Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συμφωνα με πληροφοριες (και με καθε επιφυλαξη), σε λιγο θα μπει και προσφορα lg g2 apo 599-->499 για οποιον ενδιαφερεται

Λέτε να έβαλε πρώτα προσφορές σε wp για να διώξει όσα μπορεί και μετά να βάλει σε συσκευές android; Γιατί, νομίζω, άμα τις έβαζε μαζί θα παίρνανε οι περισσότεροι τις android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε να έβαλε πρώτα προσφορές σε wp για να διώξει όσα μπορεί και μετά να βάλει σε συσκευές android; Γιατί, νομίζω, άμα τις έβαζε μαζί θα παίρνανε οι περισσότεροι τις android.

Οι προσφορές της σε android δεν θα είναι χαμηλότερες από τις τιμές που υπάρχουν στο skroutz.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανα το 1020 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Μας δουλευει???? ΑΝ παραλαβω το 8s θα το κρατησω σφραγισμενο μεχρι το τελος των εκπτωσεων για να μην κλαιω παλι μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω

 

ειχα το 1020 για ενα μηνα και προσωπικα δεν ενθουσιαστικα ιδιαιτερα....κυριως απο τα specs δεδομενου οτι δεν ειναι android για να εχουν ιδιαιτερη σημασια ,οσον αφορα την καμερα για μενα ειναι υπερβολη για κινητο ,απο την στιγμη που δεν ειναι dslr για να μπορεσεις να την εκμεταλευτεις δεοντως...τωρα βολευομαι  με το 8s και ειναι μια χαρα για καποιον που θελει κινητο για να κανει την δουλεια του και οχι φανφαρες και υπερβολες... :-)

 

εγω εχω nexus4 αυτη τη στιγμη, και μου εχει λειψει η καλη καμερα...περισσοτερο γι'αυτο ψηνομαι για το 1020.

Κανω υποβαθμιση σε specs και σε λειτουργικο, αλλα και στο android 2-3 εφαρμογες χρησιμοποιω ολες και ολες, δε νομιζω πως θα μου λειψει κατι!

 

Απο την αλλη, ειχα Pixon12 πριν χρονια (το καλυτερο ΤΟΤΕ καμεροκινητο) και ειχα συνηθισει να μπορω να βγαλω οποτε θελω φωτογραφιες, και αυτο με πειραξε στο nexus....ειδικα το βραδυ και γενικα το focus ειναι χαλια.

 

Αν και ειχα πει οτι (ακριβως επειδη δε χρησιμοποιω πρακτικα τις δυνατοτητες ενος smartphone περα απο 2 εφαρμογες και το internet) το επομενο κινητο μου θα ειναι back to basics με ενα μικρο που να μη με ενοχλει στην τσεπη και να μη πρεπει να το κουβαλαω στα χερια, να το προσεχω κλπ, κατι οπως το Motorola V3 που ειχα καποτε και το θεωρω το καλυτερο κινητο ever σαν βολικοτητα και εμφανηση, αλλα αυτη η προσφορα της vodafone με εβαλε παλι στο τριπακι να παω σε καλη καμερα που μου λειπει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ρε παιδες......οσο δεν βγαζει android με 50% εκπτωση.......δεν τρελαινομαι να παρω καποιο απο τα ακριβα windows......λογω λειτουργικου....τα θεωρω υποδεεστερα κατα πολυ............αν σκεφτομαι καποιο αυτο ειναι το htc 8s για το οποιο θα ηθελα καποια γνωμη κατοχου αν υπαρχει!!!! 90 ευροπουλα για δοκιμη windowsphone ναι 350 η 250 οχι παιδες!!!!αν ειναι ετσι δινω 30-40 ευρο παραπανω και παω σε lg g2 να γουσταρω!!!!!!!

 

 

 

 

Y.Γ.1 Εχω και το optimus g απο την προηγουμενη προσφορα στα 129 .......απιστευτο για τα λεφτα που δωσαμε τοτε......και σκεφτομαι ρε μπας και τρελαθουνε παλι και κανουν καμια τετοια τρελα!!!!

 

Υ.Γ.2 παντως βλεπω το 1020 και το 925 εδω και 4 μερες μια τα βγαζουν μια τα βαζουν παλι.....προφανως ελεγχοντας το στοκ.........και σκεφτομαι φανταστειτε τι στοκ εχουνε απο αυτα τα δυο........δεν πουλανε καθολου μαλλον σε κανονικες τιμες!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω

 

 

εγω εχω nexus4 αυτη τη στιγμη, και μου εχει λειψει η καλη καμερα...περισσοτερο γι'αυτο ψηνομαι για το 1020.

Κανω υποβαθμιση σε specs και σε λειτουργικο, αλλα και στο android 2-3 εφαρμογες χρησιμοποιω ολες και ολες, δε νομιζω πως θα μου λειψει κατι!

