Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν είναι όπως το HTC 8S είναι και unbranded.

 

τελικά το 8s εχει το λογότυπο της vodafone κατά την εκκίνηση ή όχι;

μπορεί να μας πει κάποιος που το πήρε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skr1ll3x και σπάσε πλάκα να σου στείλουν μαύρο..... :P

 

Ου να μ χαθεις κατσικι.. Φαε τη γλωσσα σου!

τελικά το 8s εχει το λογότυπο της vodafone κατά την εκκίνηση ή όχι;

μπορεί να μας πει κάποιος που το πήρε;

 

Εχει δεν το εχει, ποσες φορες να το κανεις επανεκκινηση?

Κολλαμε σε λεπτομεριες και χανουμε την ουσια..

σαν καποιους κυριους παραπανω που ρωτανε 15 φορες "μαυρο/ασπρο/κιτρινο/πουα με βουλες?"

Παρ'το να το χαρεις και ασε τις λεπτομεριες για τους αργοσχολους..

 

/self-facepalm

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως από θέμα μπαταριά όπως είπα σαν δεύτερο το πήρα το 925 μπορώ να πω ότι για πρώτη φορτίσει μου έβγαλε είδη μια μισή μέρα καi είναι στο 52 % πολύ καλά πάει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως από θέμα μπαταριά όπως είπα σαν δεύτερο το πήρα το 925 μπορώ να πω ότι για πρώτη φορτίσει μου έβγαλε είδη μια μισή μέρα καi είναι στο 52 % πολύ καλά πάει

αν δε το έκανες ήδη, κλείνεις NFC, απενεργοποιήσεις συγχρονισμό με Xbox στα games, απενεργοποιεις push στα μειλ, location service off, double tap off, ελέγχεις τι τρέχει απο πίσω και βαζεις gdr3 αναβάθμιση και εκεί να δεις διαφορα σε μπαταρία!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε το έκανες ήδη, κλείνεις NFC, απενεργοποιήσεις συγχρονισμό με Xbox στα games, απενεργοποιεις push στα μειλ, location service off, double tap off, ελέγχεις τι τρέχει απο πίσω και βαζεις gdr3 αναβάθμιση και εκεί να δεις διαφορα σε μπαταρία!!

 

Αν το έχεις και κλειστό, εκεί να δεις πόσο κρατάει!!!!  :-D   :-D   :-D

 

πλακίτσα!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι να πεφτουν τα tips για μας τους αρχαριους, που ειμαστε με Νοκια 5ετιας με κουμπακια και αλουμινενιο back cover για να μη χαμπαριαζει να ουμε..

 

Οτι αλλα tips εχεις για lumia πετα τα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά το 8s εχει το λογότυπο της vodafone κατά την εκκίνηση ή όχι;

μπορεί να μας πει κάποιος που το πήρε;

 

Ουσιαστικά αυτό δεν είναι το unbranded? Το είχα πάρει με τις προηγούμενες προσφορές που είχε βάλει. Δεν έχει τίποτα που να γράφει Vodafone, ούτε στη συσκευή ούτε στο λειτουργικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@bill είπα να κλείσει πράγματα που όχι μόνο τρωνε τρελα μπαταρία αλλα στο συνολο τους είναι αχρηστα!

@skr πολλά έχω αλλα θα βγω off topic. Γνωμη μ διαβασε το θέμα του κινητού σου στο my phone και θα υπερκαλυφθεις .

 

υγ. Να ζητησετε τα 20 ευρώ για το store. Στην ουσία έτσι βάζετε ότι είναι χρήσιμο απο εφαρμογή τζάμπα. Ακομα και για παιχνίδια θα φτασουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υγ. Να ζητησετε τα 20 ευρώ για το store. Στην ουσία έτσι βάζετε ότι είναι χρήσιμο απο εφαρμογή τζάμπα. Ακομα και για παιχνίδια θα φτασουν

αυτό που αναφέρεις για ποια κινητά ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@bill είπα να κλείσει πράγματα που όχι μόνο τρωνε τρελα μπαταρία αλλα στο συνολο τους είναι αχρηστα!

@skr πολλά έχω αλλα θα βγω off topic. Γνωμη μ διαβασε το θέμα του κινητού σου στο my phone και θα υπερκαλυφθεις .

 

υγ. Να ζητησετε τα 20 ευρώ για το store. Στην ουσία έτσι βάζετε ότι είναι χρήσιμο απο εφαρμογή τζάμπα. Ακομα και για παιχνίδια θα φτασουν

 

Εμεις που βαλαμε παραλαβη απο σπιτι πως θα το ζητησουμε αυτο?

Στο vodafone της πολης που πηγα και ρωτησα μου παν οτι λογικα θα χουν κουπονι "κωδικο" μαζι με το κινητο..

Ισχυει κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@morfeas:

Άχρηστο το μέιλ; Προφανώς εξαρτάται από τις προτεραιότητες και ανάγκες του καθενός, διότι εγώ με το που διάβασα κλείσιμο το Push στα μέιλ αναφώνησα "Ε, όχι!" LOL Θέλω άμεση ενημέρωση με το που έρχεται μέιλ, πάντα. Και στη συνέχεια και σε τουλάχιστον άλλες 2 εφαρμογές.

Και μην ξεχνάμε ότι το μέιλ δεν είναι απλά Newsletter που δεν χάθηκε κι ο κόσμος να τα δεις αργότερα (και πάλι εξαρτάται για κάποιους) τσεκάροντας manual (πιο σπαστικό πράγμα δεν υπάρχει), είναι εργαλείο δουλειάς<=>επικοινωνίας για πολύ κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γνωριζω. Στο πλαίσιο που είχα πάρει το δικο μου , μου το στειλανε με Κούριερ χωρίς κουπόνι και αφου τους πήρα τηλέφωνο και ενώ είχαν πει θα το στείλουν με μειλ περνούσαν οι μέρες και τίποτα. Τελικά τους έστειλα στο Facebook και εντός μιας ωρας μου τον στειλανε :)

 

υγ. Βασικο στο network βάλτε έως 3g . Αν έχετε 4g θα προσπαθεί να το βρει συνέχεια μιας και πουθενά ελλαδα δεν πιάνει σωστό και τζάμπα θα καίει μπαταρία. Εξαιρω όσους μενουνε απεναντι απο ότε Αθήνα :P

 

υγ2. Ισχύει για Lumia μόνο νομίζω

 

υγ3. @ scull άχρηστο το push όχι το mail . Το έχω να ελέγχει κάθε 6 ώρες αλλα όπως είπες και εσύ οι ανάγκες είναι διαφορετικες για τον καθένα. Αν πχ αλλος έχει ταξί το location πάντα on πρέπει να το έχει. Γενικες συμβουλές τι έχω κλείσει εγώ είπα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι να παρω το 8s δωρο για την κοπελα μου, για ιντερνετ/facebook και τετοια 2-3 εφαρμογες το πολυ, δεν ασχολειται καθολου με κινητα και τωρα εχει φθηνο android, εχει ευκολο μενου το 8s;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...