Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο forum.

 

Δεν περίμενα και τελικά μου ήρθαν 2. 1 λευκό και 1 μαύρο nokia 925.

 

Δεν πήρα το 1020  γιατί είναι κουμούτσα ειναι μηχανή και μετά κινητό.

 

θα δώσω το 1 από τα δυο σε όποιον ενδιαφέρεται.

 

Απλα δεν έχω ανοίξει κανένα απο τα 2 γιατι ακόμα δεν ξέρω ποιο χρώμα να κρατήσω. Άλλοι λένε λευκό καλύτερο άλλοι μαύρο. Μέχρι αυριο το μεσημεράκι θα έχετε απάντηση.Προς λευκό κλείνω μάλλον και εγώ.

 

Εννοείται όποιος το θέλει σφραγισμένο θα το πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες μας λεπτομέριες.

 

7 μέρες του κράτησε πρωτη φόρτιση, με μέτρια χρηση.

Βασικά το κυρίως πρόβλημα είναι ότι μετά από λίγες φορτίσεις σε μένα και τα 2 που είχα πάνω κάτω στον ένα μήνα το ένα δεν φόρτιζε αλλά και το άλλο ενώ φόρτιζε παρουσίαζε πολύ σύντομα drain battery. Είναι από τα πιο συχνά προβλήματα που έχει το 520 και το έχουν αρκετοί ψάξει και σαν συμπέρασμα ήταν ότι η μπαταρία του δεν ήταν καλά συνδεδεμένη από το εργοστάσιο. Εμένα αυτό το πρόβλημα είχαν και τα 2.

 

Κατά τα άλλα το κινητό πολύ καλό αλλά πλέον στο συρτάρι... :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ξέρει κανείς έναν απλό τρόπο να μεταφέρω τις επαφές μου από το nokia c5-00 στο HTC 8S.

Τις βλέπω μέσα από το Nokia PC Suite αλλά η κάρτα sim της cosmote είναι αρχαία από το 1998 και δεν έχει τη δυνατότητα να αντιγράψω τις επαφές μου στη κάρτα. Μέχρι τώρα όλα τα τηλέφωνά μου ήταν nokia και δεν είχα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ 8ς από κατάστημα!
Παιδιά με το 8ς τι να κάνω με τη πρώτη φόρτιση;;Να το αφήσω να αδειάσει η μπαταρία και να το βάλω για πλήρη φόρτιση ή να κάνω κάτι άλλο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θελει στα 349 (οσο ακριβως κοστισε) ένα μαυρο lumia 1020 που περιμενει στη Γενικη Ταχυδρομικη Περιστεριου, ας μου στειλει ένα μηνυμα να του πω λεπτομέρειες να εξυπηρετηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ 8ς από κατάστημα!

...με το 8ς τι να κάνω με τη πρώτη φόρτιση;;Να το αφήσω να αδειάσει η μπαταρία και να το βάλω για πλήρη φόρτιση;

Nαι, και μετά επαναλαμβάνεις αυτό 3-4 φορές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θελει στα 349 (οσο ακριβως κοστισε) ένα μαυρο lumia 920 που περιμενει στη Γενικη Ταχυδρομικη Περιστεριου, ας μου στειλει ένα μηνυμα να του πω λεπτομέρειες να εξυπηρετηθεί.

 

το λαθος ειναι το 349 ή το 920 ? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και άλλο ένα 1020 μαύρο στο Βόλο που δε θα το παραλάβω τελικά γιατί "στα βιντεάκια φαίνεται να έχει μεγάλο εξόγκωμα πίσω" :P.Aν το θελει κάποιος βολιώτης ας μου στείλει ένα pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λαθος ειναι το 349 ή το 920 ? :P

Σωστος, το διορθωσα, στο 1020 αναφέρομαι κι επειδή από ότι βλεπω το μαυρο πλεον τελος, προσφερομαι να εξυπηρετησω καποια παιδια που το ψαχνουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ξέρει κανείς έναν απλό τρόπο να μεταφέρω τις επαφές μου από το nokia c5-00 στο HTC 8S...

https://www.google.gr/#q=how+to+transfer+contacts+from+nokia+to+windows+phone+8

 

https://www.google.gr/#q=how+to+move+contacts+from+nokia+to+windows+phone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...