 

Απο την αλλη, ειχα Pixon12 πριν χρονια (το καλυτερο ΤΟΤΕ καμεροκινητο) και ειχα συνηθισει να μπορω να βγαλω οποτε θελω φωτογραφιες, και αυτο με πειραξε στο nexus....ειδικα το βραδυ και γενικα το focus ειναι χαλια.

 

Αν και ειχα πει οτι (ακριβως επειδη δε χρησιμοποιω πρακτικα τις δυνατοτητες ενος smartphone περα απο 2 εφαρμογες και το internet) το επομενο κινητο μου θα ειναι back to basics με ενα μικρο που να μη με ενοχλει στην τσεπη και να μη πρεπει να το κουβαλαω στα χερια, να το προσεχω κλπ, κατι οπως το Motorola V3 που ειχα καποτε και το θεωρω το καλυτερο κινητο ever σαν βολικοτητα και εμφανηση, αλλα αυτη η προσφορα της vodafone με εβαλε παλι στο τριπακι να παω σε καλη καμερα που μου λειπει...

ακριβως ...παντως να ξερεις το 1020 δεν βολευει ιδιαιτερα σε τσεπη ...γιαυτο προτιμησα το 8s και πιο ελεφρυ και πιο βολικο ,παντως βγαζει μια χαρα φωτο ...αν μπορεσω θανεβασω μερικες που εβγαλα τελευταια σε σπηλαιο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ρε παιδες......οσο δεν βγαζει android με 50% εκπτωση.......δεν τρελαινομαι να παρω καποιο απο τα ακριβα windows......λογω λειτουργικου....τα θεωρω υποδεεστερα κατα πολυ............αν σκεφτομαι καποιο αυτο ειναι το htc 8s για το οποιο θα ηθελα καποια γνωμη κατοχου αν υπαρχει!!!! 90 ευροπουλα για δοκιμη windowsphone ναι 350 η 250 οχι παιδες!!!!αν ειναι ετσι δινω 30-40 ευρο παραπανω και παω σε lg g2 να γουσταρω!!!!!!!

 

 

 

 

Y.Γ.1 Εχω και το optimus g απο την προηγουμενη προσφορα στα 129 .......απιστευτο για τα λεφτα που δωσαμε τοτε......και σκεφτομαι ρε μπας και τρελαθουνε παλι και κανουν καμια τετοια τρελα!!!!

 

Υ.Γ.2 παντως βλεπω το 1020 και το 925 εδω και 4 μερες μια τα βγαζουν μια τα βαζουν παλι.....προφανως ελεγχοντας το στοκ.........και σκεφτομαι φανταστειτε τι στοκ εχουνε απο αυτα τα δυο........δεν πουλανε καθολου μαλλον σε κανονικες τιμες!!!!!!!!!

σαν κατοχος ανεεφερα την γνωμη μου ...οτι θελεις ρωταμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παραγγειλει απο δευτερα ενα μαυρο 1020 με παραλαβη απο καταστημα...Πηρα και την voda σημερα μου ειπαν θα με ειδοποιησουν και οτι η παραγγελια ειναι ενεργη..Το θεμα ειναι οτι βλεπω να βγαζουν συνεχεια το ασπρο. Μπας και εχουν ξεμεινει απο μαυρο  και δεν θα το δω ποτε τελικα?χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ακριβως ...παντως να ξερεις το 1020 δεν βολευει ιδιαιτερα σε τσεπη ...γιαυτο προτιμησα το 8s και πιο ελεφρυ και πιο βολικο ,παντως βγαζει μια χαρα φωτο ...αν μπορεσω θανεβασω μερικες που εβγαλα τελευταια σε σπηλαιο !!!

Έχει χειρότερη κάμερα απο το lumia520 που πήρε συγγενής μου 89 ευρώ από αμαζον. Αυτό ειναι κάτι που κανει τα 89 ευρώ του 8s μια όχι τόσο ιδιαίτερη τιμή. Στα reviews / συγκριτικά τεστς βγαίνει το 520 καλυτερο... 8gb μνήμη, καλύτερη κάμερα, κ.α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει χειρότερη κάμερα απο το lumia520 που πήρε συγγενής μου 89 ευρώ από αμαζον. Αυτό ειναι κάτι που κανει τα 89 ευρώ του μια όχι τόσο ιδιαίτερη τιμή. Στα reviews / συγκριτικά τεστς βγαίνει το 520 καλυτερο... 8gb μνήμη, καλύτερη κάμερα, κ.α.

δεν ξερω για το 520 αλλα προσωπικα στο σκοταδι ειναι κατα την γνωμη μου πιο καλο απο το 820 που συγκρινα ...για μνημη και καποια αλλα συν ειναι αλλη ιστορια...και αλλη κατηγορια ...παντως ειναι ενα τιμιο κινητο ...vfm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια παρτε το 520 αξιζει τα παραπανω χρηματα κατά τη γνωμη μου, τα 4gb είναι λιγα συν ότι η νοκια εχει καλυτερο support και καποιες exclusive εφαρμογες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...