορεις να πεις οτι ανοιγμενο μου το στειλατε οποτε μπορει εσεις να το ενεργοποιησατε η ο προμηθευτης σας

ετσι παει.

τι να μην ανοιξουμε? τα ανοιγμενα???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ισχυει αυτο που λες.οταν κανεις επαναφορα μετα κανεις ακριβως τα ιδια βηματα σαν να ειναι καινουριο.αν τυχον σου πει η lg εχει ξαναγινει ενεργοποιηση στο συγκεκριμενο κινητο μπορεις να πεις οτι ανοιγμενο μου το στειλατε οποτε μπορει εσεις να το ενεργοποιησατε η ο προμηθευτης σας

 

Εσυ δεν εχεις δει αυτο το περιστατικο που αναφερω. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν ισχυει επειδη δεν το εχεις δει εσυ. Δεν το εχω παρατηρησει σε ολα τα τηλεφωνα αλλα το εχω δει να συμβαινει (νομιζω σε sony). Προχωραει σε μια αρχικη εγκατασταση η οποια δεν επαναλαμβανεται ποτε ξανα. Οπως οταν κανεις update και μετα θελει επανεκκινηση οπου εκει εγκαθιστα-ρυθμιζει καποια πραγματα. Δεν μιλαω για την αρχικη παραμετροποιηση που εμφανιζεται μετα την επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά... Εγώ το πήρα σήμερα... και το έδωσα μια την μια στα 425 ευρώπουλα... Μην παιδεύεστε άδικα... για όλα υπάρχει λύση...


Παιδιά... Εγώ το πήρα σήμερα... και το έδωσα μια την μια στα 425 ευρώπουλα... Μην παιδεύεστε άδικα... για όλα υπάρχει λύση...

και τους έδωσα και την απόδειξη για να έχουν και εγγύηση... Deals είναι αυτά..! Δεν κοιτάνε όλοι το skroutz, και το insomnia. Και εγώ ήθελα το 32αρι για λόγους μόνο χωρητικότητας. Το τηλέφωνο σαν συσκευή είναι super... 


Παιδιά... Εγώ το πήρα σήμερα... και το έδωσα μια την μια στα 425 ευρώπουλα... Μην παιδεύεστε άδικα... για όλα υπάρχει λύση...


και τους έδωσα και την απόδειξη για να έχουν και εγγύηση... Deals είναι αυτά..! Δεν κοιτάνε όλοι το skroutz, και το insomnia. Και εγώ ήθελα το 32αρι για λόγους μόνο χωρητικότητας. Το τηλέφωνο σαν συσκευή είναι super... 

το 32αρι στο εξωτερικό το βρήκα 540 + τα έξοδα μεταφοράς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά.

 

Προς kamthing/flasaki:

επιστρέψτε στον κόσμο άμεσα τα χρήματα που έδωσε για άλλα χαρακτηριστικά,

και μετά πουλήστε τα με τη μία στα 425, μην τους παιδεύεται άδικα, για όλα υπάρχει λύση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά... Εγώ το πήρα σήμερα... και το έδωσα μια την μια στα 425 ευρώπουλα... Μην παιδεύεστε άδικα... για όλα υπάρχει λύση...

και τους έδωσα και την απόδειξη για να έχουν και εγγύηση... Deals είναι αυτά..! Δεν κοιτάνε όλοι το skroutz, και το insomnia. Και εγώ ήθελα το 32αρι για λόγους μόνο χωρητικότητας. Το τηλέφωνο σαν συσκευή είναι super... 

το 32αρι στο εξωτερικό το βρήκα 540 + τα έξοδα μεταφοράς...

σου τελειωσαν του μαγαζιου και πουλας τα προσωπικα σου??? :shock: :P

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά... Εγώ το πήρα σήμερα... και το έδωσα μια την μια στα 425 ευρώπουλα... Μην παιδεύεστε άδικα... για όλα υπάρχει λύση...

και τους έδωσα και την απόδειξη για να έχουν και εγγύηση... Deals είναι αυτά..! Δεν κοιτάνε όλοι το skroutz, και το insomnia. Και εγώ ήθελα το 32αρι για λόγους μόνο χωρητικότητας. Το τηλέφωνο σαν συσκευή είναι super... 

το 32αρι στο εξωτερικό το βρήκα 540 + τα έξοδα μεταφοράς...

 

Πάλι κορόιδο σε έπιασαν, μυαλό δεν βάζεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χίλιες φορές πάντως να το παίρνατε από εδώ ένα 20άρι πιο πάνω στα 399 δηλαδή (με τον κωδικό FLOYD) και να ξέρατε ότι είναι 32άρι όντως, παρά από τον κάθενα με λαγούς σε φόρουμ σαν τον eyes4u_athens !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χαιρω πολυ. Μετα Χριστον προφητης γινομαι κι εγω. Εαν δεν γινοτανε η λαμογιά θα το ελεγες αυτο? Δεν θα το ελεγες...οποτε το να λες αφου την πατησε ο κοσμος, 1000 φορες απο το ταδε site με 20 ευρω και απο το αλλο με 10 ευρω το μονο που κανεις ειναι να εκνευριζεις οσους την πατησαν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...